لپتاپ مناسب بازی سازی
با سلام خدمت همه ی دوستان و عرض خسته نباشید و آرزوی سلامتی . خواتسم بدون مشخصات یه لپتاپ خوب برای بازی سازی چیه ؟ جون تو اینترنتم سرچ کردم برای برنامه نویسی و گرافیک جدا جدا بود اما برای بازی سازی اطلاعات مفیدی نبود . ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

[تصویر:  66659708_671616089950059_6192479148602753716_n.jpg]  
  پاسخ

سپاس شده توسط:
هرچی شد . الان کامپیوتر من قدیمیه . اما دارم باهاش کار میکنم . اعصاب خورد کن هست اما میشه باهاش کار کرد. تازه موسمم خرابه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak
سلام .
شما اگه میخواین با کانس کار کنین . یک لپتاپ معمولی با رم ۲ و سی پی یو پایین و .... کافیه

اما اگه میخواین در آینده یونیتی کار کنین و زبان های مختلف رو کار کنین . رم حداقل ۸ و کم کم ۵۰۰ گیگ فضا و .... لازمه . این ها رو من میدونم چون من خودم قبلا به مشگل خوردم 2
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/2/2، 12:43 صبح)MRleader.10 نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان و عرض خسته نباشید و آرزوی سلامتی . خواتسم بدون مشخصات یه لپتاپ خوب برای بازی سازی چیه ؟ جون تو اینترنتم سرچ کردم برای برنامه نویسی و گرافیک جدا جدا بود اما برای بازی سازی اطلاعات مفیدی نبود . ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

سلام دوست عزیز؛
به نظرم شما باید مشخص میکردین که قصد دارین بازی سازی سه بعدی انجام بدین یا دوبعدی. چون خیلی از مسائل مطرح در گرافیک سه بعدی که گاهاً پردازش زیادی می طلبه توی بازیسازی دو بعدی مطرح نیست.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/2/2، 12:43 صبح)MRleader.10' نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان و عرض خسته نباشید و آرزوی سلامتی . خواتسم بدون مشخصات یه لپتاپ خوب برای بازی سازی چیه ؟ جون تو اینترنتم سرچ کردم برای برنامه نویسی و گرافیک جدا جدا بود اما برای بازی سازی اطلاعات مفیدی نبود . ممنون میشم راهنمایی کنید. باتشکر

برای کار با کانستراکت چون برنامه سبکیه اصلا سیستم قوی نیاز نیست و با داغون ترین کامپیتر ها هم میتونی باش کار کنی
ولی موتور های بازیسازی سه بعدی برای رندر کردن گرافیک های سه بعدی و... نیاز به سیستم قوی دارن
اگه یه لپتاپی بخوای که بعدا اگه خاستی بری سه بعدی کار کنی یا بخوای برنامه نویسی کنی کم نیاره باید رم 8 باشه و سیپیو core i5 یا core i3 نصل 7 به بعد . گرافیک هم که اگه بخوای سه بعدی کار کنی و یا گرافیکای بازیتو خودت درست کنی باید بالا باشه

پاسخ

سپاس شده توسط:

MRleader.10"
سلام
بنظر من لپتاپ گرافیک بگیر
چون برای کار های رندرگیری و این قضایا به شدت مهمه
یه پردازنده 8 هسته ای داشته باشه عالیه
من الان خودم مشکل دارم سر همین
و بنظر من کلا لپ تاپ رو بی خیال شو برای کار های سنگین...بنظرم یه کیس عالی صد برابر بهتر از لپ تاپه
یه لپ تاپ هر چقدر هم که قوی باشه...بازم به پای یه کیس هم تراز خودش نمیرسه...چه از لحاظ سرعت چه از لحاظ داغ کردن و اینا

محمد 82
‌موس رو خوب اومدی [تصویر:  showthread.php?tid=9067&pid=50817#pid50817]) ‌
منم الان یه تقریبا یه ساله این گردی وسط موسم کار نمیده
هر چند وقت یه بار هم موس هنگ میکنه هر چهار کلیک رو یه کلیک میگیره 4

مدیرا یه پیگیری بکنن
تا می خوام جوابمو ارسال کنم
میزنه جوابی ننوشتید و پیاممو پاک میکنه
من یه دور کپی می کنم و بعد پیست می کنم که بعدش نقل قول ها و شکلک ها پاک میشه
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط:
واسه موس ، اصلا موس بی سیم نگیر
چون باتریش که شارژش کم میشه هی میره رو مخت
نه میتونی عوضش کنی چون هنوز داره و کار می کنهو نه می تونی باهاش کار کنی چون شارژ کامل نداره
به نظرم برای برنامه نویسی موس لپ تاپ خوبه ولی واسه طراحی موس گیمری بهتر روی دستت جا می گیره
کیس هم همونطوری که امین جان گفت ، از همه بهتره
لپتاپ هم زود شارژ خالی می کنه و هم زود داغ می کنه
ولی خوبیه لپتاپ اینه که هرجا دلت خواست باهاش کار می کن
روی بالکن
توی خونه
روی تخت
روی مبل
و هر جایی که بخوای
گرافیک هم واسه تکسچر ها واقعا خوبه
اگر هدفت بازی سازی سه بعدیه پس از الان لپتاپ بالا با فضای ذخیره سازی بالا بگیر
اگر هدفت همین دو بعدیه بازهم لپتاپ متوسط رو به بالا (مثلا رم 8 و کور آی 7) با فضای ذخیره سازی بالا (مثلا یک ترا ، دو ترا) بگیر چون که وقتی پروژه هات بره بالا و تعذاذ فایلات زیاد بشه نمدونی چیکار کنی
به هر حال بهترین حالت
رم 8 تا 16
Cpu : Core i 5 , Core i 5
Hard Disc : 1 tb , 2 tb
Graphic : 1gb
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده animation box محمد 82 1 2,168 1400/6/17، 08:13 صبح
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani