بازی فوتبال گل کوچیک ایرانی (شوت یه ضرب!!!)
منصور جان ممنونم از لطفت...
حسین جان ممنونم از محبتت...
حسین جان با آموزشهات داری بازیهای انجمن رو میفرستی تو لیستهای برگزیده مارکتها اما همچنان مارو تو حسرت دیدن بازی خودت نگهداشتی... کی؟؟؟ چرا؟؟؟ برا چی؟؟؟ به کدامین گناه؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: mhp ، hasansanaei ، mehdi1100 ، ᔕinaᗪehghani ، Master Badfar
(1399/7/16، 04:38 عصر)nariman نوشته است: [تصویر:  in6b_01_1.png]
سلام و عرض ادب خدمت بزرگان انجمن و دوستان عزیرم.
تلفیق بازی فوتبال گل کوچیکم با تم مورد علاقه من (فرهنگ لمپنیسم) بازی گنده لات (لغو انتشار شده) شد بازی زیر...
بازی فوتبال گل کوچیک ایرانی (شوت یضرب!) 
یک توضیح کوچیکی هم من در مورد بازی بدم خدمتتون...
همه ما تو پس زمینه خاطرات بچگیمون زمانهایی رو به خاطر میاریم که تو روزهای تعطیل مردهای خانواده تو کوچه و یا زمینهای خاکی دور هم جمع میشدن و مسابقه فوتبال گل کوچیک میدادن. این بازیها عموما با کری خونی شروع میشد و در زمان بازی چنان بازیکنها با تعصب و غیرت تو زمین میجنگیدن و همدیگه رو لت و پار میکردن که آدم یاد نبرد گلادیاتورها میوفتاد!!!
معمولا هم سلاطین گل کوچیک کسانی بودن که تو شروع مجددها با یه ضربه سنگین و عموما کاتدار, توپ لاکی قرمز راه راه دولایه رو از زمین خودی میچسبوندن تو کنج گل کوچیک حریف...
این بازی که خدمتتون تقدیم میکنم با اقتباس از این خاطرات ساخته شده...بازی تحت وب و بدون نیاز به نصب هست...امیدوارم لذت ببرین...ارادتمند..
لینک بازی:
Persian mini Football

اقا نریمان هر چند خودم نزدیک ۲ سال بازی سازی میکنم ولی تا حالا همچنین بازی جذابی ندیده بودم که به تک تک جزئیات دقت کرده باشه و هر کاری که انجام بدی یک انیمیشن جذاب بهت نشون بده
همچنین اهنگی که در بازی استفاده کردید عالی بود و یکی از جذاب ترین اهنگ ها برای بازی بود؛ خودتون ساختیدش؟

من که خودم جذب بازی شدم و امیدوارم که همیشه همینقدر موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/3/20، 10:02 صبح)امیرعلی ۱۲۳ نوشته است: [quote="nariman" pid='55244' d
اقا نریمان هر چند خودم نزدیک ۲ سال بازی سازی میکنم ولی تا حالا همچنین بازی جذابی ندیده بودم که به تک تک جزئیات دقت کرده باشه و هر کاری که انجام بدی یک انیمیشن جذاب بهت نشون بده
همچنین اهنگی که در بازی استفاده کردید عالی بود و یکی از جذاب ترین اهنگ ها برای بازی بود؛ خودتون ساختیدش؟

من که خودم جذب بازی شدم و امیدوارم که همیشه همینقدر موفق باشید

امیرعلی جان سلام.
خیلی ممنونم از لطفت اما حالا دیگه اینقدرم جای تعریف نداشت بازی که شما شرمندم میکنی.
بازی اگر خوب باشه تو مارکت باید خودشو اثبات کنه بنابراین بازی که مثل همین نمونه مورد بحث نصب بالایی نمیخوره معنیش این هست که هنوز بازیه, بازی نیست!!!
کاملا بدیهی بود که موسیقی بازی کار من نیست. من آهنگ ساز نیستم. موسیقی یک بخشی از استارتر و پیش درآمد یکی از موزیکهای قدیمی شاد ایرانی هست.
من رو این موزیک قبلا یک انیمیشن طنز زده بودم برای همین این قطعه رو دوست داشتم.
در کل ممنونم از لطفت و امیدوارم شما هم همیشه موفق و سلامت باشید.
ارادتمند...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
توی کدوم صفحه قرار داده؟ پیداش نکردم
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
سلام تو قسمت بازی ها از بخش دسته بندی ها برو تو ورزشی بعد یکم برو پایین قسمت انتخاب سردبیران هستش.نریمان جان بسیار تبریک میگم عالی

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 116 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 496 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 715 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 858 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81