یادگیری کنستراکت
سلام 
من تازه اومدم تا با بازی سازی و موتور های بازی سازی اشنا بشم که با کنستراکت اشنا شدم 
هنوز میشه گفت صفرم توی این موضوع یعنی انگار هیچی یاد ندارم از کنستراکت 
حالا سوالم اینه با این اطلاعیه ای که تو انجمن هست که نوشته پایان کار کنستراکت 
بنظر شما بازم برم و کنستراکت دو رو یاد بگیرم یا خیر
 و اینکه انجمن پرسش و پاسخ کنستراکت هنوزم فعاله ؟
 ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/11/23، 04:32 عصر)argm نوشته است: سلام 
من تازه اومدم تا با بازی سازی و موتور های بازی سازی اشنا بشم که با کنستراکت اشنا شدم 
 ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
اول از همه به انجمن خيلي خيلي خوش اومديد...
همه از اول صفر هستن اما اين دليل نشده كانستراكت رو رها كنن يا ياد نگيرن!
بله ؛ چرا نريد سمتش؟!
براي شروع كانستراكت بهترينه! تازه اگر كانس 2 رو كامل ياد بگيريد از لحاظ پايان پشتيباني كانستراكت 2 هيچ نگران نباشيد! چون هنوز كانس 3 هست و پشتيباني ميشه...
بله فعاله اگر نبود كه شما نمي تونستيد پيام بديد و منم جواب بدم... البته نسبت به قبل خلوت تر شده كه با اين حال بازم اينجا استاداي بي نظيري داريم...
با اين حال اين ها نظر من هست و بذاريد اساتيد انجمن هم راهنماييتون كنند
موفق باشيد...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
 ممنون میشم پاسخ بدید

سلام شاید این حرفم باعث عصبانیت بعضی از دوستان بشه ولی هر چی میگم واقعیت داره.
کانستراکت انجین خوبی هست ولی متاسفانه در حال حاضر از نسخه 2 کانستراکت دیگه پشتیبانی نمیشه و کانستراکت 3 هم که پولیه و گرونه هیچ وقت هم نمیشه کرکش کرد.
بنابراین بنظر من بهتر فقط بخاطر یادگیری اصول اولیه بازی سازی وارد این انجین بشید نه بخاطر ساخت بازی و مثل من عمرتون رو هدر بدین.
یونیتی الان موتور بازی سازی مناسب تر بنظر من هست.( امیدوارم ادمین ها بخاطر هیچ و پوچ نیان این پست رو حذف کنن 22 ‌)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/11/24، 05:43 عصر)Sato نوشته است:
 ممنون میشم پاسخ بدید

سلام شاید این حرفم باعث عصبانیت بعضی از دوستان بشه ولی هر چی میگم واقعیت داره.
کانستراکت انجین خوبی هست ولی متاسفانه در حال حاضر از نسخه 2 کانستراکت دیگه پشتیبانی نمیشه و کانستراکت 3 هم که پولیه و گرونه هیچ وقت هم نمیشه کرکش کرد.
بنابراین بنظر من بهتر فقط بخاطر یادگیری اصول اولیه بازی سازی وارد این انجین بشید نه بخاطر ساخت بازی و مثل من عمرتون رو هدر بدین.
یونیتی الان موتور بازی سازی مناسب تر بنظر من هست.( امیدوارم ادمین ها بخاطر هیچ و پوچ نیان این پست رو حذف کنن 22 ‌)

متاسفانه شما نمیدونم مشکلت چیه ولی !!!
با کانس میشه بازی ساخت میشه و میشه و میشه
و اگر کسی نخواد کد نویسی کنه مجبور نیست بره یونیتی
خب بازی من تا این هفته و یا هفته دیگه منتشر میشه ببینیم میشه بازی با کانس ۲ ساخت یا نه

بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پیشنهاد میکنم این ویدیو را ببینید
https://www.aparat.com/v/NPZn2
غودااااااااااااااااا
بورسلی
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
سلام ؛

یادم نمیاد تا حالا پیام کسی رو به این شکل پاک کرده باشیم که توی پرانتز نوشتید مدیران بی دلیل پاک نکنند !!!

یک مشکلی هست که همه ما ایرانیا داریم ، اونم اینه که همیشه به دنبال مقصر برای عدم موفقیت هامون میگردیم .
اینکه ی نفرم عرضه نداشته توی این انجمن به خوبی از بازی سازی پول در بیاره دلیلیه که شما فکر میکنید خیلی کانستراکت بده و بقیه جاها گل و بلبله .
خود من تا حالا بیش از 30 میلیون از همین کانستراکت بصورت پراکنده درآمد داشتم . اکثرا هم در زمان هایی این پول ها به دستم رسیده که بسیار از نظر مالی مشکل داشتم .
برای یکی از مشتریانمم که یک بازی ساخته بودم که ایشون بدون اینکه توی مارکت های اندرویدی منتشر کنند با سرمایه حدود 40 میلیون و انتشار شخصی حدود 180 میلیون تا الان درآمد داشتند .
خیلی از دوستانی که من میشناسم و خیلی ها که توی همین انجمن هستند یا بودند ولی فعالیت چندانی ندارند الان ؛ درآمد های خوبی از همین کانستراکت داشتند و دارند ؛ چه دلیلی داره من بخوام بیام درآمد خودم یا دوستانم رو به شما بگم ؟
من خودم یونیتی کارم ، برنامه نویسم ، مگه مغزم مشکل داره که هنوزم دارم روی کانستراکت کار میکنم ؟ اونم کانستراکت 2 ؟؟؟
شما تا حالا ی بارم نرفتی انجمن انجین های دیگه رو نگاه کنی و نمیدونی حتی کنسول چیه ؛ طرف تو انجمن همون یونیتی که میفرمایید بازی ای رو طی 4 ماه منتشر کرده که توی 1 هفته من با کانستراکت زدم .
ی سر به برنامه ها و سایت هایی که بازی های html ارائه میدن هم بندازید بدک نیست . بیش از 70 درصد بازی هاشون از کانستراکت و بیش از 50 درصدشون هم کانستراکت 2 هستند .
درآمد هایی از 1 تا 5000 دلار در روز دارن در میارن .

سخن آخرم به روی همه شما هست ؛ هرکی فکر میکنه مقصر عدم موفقیتش شخص یا انجین یا ... هست ، راه باز جاده دراز ... وضع فکر و ذهنتون همینطوری باشه ، 5 ساله دیگه بهتون سلام میرسونم ؛ البته اگر 5 ساله دیگه اصلا یادتون بوده باشه که همچین کاریم میکردید .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak
(1399/11/24، 05:43 عصر)Sato نوشته است: سلام شاید این حرفم باعث عصبانیت بعضی از دوستان بشه ولی هر چی میگم واقعیت داره.
اصلا بحث انتخاب انجین و اینکه کی با کدوم انجین زده مهم نیس.
هر انجینی برای یک کاری به وجود اومده
اینکه ما بیایم دوتا انجین (مثل کانس یا یونیتی یا چیز بی خود تری مثل آنریل با یونیتی و گودو و اینا) رو با هم مقایسه کنیم ، کار غلط و غیر هوشمندانه ایه.
شما برای ساخت بازی باید به نیازت نگاه کنی
اگر نیازت کار 3d هست ، باید بری سراغ انجینی که نسبت به کار جناب عالی ساده باشه و بتونه کار شما رو  پشتیبانی کنه.
اینکه یک انجین قدرتمنده ، دلیل نمیشه که همه از اون استفاده کنن.

نمی دونم واقعا این چه تفکری هست که ما ایرانی ها داریم که فکر می کنیم چون یونیتی قویه ، پس باید بریم یونیتی

کانستراکت خوبه ، در زمینه ای که فعالیت می کنه
یونیتی خوبه ، در زمینه ای که فعالیت می کنه
آنریل خوبه ، در زمینه ای که فعالیت می کنه 
گودو خوبه ، در زمینه ای که فعالیت می کنه

مثلا آنریل رو بیشتر روی کنسول و PC استفاده می کنن چون قدرت واقعیش مال کنسول و PC هست

کانستراکت هم قدرتمنده و برای شروع خوبه !

ممنون میشم پاسخ بدید

بله داداش 
یاد بگیر
انجین خوب و قدرتمندیه
و همیشه بدون
بازی سازی ، برنامه نویسی یا اونت نویسی نیست ، بازی سازی مجموعه ای از کار هاییی چون ایده پردازی ، طراحی گیم پلی بازی ، طراحی مراحل ، گیم دیزاین ، آهنگسازی ، طراحی گرافیکی ، مدلسازی (برای گیم های 3D) ، برنامه نویسی و... است.
در ضمن
اگر کسی گفت کانس بدرد نمی خوره ، بزن تو دهنش چون اون حرفه ی نیست و داره برای تو ادای حرفه ای ها رو در میاره.
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، M.Y

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: