درود مهمان گرامی! ورود ثبت نام

مارکت شروع فعالیت مارکت انجمن از هفته آینده
سلام به همه دوستان عزیز

بعد از چندین ماه سعی و تلاش بالاخره ساخت و برنامه نویسی سایت مارکت انجمن به اتمام رسید و تقریبا آماده به کار هستش

فقط چند نکته هست که حتما باید ذکر بشه:
1- یک زیر مجموعه جدیدی به سایت سی 2 اضافه شده که با نام مارکت سی2 هست. این زیر مجموعه درواقع پشتیبانی محصولات و ارسال نظر برای کاربران خریدار هست (که البته سیستم تیکت هم در سایت هستش و پیشنهاد میشه کاربران از همون طریق پشتیبانی محصولات رو داشته باشن)
2- ارسال موضوع در این زیر مجموعه فقط بر عهده فروشنده انجمن و دیگر مدیران هستش .
3- عنوان کاربری فروشنده انجمن هم برای این کار اختصاص داده شده که درواقع سمت خاصی نداره و همون عضو فعال هست اما با یک عکس دیگه و 2 ستاره
عکس عنوان کاربری:
[تصویر:  Asset_12x.png]
4- کاربران داخل انجمن میتونند با همون نام و رمز عبور انجمن وارد سایت مارکت بشند و نیازی به ثبت نام دوباره نیست
5-واریز: خوب بخش بسیار مهمی هست.
  • الف)حداقل میزان وجه واریز 65 هزار تومان هستش که هر ماه به حساب "آیدی پی یا زرین پال " افراد واریز میشه پس درواقع ما هیچ وجهی رو به شماره حساب یا کارت واریز نمی کنیم.
  • ب)سهم مارکت از فروش 20 درصد هست که برای فروشندگان خوبمون هم تا 5 درصد میرسه
  • ج)در صورتی که شماره کیف پول زرین پال یا آیدی پی درست نباشه ما هیچ مسئولیتی بابت از دست رفتن وجه شما نداریم. پس از همین الان برید و توی یکی از این دو سایت ثبت نام کنید.
  • د) در صورتی که میزان وجه شما به 65 تومان نرسه ما هر فصل میزان وجه داخل حساب کاربری رو به حساب آیدی پی یا زرین پال شما پرداخت می کنیم
اما این ها نکات ریزی بودند که باید گفته میشد اما قوانین اصلی مفصل در سایت توضیح داده شده.

و در آخر ما برای چند فروشنده ای که قبل از شروع سایت محصولات شون رو معرفی کنند سود 10 درصد در نظر گرفتیم.
پس اگر محصولی دارید که الان آماده فروش و انتشار هست میتونید در همین جا اعلام کنید تا در وقت رونمایی محصولات شما در سایت باشه

یا علی مدد

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: محمد هادی ، ""M.gh"" ، hesam3 ، oak ، ghasem ، kiarash ، Mehrdad ، wowxpria ، alii ، MdSarli ، tairon
(1398/12/4، 06:42 عصر)rezamms نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز

بعد از چندین ماه سعی و تلاش بالاخره ساخت و برنامه نویسی سایت مارکت انجمن به اتمام رسید و تقریبا آماده به کار هستش

فقط چند نکته هست که حتما باید ذکر بشه:
1- یک زیر مجموعه جدیدی به سایت سی 2 اضافه شده که با نام مارکت سی2 هست. این زیر مجموعه درواقع پشتیبانی محصولات و ارسال نظر برای کاربران خریدار هست (که البته سیستم تیکت هم در سایت هستش و پیشنهاد میشه کاربران از همون طریق پشتیبانی محصولات رو داشته باشن)
2- ارسال موضوع در این زیر مجموعه فقط بر عهده فروشنده انجمن و دیگر مدیران هستش .
3- عنوان کاربری فروشنده انجمن هم برای این کار اختصاص داده شده که درواقع سمت خاصی نداره و همون عضو فعال هست اما با یک عکس دیگه و 2 ستاره
عکس عنوان کاربری:
[تصویر:  Asset_12x.png]
4- کاربران داخل انجمن میتونند با همون نام و رمز عبور انجمن وارد سایت مارکت بشند و نیازی به ثبت نام دوباره نیست
5-واریز: خوب بخش بسیار مهمی هست.
  • الف)حداقل میزان وجه واریز 65 هزار تومان هستش که هر ماه به حساب "آیدی پی یا زرین پال " افراد واریز میشه پس درواقع ما هیچ وجهی رو به شماره حساب یا کارت واریز نمی کنیم.
  • ب)سهم مارکت از فروش 20 درصد هست که برای فروشندگان خوبمون هم تا 5 درصد میرسه
  • ج)در صورتی که شماره کیف پول زرین پال یا آیدی پی درست نباشه ما هیچ مسئولیتی بابت از دست رفتن وجه شما نداریم. پس از همین الان برید و توی یکی از این دو سایت ثبت نام کنید.
  • د) در صورتی که میزان وجه شما به 65 تومان نرسه ما هر فصل میزان وجه داخل حساب کاربری رو به حساب آیدی پی یا زرین پال شما پرداخت می کنیم
اما این ها نکات ریزی بودند که باید گفته میشد اما قوانین اصلی مفصل در سایت توضیح داده شده.

و در آخر ما برای چند فروشنده ای که قبل از شروع سایت محصولات شون رو معرفی کنند سود 10 درصد در نظر گرفتیم.
پس اگر محصولی دارید که الان آماده فروش و انتشار هست میتونید در همین جا اعلام کنید تا در وقت رونمایی محصولات شما در سایت باشه

یا علی مدد

سلام
من درست متوجه نشدم چند تا چیز رو.
اول اینکه هر کسی می تونه عضو بشه و محصولاتش را به فروش بگذارد؟ و اینکه عضویت رایگان است؟
3: منظور از فروشتده ی  انجمن چیه؟.
پیام مدیر انجمن ( آقای ثنایی ) :

نقل قول:  
دعوا نکنید و هم دیگر رو دوست داشته باشید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: oak
(1398/12/4، 07:19 عصر)M.gh نوشته است: سلام
اول اینکه هر کسی می تونه عضو بشه و محصولاتش را به فروش بگذارد؟ و اینکه عضویت رایگان است؟

سلام

منم دقیقا متوجه نشدم شما چیو متوجه نشدید 22

یعنی اینقدر که سید رضا واضح توضیح داد فکر میکنم کلا سوالاتتون مسخره بود !

همه میتونن عضو بشن ، کجای دنیا دیدید عضویت فروشگاه پولی باشه ؟
منظور از فروشنده 22

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: ""M.gh""
عالی عالی به به 41
ببینم اون چیزی که بهتون گفته بودمو درست کردین یا نه ؟؟؟
همونی که بچه ها بازیشون رو توی گیتهاب آپلود می کردن و بعدشم اونجا می زاشتن تاملت بازی کنن و نظر بدن و خطا یابی بشه ؟؟؟؟
آیکون جدید دریانوردان رو می تونید در آواتارم ببینید
انشالله یک تریلر تمیز از دریانوردان رو تا چند روز دیگه شروع می کنم و بعدش منتشرش می کنم
تا الان تقریبا تمام Layout ها تمام شده اند ...
3  3

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: meysam.p.n
(1398/12/4، 07:28 عصر)hesam3 نوشته است:
(1398/12/4، 07:19 عصر)M.gh نوشته است: سلام

سلام

منم دقیقا متوجه نشدم شما چیو متوجه نشدید 22

یعنی اینقدر که سید رضا واضح توضیح داد فکر میکنم کلا سوالاتتون مسخره بود !

همه میتونن عضو بشن ، کجای دنیا دیدید عضویت فروشگاه پولی باشه ؟
منظور از فروشنده 22

ببخشید سرم درد می کنه نمی فهمم چی مینویسم  4 

به هر حال عالی شده و موفق باشید..
پیام مدیر انجمن ( آقای ثنایی ) :

نقل قول:  
دعوا نکنید و هم دیگر رو دوست داشته باشید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: oak
(1398/12/4، 07:38 عصر)oak نوشته است: عالی عالی به به 41
ببینم اون چیزی که بهتون گفته بودمو درست کردین یا نه ؟؟؟
همونی که بچه ها بازیشون رو توی گیتهاب آپلود می کردن و بعدشم اونجا می زاشتن تاملت بازی کنن و نظر بدن و خطا یابی بشه ؟؟؟؟

نه متاسفانه
هنوز راجب اون برنامه ریزی نکردیم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: ""M.gh"" ، oak ، tairon
خب مهم هم نبود چون میشه یه تاپیک زد ولی اونجا بستر خوبیه
راستی این تبلیغاته چیه ؟؟؟
چجوری تبلیغ کنیم ؟؟؟؟
آیکون جدید دریانوردان رو می تونید در آواتارم ببینید
انشالله یک تریلر تمیز از دریانوردان رو تا چند روز دیگه شروع می کنم و بعدش منتشرش می کنم
تا الان تقریبا تمام Layout ها تمام شده اند ...
3  3

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
در پیام خصوصی میتونید بگید
هزینه تبلیغات ماهیانه 20 هزار تومان هست

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: oak ، ""M.gh"" ، tairon
قابل توجه تمامی کاربرانی که محصولی برای فروش دارند:

پیشنهاد می کنید برای پشتیبانی بهتر در سایت 
idpay.ir 
ثبت نام و یک درگاه با لینک اختصاصی بسازید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hesam3 ، oak ، kakmamad ، tairon

پرش به انجمن: