آموزش ها رو چطور توصیف میکنید؟
عالیه
66.67%
6
خوب
11.11%
1
بد نیست!
11.11%
1
بدرد خودت میخوره!
11.11%
1
9 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

آموزش ساخت اپلیکیشن با کانستراکت!
سلام 
من تازه اومدم توی این انجمن و الان با راه اندازی این تاپیک میخوام هرچی که درباره اپلیکیشن سازی با کانستراکت بلدم بهتون یاد بدم  

البته اینو هم بگم که ساخت اپلیکیشن با کانستراکت اساسا و اصولا کار درستی نیست چون اون برای بازی سازی ساخته شده ولی امکاناتی که داره با توجه به بی نیاز بودن از برنامه نویسی یه مقدار آدمو قلقلک میده که بره باهاش اپلیکیشن بسازه !

من هرچی که بلدم رو اینجا واستون به صورت ویدیو و کاملا رایگان میزارم و از سایر دوستانی که فکر میکنن چیزی بلدن که میتونه به ساخت اپلیکیشن در کانستراکت کمک کنه میخوام که اگه واسشون مقدوره اینجا آموزششو بزارن

اولین آموزش من اسکرول کردن صفحه یا بالا پایین کردن صفحه هست یعنی مثلا شما توی اپلیکیشن بازار وقتی انگشتتونو روی صفحه میزارین و اونو حرکت میدین صفحه هم بالا پایین میشه این آموزش هم در رابطه با همینه که در دو پارت برای شما عزیزان آماده شده

در ضمن دارم آموزش های بیشتری هم میسازم که امیدوارم خوشتون بیاد و تو همین انجمن قرار میگیره

آموزش بالا پایین کردن صفحه با انگشت:

​پارت اول - کلیک کنید

پارت دوم  - کلیک کنید

پاسخ

سپاس شده توسط: amin hosseini ، oak ، Farzad99 ، FARZAD BLACK
دوستان این آموزش رو همین الان ساختم

شاید شما بخواین که تو اپلیکیشنتون کاربر یه سری متن هایی رو بنویسه و برای همین از تکست باکس استفاده می کنین اما احتمالا شما هم از محیط و ظاهر تکست باکس خوشتون نمیاد
در این آموزش به شما یادمیدیم که چه چگونه بک گراند و کادر تکست رو حذف کنین و حتی چیجوری تنظیم کنین که نوشته ها از راست به چپ نوشته بشه البته ما از پلاگین ادونسد تکست استفاده کردیم که تو همین انجمن موجوده

آموزش تنظیمات متن:

ویدیو - کلیک کنید

پاسخ

سپاس شده توسط: amin hosseini ، Farzad99 ، FARZAD BLACK
به نظر من برای راست به چپ شدن بهتر از css استفاده کنیم یعنی در بخش اول direction در بخش دوم rtl. چون این طوری انگلیسی فارسی قروقاطی نمی شود.
                به نام خدا «از گهواره تا گور دانش بجویید.»     سخنی از پیامبر اسلام                         

پاسخ

سپاس شده توسط: Farzad99
سلام دوستان.
خوب شد این تاپیک ایجاد شد(یه موضوعی رو میخواستم بپرسم یادم رفته بود)
دوستان من وقتی از طریق آموزش ساخت بازی مثل سالار منوی بازیم رو میسازم
همین اسکرول منظورمه وقتی دارم صفحه رو به راست یا چپ یا.. جابه جا میکنم اگه انگشتم روی مثلا مرحله ۱ باشه هنگام جابه جایی میره تو مرحله یک

چیکار کنم این اتفاق نیفته
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/4/11، 06:09 صبح)Farzad99' نوشته است: سلام دوستان.
همین اسکرول منظورمه وقتی دارم صفحه رو به راست یا چپ یا.. جابه جا میکنم اگه انگشتم روی مثلا مرحله ۱ باشه هنگام جابه جایی میره تو مرحله یک

به جای on tap object از ایونت on touched object استفاده بکنین شاید درست بشه شایدم نه

پاسخ

سپاس شده توسط: FARZAD BLACK
(1399/4/11، 07:42 صبح)آموزش دهنده نوشته است:
(1399/4/11، 06:09 صبح)Farzad99' نوشته است: سلام دوستان.

به جای on tap object از ایونت on touched object استفاده بکنین شاید درست بشه شایدم نه

من از همون on touched object هم استفاده کردم جواب نگرفتم

پاسخ

سپاس شده توسط:
لطفا سوالات خود را درتایپک های جداگانه بپرسید. از پلاگین تاچ وراپ استفاده کنید ، از ایونت on touch release استفاده کنید.
                به نام خدا «از گهواره تا گور دانش بجویید.»     سخنی از پیامبر اسلام                         

پاسخ

سپاس شده توسط:
آموزش لود کردن عکس از اینترنت

شاید شما هم بخواین از اینترنت یه سری عکس هایی رو برای اپلیکیشنتون لود کنین تا حجم پروژتون کمتر بشه و از عکس کمتری استفاده کنین یا هر دلیل دیگه ای در این ویدیو با هم یادمیگیریم که چیجوری از اینترنت یه عکس رو در اپلیکیشن لود کنیم تا در اون نمایش داده بشه

لود کردن عکس از اینترنت:

ویدیو - کلیک کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin hosseini ، FARZAD BLACK
دوستان الان دارم آموزش میسازم

از اینایی که ساختم راضی هستین؟؟؟ خوبه؟؟

پاسخ

سپاس شده توسط: FARZAD BLACK
خیلی کار خوبی میکنید که آموزش ها رو میسازین

اما یک نکته وجود داره
بیشتر آموزش هایی که شما میسازین داخل انجمن موجود هست
شما باید آموزش هایی بسازید که افراد به اونها نیاز داشته باشن و موجود هم نباشه
باید بگردین و مشکلات و سوالات کانستراکت کار ها رو پیدا کنین و
برای اونها اموزش بسازید!
این آموزش هایی که ساختین خیلی عالیه
ولی بیشتر موجوده در انجمن
قصد بدی هم نداشتم از حرف هام!
موفق باشید
[تصویر:  BannerFo.png]
فونچول بزودی از استودیو الکترو برینز
حمایت از من
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb خروجی جدید (adaptor c2 to apk) (تست شد جواب داد !!) daiisalman 34 2,065 1399/3/14، 07:35 عصر
آخرین ارسال: [email protected]
  مهم آموزش خروجی اندروید با استفاده از فونگپ آپدیت شده kakmamad 98 7,032 1399/3/8، 06:06 عصر
آخرین ارسال: oak
  سورس شبیه سازی توپ(جنبه آموزش) hamedfakhrayi 0 118 1399/2/24، 05:19 عصر
آخرین ارسال: hamedfakhrayi
  آموزش فیزیک در کانستراکت hamedfakhrayi 0 85 1399/2/23، 05:58 عصر
  آموزش ساخت keystore با گوشی!! hamedfakhrayi 0 81 1399/2/23، 01:20 عصر

پرش به انجمن: