مهم انجمن کانستراکت 2 - نسخه 2
<dir dir="rtl" option="rtl"><font option="tahoma" style="font-family:tahoma;"><b>عالیه فقط خاهشا امضا رو درست کنین سه بار به rezamms پیام دادم<color option="#FF0000" style="color:#FF0000;"> .</color></b></font><br />
</dir>
<hr /><br />
چییییییی
<hr /><br />
چرا اینجوری میشه ؟؟
<hr /><br />
<align option="right" style="text-align: right;">من فاز این انجمن رو نمی فهمم</align>
همون قبلی بهتر بود (حیف)

نکاه کنین من برای امضا چی درست کردم
http://s6.picofile.com/file/8391868050/2.png
http://s7.picofile.com/file/8391867968/1.png
یاسین عابدی هستم.
یک تازه کار
م  .........
دوست دارم به جاهای بالاتری برسم و به بقیه کمک کنم
(البته اگر خودم خوب یاد بگیرم)
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، hasansanaei
کش مرورگر هم پاک کردم

اِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِاِ
درست شد هورا!!!!!!!!!!!!!!!!

امضا هنوز هم خرابه (تصویر هم خرابه)
33 33 33
یاسین عابدی هستم.
یک تازه کار
م  .........
دوست دارم به جاهای بالاتری برسم و به بقیه کمک کنم
(البته اگر خودم خوب یاد بگیرم)
  پاسخ

(1399/1/4، 11:24 عصر)oak نوشته است: باید توی تنظیمات MyCode رو فعال کنید
این ادیتور جدید خییلی باحال

من همین کار را انجام دادم بدون پاک کردن کش مرورگر ، درست شد. در ضمن قالب جدید توی گوشی خراب است.
 به نام خدا
 « از گهواره تا گور دانش بجویید. »
 سخنی از پیامبر اسلام
  « بسی رنج بردم بدین سال سی            عجم زنده کردم بدین پارسی »
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»
 «علم چندان که بیشتر خوانی          چون عمل در تو نیست، نادانی

نه محقّق بوَد نه دانشمند          چارپایی، بر او کتابی چند
 آن تهی مغز را چه علم و خبر          که بر او هیزم است یا دفتر؟»

سعدی

کانال ما در آپارات: محمد امین 1388 1378

مسلط به جاوا اسکریپت و html5 و css3 و پایتون.
غایب
  پاسخ

نقل قول: باید توی تنظیمات MyCode رو فعال کنید
این ادیتور جدید خییلی باحال
برا منم درست شد  
شکلک ها :1   13 15 16   20  17   21   22   23   24   فقط از قبلی کمتر پیشرفته هست.
توی قبلی میتونستی فیلم از آپارات هم بزاری

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، Mahdibabaei M.N
نقل قول: همون قبلی بهتر بود (حیف)

همون قبلی مشکل امنیتی داشت .
هرچند بعضیا کلا حالیشون نمیشه ، ولی مشکلات فعلی رو داشته باشیم بهتره که مشکل امنیتی داشته باشیم .
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin hosseini
بسم الله الرحمن رحیم
بعد از حدود 6 سال فعالیت مداول انجمن تخصصی کانستراکت بر این شدیم که سیستم انجمن رو که همون mybb هست رو تا حد امکان شخصی سازی کنیم تا بتونیم امکانات بیشتری به کاربران این انجمن ارایه کنیم. همون طور که میدونید انجمن ما تنها مبع فارسی کانستراکت هستش که حدود سال 1393 با تلاش آقا مجتبی و دیگر مدیران عزیز راه اندازی شد

همه چی بر روال آروم خودش بود تا بهمن ماه سال 1398 که یهو انجمن مورد حمله قرار گرفت و تعداد زیادی از مدیران و کاربران نمیتونستند وارد حساب کاربری شون بشن. بعد از تعمیر انجمن و بسته بودن انجمن نزدیک به یک هفته دوباره انجمن رو باز کردیم و البته نسخه mybb رو هم بروز کردیم چون بسیار قدیمی بود تا از امنیت مون تا حدی تامین بشه. اما از همین جا بود که مشکلات شروع شد. با آپدیت نسخه mybb تم اصلی انجمن کلا بهم ریخت و دیگه اون کارایی گذشته رو نداشت. و از طرف دیگر هم ادیتور انجمن هم کد های رو به جای متن ارسال میکرد و این بود که انجمن رو در بد ترین حالت خودش قرار داد. خیلی از کاربران هم در همین موضوع نظرات منفی شون رو گفتند و ما هم از همون زمان یک گروه برنامه نویسی از طرف بچه های خود انجمن ساختیم تا همه این مشکلات حل بشن

تقریبا بعد از حدود دو ماه کد نویسی و تست بالاخره تونستیم یک نسخه پایدار از سیستم mybb  منتشر کنیم و در حد یک ماه هم در حال کد نویسی رو یک قالب خوب بودیم. تا اینکه هفته قبل بالاخره این کد نویسی به اتمام رسید و ما آماده انتشار بودیم.
ما خواستیم این تغییر رو امروز اعمال کنید و تبریک عید رو گفته باشیم اما باز هم یک سری مشکل پیش اومدند و تا امشب کار رو عقب انداختند. 

حالا مفتخرهستیم که اعلام کنیم انجمن نسخه 2 آماده استفاده هست و شما میتونید از همین الان ازش استفاده کنید.
البته بگم که این قالب در حد یک نسخه بتا هست و شما میتونید تمام نظراتتون رو در زیر همین پست بگید تا ما در اسرع وقت اون ها رو اجرایی کنیم.
نقل قول: اگر شما الان نمیتونید نسخه جدید رو ببینید کلید های crtl + F5 رو بگیرید یا کش مرورگر تون رو پاک کنید
همچنین گفتیم که لوگو جدیدی رو برای انجمن طراحی کنیم تا لوگو هم از اون حالت خشکش در بیاد.

در همین جا از گروه توسعه
hesam3 -  shazde - محمد هادی 
تشکر کنم و همچین از طراح فوق العاده مون
Mahdibabaei M.N
که زحمت طراحی لوگو و طرح قالب رو کشیدند تشکر میکنم

در ضمن در آخر هم بگم

خبر های خوب بیشتری تو راهه  3

منتظر نظراتتون هستیم
رضا میر محمد صادقی
مدیر کل انجمن تخصصی کانستراکت 2
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، ghasem ، Mahdibabaei M.N ، meysam.p.n ، amin hosseini ، ᔕinaᗪehghani
<p>عالیست</p>
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، rezamms

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نوروز 1403 hasansanaei 0 203 1403/1/2، 07:22 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  مهم قوانین جدید انجمن rezamms 22 15,218 1400/6/6، 12:55 عصر
  عید سال 1400 + بخشش محرومیت ها hasansanaei 0 2,023 1399/12/29، 07:27 عصر
Wink مهم گروه رسمی واتس اپ انجمن کانستراکت 2 hasansanaei 0 2,797 1399/5/28، 08:18 عصر
  مهم شهادت سپهبد قاسم سلیمانی hasansanaei 0 2,369 1398/10/13، 02:38 عصر

پرش به انجمن: