یک مشکل عجیب در فول اسکرین!
با سلام . بنده برای فول اسکرین شدن بازیم از پلایگن full scrin for ever استفاده میکنم ولی یه مشکل دارم .

مشکلم اینه که فول اسکرین همیشگی نیست . یعنی گاهی وقتا فول اسکرین میشه و گاهی وقتا هم ناقص فول اسکرین میشه (از طرف پایین 1 سانت و از طرف های چپ و راست نیم سانت سیاهه)  .

یه بارم اومدم پلاگین فول اسکرین رو در کنار ایونت فول اسکرین شی browser  گذاشتم که دیدم این دفعه  اگه روی صفحه بازی یه ضربه میزدیم کلا فول اسکرین می شد ولی من  میخوام همیشه فول اسکرین باشه و حتما روی بازی ضربه نزنم تا فول اسکرین بشه و اینکه در این روش دکمه back گوشی خوب کار نمیکرد یعنی من گفتم هر وقت روی دکمه بک گوشی لمس شد سیستم بره به یک لی اوت قبلی ولی بجای یک بار باید 3 بار دکمه back گوشی رو میزدم تا برگرده و یه تیک کوچولو هم میخورد و کلا عجیب بود برام.

میشه بهم بگین دقیقا باید چیکار کنم؟

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/6/28، 04:07 عصر)آموزش دهنده نوشته است: با سلام . بنده برای فول اسکرین شدن بازیم از پلایگن full scrin for ever استفاده میکنم ولی یه مشکل دارم .

مشکلم اینه که فول اسکرین همیشگی نیست . یعنی گاهی وقتا فول اسکرین میشه و گاهی وقتا هم ناقص فول اسکرین میشه (از طرف پایین 1 سانت و از طرف های چپ و راست نیم سانت سیاهه)  .

یه بارم اومدم پلاگین فول اسکرین رو در کنار ایونت فول اسکرین شی browser  گذاشتم که دیدم این دفعه  اگه روی صفحه بازی یه ضربه میزدیم کلا فول اسکرین می شد ولی من  میخوام همیشه فول اسکرین باشه و حتما روی بازی ضربه نزنم تا فول اسکرین بشه و اینکه در این روش دکمه back گوشی خوب کار نمیکرد یعنی من گفتم هر وقت روی دکمه بک گوشی لمس شد سیستم بره به یک لی اوت قبلی ولی بجای یک بار باید 3 بار دکمه back گوشی رو میزدم تا برگرده و یه تیک کوچولو هم میخورد و کلا عجیب بود برام.

‌سلام
اینطوری من متوجه نمیشم
اگر امکانش هست سورس رو ارسال کنید
از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
دوستان واقعا راهی نیست؟

من اگه بدونم چیکار کنم که دکمه back گوشی خوب کار کنه و برای رفتن به لایوت قبل 3 بار دکمه بک رو نزنم بقی رو خودم حل میکنم فقط اگه راهی درباره این موضوع دارین لطفا بگین

(1399/6/28، 08:22 عصر)ARKEYA.__.JAFARI نوشته است:
(1399/6/28، 04:07 عصر)آموزش دهنده نوشته است: با سلام . بنده برای فول اسکرین شدن بازیم از پلایگن full scrin for ever استفاده میکنم ولی یه مشکل دارم .

‌سلام
اینطوری من متوجه نمیشم
اگر امکانش هست سورس رو ارسال کنید
خب توی سورس که همه چی کار میکنه .  عرض کردم توی گوشی کمی مشکل داره

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام برای بک میتونید دکمه رو بزارید تو بازی . من خودم از دکمه بک بروزر استفاده میکنم و درسته ، شاید مشکل از گوشی شماست . اما به هرحال یه اسپرایت بزارید تو صفحه و اونت بزنید وقتی روش کلیک یا تاچ شد ، از طریق شیء سیستم go to layout و بره به لیوتی که میخواید .

درمورد فول اسکرین خودم راهی رو قبلا گفته بودم که یخورده سخته حالا اگه میخواید سرچ کنید و پیدا کنید .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

البته من یک اپلیکیشن دارم میسازم که معمولا در اپلیکیشن ها از بک گوشی استفاده میشه ولی خب ظاهرا چاره ای نیست. به هر حال ممنون از شما

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
یک سوال اندروید گوشیتون چنده؟؟
  پاسخ

(1399/6/28، 09:07 عصر)M.gh نوشته است: یک سوال اندروید گوشیتون چنده؟؟
تو اندروید ۴ تست کردم کامل بود و جواب میداد,. تو اندروید ۵ اینطوریه. البته شاید مشکل از اندازه لایوت یا ویندو سایز باشه و با تغییر اونا همه چی درست بشه

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
معمولا خروجی فونگپ زیر اندروید 6 و 5 بدرستی کار نمیکنه
  پاسخ

آخه وقتی رو صفحه لمس میشه فول اسکرین به درستی کار میکنه . الان بازی فود هیت روی گوشی شما کامل کارمیکنه؟؟ رو اندروید 5 زیرش یکم سیاه بود (خودم تستیدم)

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان الانمساله اصلی من اینه که باید حتما دو بار دکمه بک گوشی رو بزنم تا برگرده عقب در صورتی که من میخوام با یکبار زدن این اتفاق بیفته 

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قبول کردن سفارش شما (:--ALI--:) 0 11 1403/1/30، 09:06 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 534 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,102 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  پرداخت درون برنامه M.Y 3 1,925 1400/9/27، 03:59 عصر