حل شده اوردن لایوت به دیک لایوت دیگه با تفاوت...
سلام من یک سعوال داشتم من میخام وقتی که بازی من درحالRunهست و وقتی روی یک چیزی کلید کرد یک لایوت دیگه اجرا بشه اما بااین تفاوت که میخام آن لایوت در یک صحفه دیگر اجرا نشه میخام ان اسپرایتی که در آن لایوت قرار دادم اگر لایوت ۲بود ان را بیاد در لایوت۱ که نره توی یک لایوت جداگانه اجرا کنه و میخام توی همین لایوت اجرا کنه اگر بخام یک نمونه مثال بزنم میشه گفت بازی gtaوقی در بازی gtaشما بر روی یک مبایل کلید میکنید در همان حال مبایل رو برای شما اجرا میکنه و به صحفه دیگه ایی نمیبره اگر بتونید به من کمک کنین خیلی ممنون میشم

فقد میشه هم چین چیزی رو پیاده سازی کرد در کانستراکت
Amir.game
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام برای اینکار باید با استفاده از لایه ها اینکارو بکنید . نیازی به لیوت نداره و این حرفتون بی ربطه . کافیه برای مثال اسپرایت موبایل رو بیارید تو یه لایه جدید و هرچی میخواید (اگه یدونه اسپرایته که با اونت visable میتونید بسازیدش به راحتی اما اگه چنتاس برای راحتی کار میتونید از لایه استفاده کنید ، البته که اونم میشه باهمین visable کردن ساخت) رو داخل اون لایه بزارید ، بعد لایه رو invisable کنید و بگید مثلا وقتی رو فلان چی کلیک کرد ، این لایه نمایش داده بشه . حتما فیلم های ابتدایی سایت si2.ir رو ببینید تا این ابهاماتتون برطرف بشه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/8/23، 03:07 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام برای اینکار باید با استفاده از لایه ها اینکارو بکنید . نیازی به لیوت نداره و این حرفتون بی ربطه . کافیه برای مثال اسپرایت موبایل رو بیارید تو یه لایه جدید و هرچی میخواید (اگه یدونه اسپرایته که با اونت visable میتونید بسازیدش به راحتی اما اگه چنتاس برای راحتی کار میتونید از لایه استفاده کنید ، البته که اونم میشه باهمین visable کردن ساخت) رو داخل اون لایه بزارید ، بعد لایه رو invisable کنید و بگید مثلا وقتی رو فلان چی کلیک کرد ، این لایه نمایش داده بشه . حتما فیلم های ابتدایی سایت si2.ir رو ببینید تا این ابهاماتتون برطرف بشه . 

خیلی خیلی از شما ممنونم برای اینکه شما واقه ان به مادر ساخت بازی کمک میکنید و مشکلات مارو حل میکند
Amir.game
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام   من یک همچین مشکلی دارم وقتی لایه را visable میکنم لایه غر قابل دید میشه ولی کلید هایی که در لایه هست را نمیشه دید ولی اگه کیلیک بشوند تاثر دارند من عملگر visable را پیدا کردم اما چیزی پیدا نکردم که لایه را قفل کند همان قفلی که کنار گزینه visable در بخش لایه ها است
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ،درسته . توی شرط هایی که گفتید برای کلیک (مثلا وقتی کلیک شد فلان بشه) ، اونجا یه شرط اضافه کنید درصورتی که لایه یا اسپرایت visable بودن . اینطوری فقط درصورتی وقتی کلیک شد عمل میکنه که قابل رویت باشه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 331 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: