مشکل در اجرای تبلیغ تپسل
با سلام خدمت همه بزرگواران

دوستان من از پلاگین تپسل آقا میلاد داخل بازیم استفاده کردم اما الان یک مشکلی وجود داره
وقتی به کاربر دو بار تبلیغ نشون میده دقیقا بعد از پخش دومین تبلیغ وقتی کاربر ضربدر میزنه که تبلیغ رو ببنده ( تبلیغ تمام صفحه) صفحه سیاه میشه و دیگه به هیچ عنوان به بازی دسترسی نیست در واقع صدای بازی وجود داره، حتی عملکرد بازی سرجاشه و مثلا دشمن میتونه کاراکتر رو بزنه اما نه صفحه وجود داره و نه دکمه ها کار میکنن ( توجه داشته باشید این اتفاق فقط برای دومین بار پخش تبلیغ میفته و دفعه اول مشکلی نداره کاربر تلیغ رو میبینه و میبندش و ادامه بازی...

ایونت های تپسل رو اینطور نوشتم ( در دو ایونت مجزا)
1- هر وقت لیوت اند شد= درخواست تبلیغ بده  ( البته این رو میخوام تغییر بدم چون تعداد پخش تبلیغ هم زیاد میشه هم و فواصل زمانیش کم میشه و میخوام تغییرش بدم به اینکه اخر هر مرحله رکوئست بده ولی الان این شکلیه که هربار یوت اند میشه رکوئست بده)
2- اگر تبلیغ بود= تبلیغ رو نشون بده
[تصویر:  4rsv_untitled.png]" alt="تصویر: [تصویر:  4rsv_untitled.png]" title="تصویر: [تصویر:  4rsv_untitled.png]" />[size=13px][تصویر:  4rsv_untitled.png]

نمیدونم و.اقعا مشکلش از چیه قطعا از پلاگین نیست یا از تپسله یا از نوع ایونت زدن من ( چون به شکل دیگه اش رو تست کردم مشکل نداشته)

یک مشکل دیگه هم دارم
 یک مدل دیگ تبلیغ ویدیو جایزه ای هم گذاشتم
به این صورت که کاربر هر 3 بار که میبازه تو بازی بهش یک پیغام بده که اگه ویدیو ببینه بهش سلامتی بده و بتونه بازی رو ادامه بده

ایونت این رو به این صورت نوشتم
یک متغیر گلوبال به اسم gayeze تعریف کردم مقدارش رو 3 زدم
گفتم هربار که میسوزه کاراکتر، یک دونه از این عدد کم کنه
بعد هر وقت این عدد مساوی صفر شد، این پیغام رو نشون بده
[size=13px][تصویر:  5qf4_untitled.png]
[تصویر:  5qf4_untitled.png]" alt="تصویر: [تصویر:  5qf4_untitled.png]" title="تصویر: [تصویر:  5qf4_untitled.png]" />
ولی خب این اتفاق نمیفته نمیدونم مشکلش چیه
و اینکه ویدیو جایزه دار باشه و طرف مجبور شه همه ویدیو رو ببینه و اگر نبینه بهش جایزه تعلق نگیره( یعنی دکمه دیدن ویدیو رو بزنه تو بازی اما ویدیو ک پخش شد بک بزنه یا از بازی بیاد بیرون) باید ایونت نوشته شه یا همیکنه تو تپسل جایگاه تبلیغ رو ویدیو جایزه ای تعریف میکنیم کفایته؟

سپاس

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام خیلی وقته از تپسل استفاده نکردم ولی قبلا مشکلاتی که میگید رو نداشتم من و نمیدونم مشکل از چیه.

برای ویدیو جایزه ای وقتی از تپسل انتخاب کردید که ویدیو جایزه ای هم میخوایید و کدش رو گرفتید
توی کانستراکت داخل اونت های تپسل باید اونتی برای نمایش کامل ویدیو باشه
که بگید وقتی ویدیو کامل دیده شد > اکشن > فلان مقدار سکه به کاربر اضافه کن.
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل فول اسکرین Morj7 11 85 5 ساعت پیش
آخرین ارسال: Morj7
Star رادیو Zahra By 5 51 11 ساعت پیش
آخرین ارسال: Zahra By
  عمل نکردن درست اونت محمد 82 8 170 1399/4/16، 12:04 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
Brick مشکل در پلاگین OnStorage mahdiyar 4 108 1399/4/14، 06:30 عصر