پارکینگ شهر منتشر شد!

سلام خسته نباشید بازی پارکینگ شهر در کافه بازار منتشر شد توضیحات و عکس ها را میخواستم بزارم انجمن اما نمیدونم چرا پاک میکنه انجمن به خاطر همین  در کافه بازار ببینید ممنون از شما
 لینک دانلود بازی کافه بازار : https://cafebazaar.ir/app/ir.gamekurd.cityparking
  پاسخ

سپاس شده توسط: general-sherman ، Sambig ، hasansanaei ، amin COD ، ᔕinaᗪehghani ، Alireza3d ، oak
(1399/10/29، 10:10 عصر)saman نوشته است: سلام خسته نباشید بازی پارکینگ شهر در کافه بازار منتشر شد توضیحات و عکس ها را میخواستم بزارم انجمن اما نمیدونم چرا پاک میکنه انجمن به خاطر همین  در کافه بازار ببینید ممنون از شما

سلام عالی شده
اما چند تا نکته:
خوبه که بیشتر گرافیک (یا همش) رو خوتون طراحی کردید اما تا زمانی که هنوز حرفه ای نیستید بهتره بیشتر کار رو از گرافیک آماده استفاده کنید (راستش اصلا منو و محیط پارکینگ به دلم ننشست)
و از نظر فنی هم چه نیازی هست که به دفتر تلفن کاربر دسترسی پیدا بشه؟(میدونم برای تبلیغ نیازه اما هیچ کاربری این اجازه رو نمیده)
و اینکه در کل عالی بود
موفق باشید...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Sambig ، saman
(1399/10/29، 10:28 عصر)SinaDehghani' نوشته است:
(1399/10/29، 10:10 عصر)saman' نوشته است: سلام خسته نباشید بازی پارکینگ شهر در کافه بازار منتشر شد توضیحات و عکس ها را میخواستم بزارم انجمن اما نمیدونم چرا پاک میکنه انجمن به خاطر همین  در کافه بازار ببینید ممنون از شما

سلام عالی شده
اما چند تا نکته:
خوبه که بیشتر گرافیک (یا همش) رو خوتون طراحی کردید اما تا زمانی که هنوز حرفه ای نیستید بهتره بیشتر کار رو از گرافیک آماده استفاده کنید (راستش اصلا منو و محیط پارکینگ به دلم ننشست)
و از نظر فنی هم چه نیازی هست که به دفتر تلفن کاربر دسترسی پیدا بشه؟(میدونم برای تبلیغ نیازه اما هیچ کاربری این اجازه رو نمیده)
و اینکه در کل عالی بود
موفق باشید...

سلام ممنون بابات توضیحات نظری که دادی و مورد دوم تون والا پلاگین تپسل دیگه نمیدونم 

پاسخ

سپاس شده توسط:
عاليه
نسبت به بقيه بازي هاي انجمن (من نمی دونم جدیدا بچه ها چه بازی هایی منتشر کردن منظورم بازی های اون زمان بود.) ، گرافیک بهتری داره.

ولی بازم بگم
جای کار داره

[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman
منم دانلود کردم تبریک میگم . خیلی خوبه .
یه سری نکات هست .
یکی منوی بازی زیاد جالب نشده. تم خاکستری و فونت نارنجی جالب نیست از رنگهای بهتری میتونستید استفاده کنید .
موزیک پس زمینه اگه بود خیلی بهتر میشد.
یا صدای حرکت ماشین ها
حرکت ماشین ها نرم تر و بهتر باید باشه. هندل کردنش یه کم سخته.
  پاسخ

سپاس شده توسط: saman
برادر فایل کانفیگ هر پروژه متفاوته
امکان پذير نیست !
مگر اینکه اون بخشی که ایشون برای تپسل اضافه کردند رو شما هم اضافه کنید.
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر