درخواست معرفی بازی رانر موفق
سلام و عرض ادب.
مدتیه دارم سعی میکنم اگر خدا بخواد, یک بازی رانر کاملا دوبعدی بسازم. خیلی دوست دارم این سبک بازی رو هم تست کنم. از اونجایی که بارها گفتم که من گیمر خوبی نیستم و تجربه بازی کردن زیادی ندارم میخواستم از دوستانم که تجربه تست بازی بیشتری از من دارن و گیمر هستن, خواهش کنم که اگر بازی رانر موفقی تو مارکت جهانی میشناسن (منظورم بازی رانر کاملا دوبعدی هست) بهم معرفی کنن تا بتونم درک کنم که مولفه های یک بازی رانر موفق از دید کاربرها چی میتونه باشه. ممنونم از لطفتون.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
(1399/5/27، 03:50 عصر)nariman نوشته است: سلام و عرض ادب.
مدتیه دارم سعی میکنم اگر خدا بخواد, یک بازی رانر کاملا دوبعدی بسازم. خیلی دوست دارم این سبک بازی رو هم تست کنم. از اونجایی که بارها گفتم که من گیمر خوبی نیستم و تجربه بازی کردن زیادی ندارم میخواستم از دوستانم که تجربه تست بازی بیشتری از من دارن و گیمر هستن, خواهش کنم که اگر بازی رانر موفقی تو مارکت جهانی میشناسن (منظورم بازی رانر کاملا دوبعدی هست) بهم معرفی کنن تا بتونم درک کنم که مولفه های یک بازی رانر موفق از دید کاربرها چی میتونه باشه. ممنونم از لطفتون.

‌سلام
اگر بتونید یک بازی مثل subway surf بسازید عالی میشه
فقط اگر امکانش هست کاراکتر جدید برای این بازی بسازید
چون کاراکتر هاتون قدیمی شده
از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، shazde ، ᔕinaᗪehghani
راستش اولین باری که با کانستراکت آشنا شدم و اولین تجربه بازیسازیم, بازی بود به اسم کابوس که متاسفانه اون زمان چون خروجی گرفتن بلد نبودم و خیلی دلایل دیگه تکنیکی... هیچوقت نشد که بازی منتشر بشه.
ترجیح اولم این هست که با گرافیک و کاراکترهای اون بازی بتونم بازی رو بسازم

[تصویر:  t7v0_capture+_2020-08-17-15-59-22.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
سلام.
یه بازی بود به اسم Mr Jump که دانلود بالایی داشت و از تبلیغات درآمد بالایی کسب کرده البته خیلی فضای ساده و مینیمالی داشت.
بازی بعدی Prince of Persia Escape از شرکت کچاپ.
بعدی Crossy Road Castle که البته برای اندروید نیومده ولی سبک جالبی داره.
Super Mario Run هم هست که معروف ترینشونه.
چند وقت پیش هم یه بازی رانر دانلود کردم به اسم Rocky Rampage که تازه منتشر شده ولی از ساختار کلی بازی و سطح بندی و درآمدزایی اش با تبلیغات خوشم اومد بنظرم جالب کار کرده بودن.

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، Master Badfar ، shazde ، ᔕinaᗪehghani
ممنونم حسین جان از اطلاعات مفیدت.
حتما همشون رو میبینم.
متشکرم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA ، mhp ، ᔕinaᗪehghani
(1399/5/27، 04:04 عصر)nariman نوشته است: راستش اولین باری که با کانستراکت آشنا شدم و اولین تجربه بازیسازیم, بازی بود به اسم کابوس که متاسفانه اون زمان چون خروجی گرفتن بلد نبودم و خیلی دلایل دیگه تکنیکی... هیچوقت نشد که بازی منتشر بشه.
ترجیح اولم این هست که با گرافیک و کاراکترهای اون بازی بتونم بازی رو بسازم

[تصویر:  t7v0_capture+_2020-08-17-15-59-22.png]
(1399/5/27، 06:06 عصر)M.gh نوشته است:
نقل قول: غیر از عمودی و افقی بودن باید ورژن و  ورژن کد و تارگت اس دی کا و ... رو بگیرین از کاربر

‌آقا نریمان بنده از شما درخواست دارم اگر امکانش هست این بازی کابوس رو منتشر کنید
تا ببینیم چطوریه
ببخشید شما فایل apk بازی گنده لات رو دارید؟
چوم من دوست داشتم حداقل یکبار این بازی را انجام بدهم
با تشکر
از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
ارکیا جان بازی کیک بوکسور2 ساخته شده بر روی پلتفرم و بیس گنده لات هست. خیلی تفاوتی باهم ندارن به جز اینکه تم گنده لات سبک مورد علاقه من بود و دوست داشتم بازیهام رو توی تم فرهنگ لمپنیزم (فرهنگ لاتی) بسازم اما بعد لغو انتشار بازی از تمام مارکتها به دستور وزارت فرهنگ دیگه پرونده این بازی برای من بسته شده و خیلی علاقه ای به برگشتن به گذشته ندارم. حقیقتش رو بخواین حتی فایل apk اونرو هم ندارم(مگر اینکه بخوام مجدد خروجی بگیرم که علاقه ای دیگه به این کار ندارم) کلا آدمی نیستم که در گذشتم زندگی کنم.
کابوس هم همینطور. ایشالله بازی جدید رو توی تم همین کابوس میزنم. البته اگر خدا بخواد...
ممنونم از لطفتون.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,459 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر