یونیتی امتیاز Bolt رو گرفت
(1399/2/18، 08:32 عصر)محمد 82 نوشته است: ببخشید فقط من این شکل پیکانیش رو متوجه نشدم چون تنها انجینی که باهاش کارکردم کانستراکت بود ، البته تو بیلدباکس این شکل رو دیده بودم اما باهاش کار نکردم . میشه درمورد این شکل توضیح بدید .
دقیقاً مشابه الگوریتم و فلوچارت. 
همه چیز به صورت مرحله به مرحله و با ورودی و خروجی مشخص و دیاگرام محور تببین میشه.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، محمد 82
با این حساب لایسنسش کی میاد؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/2/18، 09:32 عصر)M.gh نوشته است: با این حساب لایسنسش کی میاد؟

الان برای استفاده از بولت باید هزینه پرداخت کرد.
مفهوم لایسنس توی این مقوله تقریباً بی معنیه و کلمه نادرستی رو به نظرم انتخاب کردی.
فعلاً امیدها بر پایه اینه که به احتمال خیلی زیاد به زودی بولت رایگان در استور یونیتی قرار خواهد گرفت.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh
شما کلا خیلی تو ذوق میزنی  22
ولی ممنون.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/2/18، 09:31 عصر)Master Badfar نوشته است:
(1399/2/18، 08:32 عصر)محمد 82 نوشته است: ببخشید فقط من این شکل پیکانیش رو متوجه نشدم چون تنها انجینی که باهاش کارکردم کانستراکت بود ، البته تو بیلدباکس این شکل رو دیده بودم اما باهاش کار نکردم . میشه درمورد این شکل توضیح بدید .
دقیقاً مشابه الگوریتم و فلوچارت. 
همه چیز به صورت مرحله به مرحله و با ورودی و خروجی مشخص و دیاگرام محور تببین میشه.
میدونم فلوچارته . این تو عکس ها هم بود. توضیحش چطوریه ؟؟؟ مثلا تو کانس میگیم اول کاندیشن میزنی و بعد اکشنی که باید انجام بشه . اینطوری منظورمه . یعنی طرز کارش چطوریه ؟
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سوال منم هست  30
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوستان عزیز، توجه داشته باشین که درسته این مدل ویژوال، شبیه با کانستراکت هست، اما با کانستراکت و سیستم ایونت نویسی تفاوتهای بسیار جدی و زیادی داره.
مثلا شما اینجا رفتاری از نوع 8Direction میدید به یه اسپرایت و بدون کدنویسی ، براتون در 8 جهت اون اسپرایت حرکت میکنه، ولی همین کار رو با سیستم ویژوال یونیتی ، حالا میخواد Bolt باشه یا playmaker و امثال اینا، بخواین پیاده سازی کنین، چنین امکانی ندارین که بهش بدید! یعنی باید همین حرکت کردن در چند جهت و سرعت و ... همه رو با همین ویژوال اسکریپتینگ، پیاده سازی کنین!

برداشت اشتباهی که برخی از دوستان از Bolt و امثال اون دارند همینه که به راحتی کانستراکته! که واقعا اینطوری نیست. شما بطور حتم، نیاز دارید که اطلاعات پایه ای از یونیتی داشته باشید، یعنی مثلا Velocity چیه؟ چطوری این در زمان و در کلید ورودی ضرب میشه و عمل میکنه! انواع اینپوت سیستم و شرایط خاصی که باید برای هر وضعیت Ui پیاده سازی کنین.
مثلا شما توی کانستراکت یه دکمه میذارین، بهش میگین اگه روش تاچ شد، فلان کار بشه! درسته که با سیستم Bolt قابل پیاده سازیه این شرط، اما خود این 5 تا نود و ... لازم داره مثلا و اگه مثلا توی کانستراکت 20 ثانیه طول بکشه پیاده سازیش، توی یونیتی و Bolt ، شاید دو سه دقیقه ای بشه،

در ثانی، شما باید کاملا با سیستم Ui و همچنین Inspector یونیتی آشنایی داشته باشید  و انواع Component های اون رو بشناسین.

یکی از موارد دیگه ای که همه دنبالشن، مسئله ی خروجی و ... هست، ببینید درسته که توی یونیتی خروجی راحت تری میشه گرفت و لوکال هم هست ! اما کافیه یه سرچ در خصوص مشکلات خروجی گرفتن بزنین توی گوگل تا ببینین هزاران مشکل ممکنه پیش بیاد، از شرایط manifest و پرمیشن ها بگیرین تا تنظیمات مربوط به اسپرایت و شیدر و ...!

خلاصه، نه اینکه نشه کار کرد باهاش، ولی اینطوری هم نیست که به راحتی 4 تا کلیک کردن باشه !

پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، mhp ، محمد 82 ، hasansanaei ، hamedbz ، Mehrdad ، oak ، kakmamad ، ghasem ، amin hosseini
درود و یک خبر خوب

بولت کاملا رایگان شد. از حالا به بعد یونیتی اونو خودش گسترش میده

https://assetstore.unity.com/packages/to...1521868855

اگه واقعا دوست دارین با یونیتی بدون کد نویسی کار کنید الان بهترین گزینه رو دارین. خصوصا اینکه ورژن 2 اون در راهه و همه ی نودهای شما رو اتوماتیک سی شارپ میکنه

منبع خبر
https://blogs.unity3d.com/2020/07/22/bol...R4c4R2V0Nk

بهترین ها  _ مهرداد
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin hosseini ، mhp ، M.gh ، oak ، nariman ، MRleader.10 ، mostafanastary ، Master Badfar ، shazde ، محمد 82 ، hasansanaei ، ghasem
سلام
خیلی خبر خوبیه
من که خیلی خوشحالم
دیگه باید بساط رو جمع کنم برم یونیتی 
چون خودمم دارم سی سارپ یاد میگیرم
و اینم که رایگان شده  1
خیلی ممنون از شما دکتر 

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، Mehrdad
تبریک . خبر خوبیه . آقا مصطفی که میگید باید اطلاعات پایه داشته باشیم و ساده نیست ، ما کانستراکت هم از اول هیچیش رو بلد نبودیم و بیشتر به لطف آقا مجتبی و آقای ابراهیمی یاد گرفتیم . پس منتظر آموزش کار با این Bolt از طرف شما بزرگان هستیم . باتشکر
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,162 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,529 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,233 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,490 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: