انتشار بازی در استیم ممکنه ؟
Bug 

سلام دوستان مخلصم اقا ما خیلی وقت بود نبودیم دل تنگتون شدیم انشالله بتونیم با بازی جدیدم کنار هم یه حالی کنیم
قبل اینکه بازی جدید رو بسازم میخاستم بگم ایا ممکنه بازیمون توی استیم انتشار بدیم همچین چیزی ممکنه اصلا ؟
چون بازی واتس اپند دیدم ایرانیه توی استیمه تعجب کردم و گفتم شرکت سورنا چی داره ک ما کم داریم دوستانی ک پابلیشر خوبین بهمون بگن مراحل رو چه گونه طی کنیم یا خودشون با پابلیشر ها کار میکنن با ما در میون بزارن مخلصم دایی

پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
(1399/6/30، 07:26 عصر)daiisalman نوشته است: سلام دوستان مخلصم اقا ما خیلی وقت بود نبودیم دل تنگتون شدیم انشالله بتونیم با بازی جدیدم کنار هم یه حالی کنیم
قبل اینکه بازی جدید رو بسازم میخاستم بگم ایا ممکنه بازیمون توی استیم انتشار بدیم همچین چیزی ممکنه اصلا ؟
چون بازی واتس اپند دیدم ایرانیه توی استیمه تعجب کردم و گفتم شرکت سورنا چی داره ک ما کم داریم دوستانی ک پابلیشر خوبین بهمون بگن مراحل رو چه گونه طی کنیم یا خودشون با پابلیشر ها کار میکنن با ما در میون بزارن مخلصم دایی

‌این مسائل رو فقط آقای دکتر رضایی میتونه کمک کنه که قبلا هم کرده
از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: daiisalman
لیست بسیار کامل از پابلیشرهای خارجی 2020
در این تاپیک ، دکتر رضایی لیست کاملی از پابلیشر های pc و html5 و موبایل رو آوردن خیلی مفیده
همون استیمه
باید باهاشون صحبت کنید تا بازیتون ر بزارن استیم

[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، ARKEYA ، daiisalman

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 896 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: