درباره موهو (انیمه استودیو):
موهو (Moho) که با نام انیمه استودیو هم شتاخته شده ،  برنامه ای تخصصی بر اساس وکتور برای ساخت انیمیشن دو بعدی است، که میشه اون رو بهترین نرم افزار برای این شاخه در نظر گرفت. در واقع یکی از قدرتمند ترین سیستم های ریگینگ دو بعدی در حال حاضر به انیمه استودیو تعلق داره . این نرم افزار برای افراد مبتدی، متوسط و حرفه ای مناسب و کاربردیه . میشه موهو را انتخاب و جایگزین مناسبی برای متخصصانی که می خوان با سرعت بیشتری (نسبت به روش های قدیمی) به کار خود بپردازن دونست. همچنین اگر قصد داشته باشین انیمیشن دو بعدی خود را در مدت زمان کوتاهی به مرحله ساخت برسونین ، ابزارهای این برنامه به شما کمک می کنه تا با سرعت بالاتری کار خود را به اتمام برسونین. از مزایای دیگه ی  این نرم افزار میشه به تجربه کاربری نسبتا ساده اون اشاره کرد. پس از پایان این دوره هنرجو میتونه کاراکتر یا هر شکل دیگری را با توجه به قوانین فیزیکی اون با هنرمندی به حرکت درآورد."]

ویژگی های نرم افزار موهو (انیمه استودیو) :

اضافه شدن ساختار 3 بعدی
اضافه کردن لایه های فتوشاپ در برنامه (سازگاری با فتوشاپ)
امکان ضبط و ادیت فایل های صوتی
دربرگیری افکت های محیطی مانند باران، آتش، دود و...
ابزارهای پیشرفته مانند bone-rigging (که به کمک آن می توان هرگونه ایراد یا انحراف در اطراف آرنج، زانو و.. را برطرف نمود)
ابزار هایی مانند smart warp و ...
نقاشی و طراحی در محیط برنامه
امکان وارد کردن نقاشی های دستی و طراحی های ایلستریتور در انیمه استودیو
ضبط دیالوگ در برنامه
وجود کاراکترهای آماده برای استفاده
امکان خروجی گرفتن در انواع فرمت های ویدئویی
و....

کاربردهای موهو:

ساخت انیمیشن های بلند
انیمیشن کات اوت
استاپ موشن
ساخت کاریکاتور
موشن گرافیک و...

در بخش هایی از فیلم های انیمیشنی معروفی همچون "Song of the Sea" و "The Breadwinner" که نامزد جایزه ی اسکار شده بودن هم از نرم افزار موهو کمک گرفته شده بود.

ساخت دیرین دیرین با موهو:
در ایران هم انیمیشن های زیادی مثل شکرستان و دیرین دیرین با نرم افزار موهو ساخته شده که به محبوبیت زیادی رسیدن. بعد از گذروندن این دوره با کمی چاشنی تلاش، شما نیز میتونین یک انیمیشن در سطح دیرین دیرین (و حتی بهتر ) را به سادگی ساخته که اگر ایده خوبی پشت آن داشته باشین، به درآمد خوبی هم دست پیدا میکنین."]

آینده ی شغلی انیماتور دو بعدی :
از اونجاییکه موهو در فضای دوبعدی تعریف شده پس به انیماتور یا کسی که با این نرم افزار انیمیشن میسازه انیماتور 2 بعدی میگن .

درامد متوسط سالانه در تورنتو برای یک انیماتور دو بعدی حدود 45 هزار دلار است.  که این میزان با توجه به مهارت، تجربه، مدرک فرد و همچنین شرکتی که در آن مشغول به کار میشه متفاوته .

به طور کلی رنج درامدی یک انیماتور دو بعدی از 37 هزار دلار در سال تا 70 هزار دلار در سال آغاز میشه . این رنج بیشتر مربوط به افرادی با سابقه کاری 1 تا 4 سال است.

لوسمی چیست؟ انواع، نشانه‌ها، هشدارها و همه نکات مهم دیگر
روش یادگیری زبان
روش حذف افکار منفی
20 غذای سرشار از ویتامین A که سلامتی را بهبود می بخشند
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، PIxEL
سلام
مطلب خوبی بود.

راستی منبع رو هم ذکر کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی دوست دارم باهاش کار کنم ولی حیف نرم افزار نسخه ی 32 بیتی نداره 2

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/2/6، 02:00 عصر)mahdi.paradox' نوشته است: خیلی دوست دارم باهاش کار کنم ولی حیف نرم افزار نسخه ی 32 بیتی نداره 2

302 Found
بیا این 32 بیتیه من خودم دانلود کردم
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوره آموزشی ساخت بازی ساده برای سطح مبتدی general-sherman 3 3,518 1399/9/27، 04:54 عصر
آخرین ارسال: general-sherman
Star آموزش نامه ی گرافیک طراحی ی خودروی ایرانی Mohamad## 2 2,670 1399/6/11، 11:51 صبح
آخرین ارسال: Mohamad##
  موقعیت شغلی انیماتور 2 بعدی : azin24 2 2,710 1399/2/6، 01:56 عصر
آخرین ارسال: mahdi.paradox
  ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik azin24 1 2,431 1399/2/6، 01:51 عصر
آخرین ارسال: M.gh
  آموزش ساخت بازی با یونیتی شبیه ماینکرافت (انگلیسی) oak 0 2,757 1399/1/18، 01:15 عصر
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: