انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس"
سلام.
به قول دوستان کار ایراداتی داشت، اما در کل خوب بود و من از ایده تبدیل سنگ به سنگ آتشین و بعد موشک، خیلی خوشم اومد.
اجرکم عندالله
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، AliAliAliAli ، M.gh ، oak
(1399/7/24، 10:48 عصر)AliAliAliAli نوشته است:
[تصویر:  ez7h_picture1.bmp]
سلام. علی صالحی هستم. کلاس نهم
اخیرا در جشنواره دانش آموزی مدرسه madresefestival.ir شرکت کردم و انیمیشنی با موضوع آزادسازی قدس ساختم و ارسال کردم. 
میخواستم بگم که اگه میشه انیمیشن رو ببینید و نظراتتون رو بگید.
این هم لینک انیمیشن : 
Moved Permanently (301)
همچنین این اثر در داوری فنی ، به داوری نهایی رسیده است. ولی هنوز بخش داوری مردمی تمام نشده است. خواهشمند است انیمیشن را که مشاهده کردید. در صوتی که مورد قبول بود به آن حتما رأی هم بدهید تا رأی ها زیاد شود و اثر در داوری مردمی هم رتبه خوبی کسب کند
خیلی ممنون 
علی جان.
کارت واقعا تحسین برانگیزه.
ولی نقاط ضعفی هم داره.
اگر نارحت نمیشی بگم.
1-اون اتاقی که توش قاب عکس ها بود خیلی حوصله سر بر بود.احساس کردم می خوای تایم ویدیو رو بالا ببری.باید سر 1 دقیقه تمومش می کردی.

2-بهتر بود عکس ها رو هم خودت طراحی می کردی تا به گرافیک انیمیشن بخوره.

3-اگر روی جزعیات بیشتر کار می کردی مثلا روی دیوار ی طرحی میزدی و این طوری ساده نبود از نظر بنده بهتر بود.

4-به نظر من یکم عجله داشتی توی ساخت انیمیشن.باید حرکات آدم ها رو یکم نرم تر طراحی می کردی.انیمیشن های سربازا عالی بود.ولی اون آدما یکم مشکل داشت.

5-تایم پرتاب آجر ها رو خیلی طولانی کردی.از نظر من 10 ثانیه بس بود براش.
در کل کار خوبی بود.فقط یکم تایم ویدیو رو بالا برده بودی.و باید بیشتر روی جزعیات کار می کردی.
می خواستم بهت رای بدم که 5 بار امتحان کردم نشد. 22 ‌بعدا بهت رای میدم. 3
امیدوارم از اینکه نقات ضعف فیلم رو گفتم ناراحت نشده باشی. 39
گفتم که انشالله در مسابقه های بعدی سعی کنی دیگه تکرارشون نکنی.
فرزاد شریفی هستم بنیانگذار مجموعه موسسه های FG Studio
و گروه بازی سازی farzadgame سابق

--------------------FG Studio--------------------
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، AliAliAliAli
(1399/7/25، 02:36 عصر)FARZAD BLACK' نوشته است:
(1399/7/24، 10:48 عصر)'AliAliAliAli' نوشته است:
[تصویر:  ez7h_picture1.bmp]
سلام. علی صالحی هستم. کلاس نهم
اخیرا در جشنواره دانش آموزی مدرسه madresefestival.ir شرکت کردم و انیمیشنی با موضوع آزادسازی قدس ساختم و ارسال کردم. 
میخواستم بگم که اگه میشه انیمیشن رو ببینید و نظراتتون رو بگید.
این هم لینک انیمیشن : 
Moved Permanently (301)
همچنین این اثر در داوری فنی ، به داوری نهایی رسیده است. ولی هنوز بخش داوری مردمی تمام نشده است. خواهشمند است انیمیشن را که مشاهده کردید. در صوتی که مورد قبول بود به آن حتما رأی هم بدهید تا رأی ها زیاد شود و اثر در داوری مردمی هم رتبه خوبی کسب کند
خیلی ممنون 
علی جان.
کارت واقعا تحسین برانگیزه.
ولی نقاط ضعفی هم داره.
اگر نارحت نمیشی بگم.
1-اون اتاقی که توش قاب عکس ها بود خیلی حوصله سر بر بود.احساس کردم می خوای تایم ویدیو رو بالا ببری.باید سر 1 دقیقه تمومش می کردی.

2-بهتر بود عکس ها رو هم خودت طراحی می کردی تا به گرافیک انیمیشن بخوره.

3-اگر روی جزعیات بیشتر کار می کردی مثلا روی دیوار ی طرحی میزدی و این طوری ساده نبود از نظر بنده بهتر بود.

4-به نظر من یکم عجله داشتی توی ساخت انیمیشن.باید حرکات آدم ها رو یکم نرم تر طراحی می کردی.انیمیشن های سربازا عالی بود.ولی اون آدما یکم مشکل داشت.

5-تایم پرتاب آجر ها رو خیلی طولانی کردی.از نظر من 10 ثانیه بس بود براش.
در کل کار خوبی بود.فقط یکم تایم ویدیو رو بالا برده بودی.و باید بیشتر روی جزعیات کار می کردی.
می خواستم بهت رای بدم که 5 بار امتحان کردم نشد. 22 ‌بعدا بهت رای میدم. 3
امیدوارم از اینکه نقات ضعف فیلم رو گفتم ناراحت نشده باشی. 39
گفتم که انشالله در مسابقه های بعدی سعی کنی دیگه تکرارشون نکنی.

سلام. خیلی ممنون. بله متأسفانه وقت هم کم بود. بار آخر که انیمیشن رو دیدم متوجه وقتی که تصاویر میگیرن شدم .
نه من انیمیشن رو در انجمن گذاشتم تا نقات صعف و قوت فیلم رو از نظر بقیه ببینم تا در انیمیشن های بعد اون ها رو رعایت کنم و ناراحت هم نمیشم چون میدونستم کارم اشکال هم داره و اتفاقا خوشحال هستم که انیمیشن رو دیدید و مورد قبولتون بود
من این انیمیشن رو با یونیتی ساختم و بعضی مشکلاتش به خاطر همین هم بود. الان دارم بلندر رو یاد میگیرم تا برای مسابقات دیگه انیمیشن های باکیفیت تر و جالب تر درست کنم

پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,162 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,529 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,233 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  یونیتی که میگن اینه؟ Amirhesam.KH 18 8,724 1399/7/23، 09:58 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: