ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید)
Brick 

به نام خدا
سلام
یه مدتی مشکلاتی رو داشتیم و حتی به صرف نظر از ساخت بازی داشتیم می کردیم .در این تاپیک قصد داریم در مورد گیم پلی، گرافیک و توضیحاتی در مورد اتفاقات و مشکلاتی که برامون پیش اومد توضیح دهیم.
حدودای شهریور ماه بود که این ایده رو آقای محمد سارلی دادند و با گروه wofstudio قصد ساخت بازی رو داشتیم . مهرماه بود که گرافیک رو بنده داشتم میزدم و توی گروه هم اعضا در مورد بازی صحبت میکردند ولی کمتر دیده میشد که کسی در برنامه نویسی بازی فعال باشه، من با خودم گفتم که گرافیک بازی رو تغییر بدم، گرافیک رو بهتر کردم و حدودای دی ماه که از نظر گرافیکی من پیشرفت کرده بودم دوباره گرافیک رو تغییر دادم که در اون زمان به تاپیک ساخته شد برای رونمایی گرافیک (در واقع دو تا ، هم گرافیک قبلی و هم بعدیش)
داشتم گرافیک رو می‌ساختم که دوستانم بهم گفتند این بازیتون چرا پیشرفتی در برنامه نویسی نداره، من رفتم با آقای سارلی صحبت کردم، آقای سارلی هم با شرایط اون موقع و گرافیکی که شاید چندان خوب نبود از گروه خداحافظی کردند. در اینجا محمد هادی (سازنده ی آموزش شیپور) اومد گفت بیایید دوباره شروع کنیم. کم کم جمع شدیم و دوباره گروهی زدیم به نام رایکا ، اولاش تصمیم به ساخت مینی گیم داشتیم ولی محمد هادی ایده هایی داد که بزرگ بودند و من گفتم که این ایده های بزرگ رو بزاریم سال بعد و الان بریم سراغ ستیز.
خلاصه مدیریت عوض شد و چند نفری هم به گروه اضافه شدند و برخی اعضا هم به دلایل مختلفی نتوانستند در ساخت این بازی ما رو همراهی کنند. من تصمیم گرفتم این دفعه یه گرافیکی بزنم که دیگه پشیمون نشوم و خیلی هم خوب بشه. از ابتدای اسفند ماه شروع به ساخت گرافیک جدید کردم و پیشرفتی که نسبت به گرافیک های قبلی کرده بودم خیلی خوب بود .امروز قصد دارم بخشی از این گرافیک رو هم در اینجا بزارم و در مورد گیم پلی بازی هم توضیح بدم.
[تصویر:  menuuudgf.jpg]
[تصویر:  sh2dgf.jpg]
[تصویر:  sh1dgf.jpg]
[تصویر:  sh5dgf.jpg]
[تصویر:  chatdgf.jpg]
[تصویر:  menu_infodgf.jpg]
[تصویر:  macandgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_3dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_2dgf.jpg]

[تصویر:  Artboard_1dgf.jpg]
[تصویر:  Artboard_15dgf.jpg]
[تصویر:  dgddgf.jpg]
همونطور که در بالا دیدید بازی ستیز قهرمانان یک بازی چندنفره جنگی هست که در اون کاربران می توانند به صورت انلاین و افلاین(درمورد افلاین بودن هنوز به تصمیم نهایی نرسیدیم) بازی کنند. در این بازی کاربران با هم می جنگند با استفاده از جوی استیک و کنترل سلاحی که دارند و ضربه زدن می توانند حریف خود را شکست دهند. در این بازی کاراکتر ها برای نسخه ی اول 10 الی 13 تا در نظر گرفته ایم(در بالا کاراکتر های 1 و 3 و 6 هستند که من به ترتیب کاراکتر ها رو طراحی نکردم و فعلا فقط این سه تا هست و بعدا ساخته می شوند) و مکان ها نیز هم 10 تا خواهد بود. در مراحل مختلف تله هایی هم در نظر گرفته ایم و مراحل به مراتب سخت تر میشوند, بازی به صورت گروهی هم نیز به صورت 2 -2 و 3-3 هم امکان پذیر هست.قدرت کاراکتر ها متفاوت هست و فقط تفنگ نیست و انواع سلاح ها در کاراکتر های مختلف وجود دارد. هر کاراکتر 3 نوع ضربه داره که هر ضربه نسبت به قبلیش قدرت بیشتری دارد و به نحو دیگری هم اجرا می شود.کاراکتر ها طی بالا بردن سطح بازی باز میشوند. معجون و جِم و کارت ارتقا کاراکتر و  سکه و صندوق ها در بازی هم وجود دارند که در جاهای مختلف برای ارتقا کاراکتر و خرید و ... استفاده می شوند.
بازی با انجین کانستراکت 2 ساخته می شود و گرافیک بازی هم با ادوبی ایلوستریتور.

از دوستان خواهشمندیم که نظرات خود را بدهند و اگر سوالی هم دارند در خدمتتون هستیم.

ایول مطمئنم یکی از بهترین بازی هایی میشه که با کانس ساخته شده ، گرافیک اش هم عالی ، کی منتشر میشه ؟

سپاس شده توسط: oak ، Mahdibabaei M.N ، ᔕinaᗪehghani
حقیقتش این هست که ما هم اکنون در حال کد نویسی هاش هستیم و نمیشه زمان دقیقی تعیین کرد

اما اگر شد یک نسخه تابستانه ازش خواهیم زد

(جالب اینحاست که بیشتر مدیر های فعال انجمن عضو این گروه و در حال کار روی این پروژه هستند.(من - محمد هادی - مهدی ابراهیمی)

سپاس شده توسط: M.gh ، MohammadHadi ، oak ، Mahdibabaei M.N ، ᔕinaᗪehghani
<p>اوووووووف عجب بازی ای بشه ،&nbsp;</p><p>مگه&nbsp; با کانس نیست؟؟ چرا کد نویس؟</p>

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N ، oak ، ᔕinaᗪehghani
بازی آنلاینه
پس کدنویسی سمت سرور داره
غایب

سپاس شده توسط: M.gh ، oak ، Mahdibabaei M.N ، ᔕinaᗪehghani
به به از نظر ظاهری که خیلی جذاب شده.
از نظر فنی هم با افرادی که محمدهادی گفت قطعا با یه چیز تمیز و حرفه ای طرفیم.
اگه بتونید حس بازی رو خوب دربیارید که کاربر تشنه بازی کردن باشه و در کنارش خرج کردن ( چه پرداخت درون برنامه چه دیدن تبلیغات ) هم براش تبدیل به یه کار جذاب کنید میتونید خیلی امیدوار باشید که اتفاقای خوبی از نظر مالی برای بازی بیفته 4
منم دارم رو یه بازی کژوال کار میکنم که بزودی تو انجمن براش تاپیک میزنم و درباره ی پروسه ساختنش حرف میزنم. اگه باعث بشه بقیه انگیزه بگیرن خیلی کار خوبیه.
امیدوارم موفق باشم و باشید 1

سپاس شده توسط: M.gh ، rezamms ، oak ، blackfox ، MohammadHadi ، nariman ، mahdi.p ، alii ، mostafanastary ، Mahdibabaei M.N ، ᔕinaᗪehghani
<p>واقعا عالی شده<br></p>
[تصویر:  default-yellow.svg]

سپاس شده توسط:
خیلی عالی شده . فقط یه نکته در مورد ظاهر کارکترها ..
به نظر من روی تنوع تم رنگ هاشون بیشتر کار کنید .
منظورم اینه که از نظر رنگی تفاوت بیشتری داشته باشند . و هر کارکتر تم رنگ مختص به خودش رو داشته باشه که با یک نگاه و سریع مشخص بشه که الان این کدوم کاراکتر هست .
الان این مواردی که طراحی کردید خیلی رنگهاشون نزدیک هم هست . و باید خیلی به جزئیات دقت کرد تا تفاوتشون رو متوجه بشیم. اگر هر کاراگتر تم و ترکیب رنگ مختص به خودش رو داشته باشه عالی میشه

سپاس شده توسط: oak ، Mahdibabaei M.N ، M.gh ، ᔕinaᗪehghani
<p>یه سوال <br></p><p>چطوری پس زمینه رو تار کردی ؟ پلاگین داره یا بکگراند محو شده هست<br></p>

سپاس شده توسط:
(1398/12/20، 02:10 عصر)hb1221 نوشته است: <p>یه سوال <br></p><p>چطوری پس زمینه رو تار کردی ؟ پلاگین داره یا بکگراند محو شده هست<br></p>

اون رو توی فتوشاپ با افکت. Blur تار کردم
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی

سپاس شده توسط: M.gh ، hb1221 ، oak ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 808 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,153 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,441 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
  بازی کلماتی کلمپز mostafanastary 7 4,516 1400/8/21، 12:22 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary

پرش به انجمن: