اطلاعیه پایان کار کانستراکت 2
درود بر دوستان عزیزم

الان یه توییت از اشلی گالن دیم که بازنشستگی کانستراکت 2 رو اعلام کرد. خبر خوبی نبود چون هنوز خیلی ها باهاش کار میکنن. هدفشون کشوندن مشتری ها به نسخه ی 3 برنامه است.

بهرحال این تقویم پایانی کانستراکت 2 است:

1 - از این تاریخ به بعد فقط باگ های اصلی گرفته میشه و چیزی به برنامه اضافه نمیشه مثل آپدیت  NW.js و غیره.
2 - اول جولای 2020 برنامه قابل خرید نیست.
3 - یکسال بعد . اول جولای 2021 به طور کامل برنامه کنار گذاشته میشه

توضیحات بیشتر:
Object moved

بهترین ها
مهرداد

پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، rezamms ، MohammadHadi ، MdSarli ، mahdi.p ، mhp ، MrAlvand ، wowxpria ، hasansanaei ، M.gh ، [email protected] ، amin hosseini
خب مگه قرار بوده چیزی اضافه بشه ؟!؟!؟!

ما با همین نسخه اخرش که فک کنم r276 هستش مشکلی نداریم و بازی هامون رو میسازیم و اگه جایی کم بیاریم بچه های انجمن با درست کردن پلاگین یا ... مشکل رو حل می کنند و دیگه نیازی به کانس سه نیست.

پ.ن : هر وقت هم کرک کانستراکت ۳ اومد همه میریم سمتش  24

البته من همه ی وقتمو برای کانستراکت نذاشتم و در کنارش یونیتی و گرافیک هم یاد گرفتم
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh
چ حیف
ایکاش اوپن سورسش رو هم میذاشت،خیلی خوب میشد
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، علیرضا_
یعنی سال 2021 دیگه نمیتونیم ازش استفاده کنیم یا دیگه اپدیت نمیده ؟؟؟ ضمنا نقصاش رو خودمون با پیشکسوتا و راه های خلاقیتی پیش میبریم . مشکلی نیست . مخصوصا که یکی از دوستان قرار بود کانستراکت پلاس رو بسازه که بشه باهاش 3d هم ساخت که اونم بیاد اصن عالی میشه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

(1398/12/2، 01:21 عصر)kiarash نوشته است: خب مگه قرار بوده چیزی اضافه بشه ؟!؟!؟!

ما با همین نسخه اخرش که فک کنم r276 هستش مشکلی نداریم و بازی هامون رو میسازیم و اگه جایی کم بیاریم بچه های انجمن با درست کردن پلاگین یا ... مشکل رو حل می کنند و دیگه نیازی به کانس سه نیست.

پ.ن : هر وقت هم کرک کانستراکت ۳ اومد همه میریم سمتش  24

البته من همه ی وقتمو برای کانستراکت نذاشتم و در کنارش یونیتی و گرافیک هم یاد گرفتم

کیارش جان , منظور از اضافه شدن مچ بودن با تکنولوژی روزه 1 . اگه مثلا فردا گوگل بیاد بگه همه روی بستر جدید من باید گیم بزنن اونوقت همه ی گیم انجین ها خودشون رو آپدیت میکنن جز کانستراکت 2.
اوپن سورس هم که نیست بدی دستکاریش کنن.
این فقط یه هشداره از سمت سازندگان برنامه که همه جا مرسومه. دقیقا مثل فلش که ادوب همچین کاری کرد.

کرک کانستراکت 3 هیچوقت نمیاد. دقیقا مثل انجین استنسیل.

@محمد 82

چرا بعد از اون تاریخ هم میتونی محمد جان کار کنی. فقط به دلیلی که تو همین پست گفتم خطراتی داره. چون خبری از سورس کردن اون نیست
  پاسخ

کو تا 2021 ؟
حالا تا بشه
انشالا محمد جان کانس پلاس رو میده و بعدش فوقش اینه که انجمن تعطیل !

[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام.دوستان بنظرم در کنار کار با کانسترکت یواش یواش بازیسازی با یونیتی و حداقل دو بعدیشو یاد بگیرید.کافیه راه بیوفتید .اگه هم کدنویسی بلد نیستید یواش یواش یاد بگیرید یا با پلاگین های ویژوال اسکریپت بدون کد نویسی بازیتونو بسازید .درسته گوگل هر روز قوانین جدیدی میزاره ولی چیزی که آدمو رو به جلو میبره پیشرفت و رقابت با بازیای تاپ جهان هست.ترس معنی نداده . دو تا بازی بسازید و خروجی بگیرید تمامه . اصلا نگران نباشید اونموقع هم همه با هم رو به جلو میریم.یه واقعیت هم بگم تمام شرکتای تبلیغاتی و پوش و هر امکانات دیگه ای که وجود داره اولین کتابخونه رو واسه یونیتی میسازن این واقعیت غیر قابل انکاره.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، MohammadHadi ، oak ، mahdi.p ، M.gh
باتوجه به صحبت دوستان 
شخصا توصیه می کنم بجای جایگزین کردن انجین جدید جای کانستراکت بیشینیم آهسته آهسته انجین مخصوص به خودمون رو بسازیم 
زمان می بره ، سخته ، ولی شدنیه و یک دنیا فایده و پیشرفت داره 
سید محسن هستم 
متخصص وطراح سایت و نرم افزار 
از جمله کارام میتونم به 
شاه سیاه 
https://kingblack.ir
و نرم افزار اندروید در مایکت کندو و پارس هاب  به 
zekr 
اشاره کنم
با تشکر از همه دوستان و construct2.ir
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، M.gh
بله منم موافقم
میشه با سی شارپی چیزی و اچ تی ام ال و جاوا اسکریپتی که من و دوستان بلدن بسازیم یه چیزی شبیه کانستراکت که کلا دیگه توی همین انجمنم پشتیبانیش کنیم  ...

اما مطمئن باشید که سیرا دیوانه نیستش که نسخه دکستاپ کانس 3 رو نده چون براش نمیصرفه
کدوم انججین آنلاینی رو دیدی که تا الان موفق بوده و اسمش مث کانس سر زبان هاست ؟؟؟
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چرا بیاد نسخه دسکتاپ رو بده ؟ 
از چه لحاظ براش نمی صرفه ؟ 
هیچ انجینی آنلاین نیست ولی کانستراکت زمینه سازیش رو برای خرید کانستراکت ۳ انجام داده و فک نکنم بخواد از حالت انلاین در بیارش ولی کانس سه نسخه دسکتاپش هست که میشه افلاین هم ازش استفاده کرد
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قبول کردن سفارش شما (:--ALI--:) 0 11 1403/1/30، 09:06 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 534 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,101 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini