ادقام مراحل
سلام میخواستم بدونم داخل کانسترکت میشه پروژه ها رو با هم ادقام کرد ؟ یعنی من مثلا دو تا پروژه مجزا از هم که دارم میتونم اینا رو به هم مربوط کنم من که هر کاری کردم نشد راهی هست ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ؛

بله هست ،

اول متغیر هارو کپی و در پروژه مورد نظر پیست کنید ، سپس آبجکت های بازی رو هم نام با پروژه دوم یکی یکی ساخته و جایگزین کنید .
در نهایت ایونت و اکشن هارو ( همه رو با هم ) کپی کنید و در پروژه جدید پیست کنید .

تمام .
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH
ممنون فقط خط دوم رو میشه یکم بیشتر توضیح بدید

چون منوجه نشدم منظورتون رو...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، همینطور که آقای حسن ثنایی گفتند ، شما می توانید ایونت ها و اشیاء و متغیر ها را کپی کنید و در پروژه دیگر پیست کنید.

ولی این راه ، ممکن است خیلی خیلی طول بکشد ، یک راه خیلی راحت هم است ، شما برید Git را یاد بگیرید ، بعد سورس کانستراکت را به صورت پوشه ای ذخیره کنید (در دوره جامع آقا مجتبی در موردش است. ) ، بعد هم برید توی گیت هاب و از چیز هایی که آموختید ، استفاده کنید. به صورت توضیحی در آپلود بازی در گیت هاب توضیح داده شده.

پ.ن: باز به جواب من گیر ندید ، این هایی که گفتم از خود سازنده کانستراکت و آقا مجتبی هستند.
 به نام خدا
 « از گهواره تا گور دانش بجویید. »
 سخنی از پیامبر اسلام
  « بسی رنج بردم بدین سال سی            عجم زنده کردم بدین پارسی »
 فردوسی

«دو کس رنج بیهود بردند و سعی بی فایده کردند ؛ یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد.»
 «علم چندان که بیشتر خوانی          چون عمل در تو نیست، نادانی

نه محقّق بوَد نه دانشمند          چارپایی، بر او کتابی چند
 آن تهی مغز را چه علم و خبر          که بر او هیزم است یا دفتر؟»

سعدی

کانال ما در آپارات: محمد امین 1388 1378

مسلط به جاوا اسکریپت و html5 و css3 و پایتون.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 412 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 341 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,484 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: