مشکل بازار با بازی من
سلام دوستان وقتتون بخیر
بعد از پنج روز امروز بازار برام ایمیل فرستاده که باید این دسترسی رو حذف کنم از بازیم:

لطفاً دسترسی‌ "android.permission.RECORD_AUDIO" را از برنامه حذف کنید یا در صورت نیاز توضیحات لازم را ارائه فرمایید.

منظورش چیه؟ من موقع گرفتن خروجی کوردوا تیک media رو میزنم و تو xdk هم تو پلاگین ها تیک media رو میزنم،آخه یه دوستی گفت برای نمایش تبلیغات ادپلی،به این فعال سازی نیازه؟

دوستان لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

معمولا اگه توضیح بدید برای چه کاری به اون دسترسی خاص نیاز دارید، گیر نمیدن دیگه....

پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy
ممنونم دوستان الان بهشون توضیح دادم اما اگه گیر دادن بعد اون قسمت رو حذف کنم مشکلی پیش نمیاد برای نمایش تبلیغ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نمی دانم چرا مایکت ها گیر الکی می دهند. مثلا خیلی تاز نرم افزار ها به خیلی از قسمت ها دسترسی دارند. به این برنامه ها چون خارجی هستند گیر نمی دهند و به ما گیر می دهند .
این یک پلاگینی است که شما به مدیا ها دسترسی دارید از جمله کارهای ان برای ضبط صدا و تصویر . همچنین برای دسترسی به پخش کردن فایل های صوتی و تصویری کاربرد دارد. که مستقیما از قابلیت های اندروید بهره می گیرد و کلا از کوردوا و کانسراکت جدا است. پس سرعت اجرایی و دسترسی را بالا می برد.

بشون بگو برای پخش تبلیغ احتیاج است.
اگر هم خیلی گیر می دهند تیک را بردار.

زیاد نه مگر دستگاه فرمت را پشتیبانی نکند. اگر خروجی را با کانسراکت جدید و xdk جدید بگیری مشکلی برای پخش ویدیو تبلیغی نمی آید. چون یکی برای پخش ویدیو مشکل داشت و مشکل اش با بروز کردن کانسراکت برطرف شد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
آره اون خودم بودم،و الان هم xdk هم کانستراکتم بروز و جدید شدند به لطف راهنمایی شما عزیزان،ببینم اگر باز گیر دادن پس بر میدارم تیکش رو.

به امید موفقیت هممون...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب اگر نیازی نیست برش دار دیگه ...
چون بازیت صدای کاربر رو ضبط نمیکنه ولی این دسترسی رو داره گیر دادن و الا مشکلی نیست...
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy
آن که تنها صدا را ضبط نمی کنه برای پخش ویدیو هم استفاده می شود.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy ، keyhan
اما من برداشتمش و بدون اون هم کار کرد ویدئو،شما هم امتحان کنید و خبرش رو همینجا اعلام کنید...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام اگه خروجی تون اندروید هست روی گوشیتون نصبش کنید بعد با استفاده از apk editor Studio که برنامش داخل اندروید هست دسترسی رو حذف کنید بله من هم موافقم که مارکت های اندرویدی ایران خیییلییی گیر می‌دهند

امیر مسعود آزادی
11 ساله از اصفهان
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، FARZAD BLACK
اقا دمت گرم . فک کنم این دوستمون از سال 94 خیلی منتظر جواب مونده تا شما بالاخره بعد 5 سال جواب دادید  22
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، FARZAD BLACK

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 890 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: