درخواست حمایت دارم از دوستان انجمنم
[تصویر:  1024.png]
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم.
من مدتها بود که توی مارکتهای کافه بازار و مایکت هیچ بازی نه منتشر می کردم و نه دیگه براشون آپدیت میفرستادم.
چند وقت پیش تصمیم گرفتم نسخه جدید بازی فایتر1 رو توی کافه بازار منتشر کنم.
در کمال تعجب بازی رد شد...
علت: تضاد با ارزشهای اخلاقی جامعه!!! عجب... باشه...
بنابراین مجبور شدم بازی رو ببرم روی گوگل پلی (روی اکانتی که برای شخص خودم نبود).
میخواستم از دوستانم خواهش کنم که اگر دوست داشتن و فرصتش رو داشتن، با دانلود بازی و درصورت امکان دادن پنج ستاره و کامنت انگلیسی، کمک کنن تا بازی دیده بشه و در الگوریتم سرچ گوگل پلی بالا بیاد.
ممنونم از اینکه برام وقت میگذارید.
ارادتمند شما... نریمان
لینک دانلود بازی از گوگل پلی:
https://play.google.com/store/apps/detai...hter1.demo
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، ᔕinaᗪehghani ، mhp ، oak ، mostafanastary ، amin COD ، mohammadslt ، ARKEYA ، M.gh ، hasansanaei ، alii
عالی نریمان جان.
من نظر گذاشتم  41
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman ، ARKEYA
سلام وقت بخیر

متاسفانه این مشکلات در مارکت های ایرانی ، مخصوصا کافه بازار پیش میاد
ولی واقعا بازی عالی ای بود جناب نریمان ، 5 ستاره رو هم گزاشتیم که انشالله چشم بازار و مایکت کور بشه... 421

موفق باشید.

از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
فکر کنم بخاطر این بود که سینه اش رو سانسور نکرده بودین
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
(1399/11/30، 10:39 صبح)nariman نوشته است: [تصویر:  1024.png]
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم.
من مدتها بود که توی مارکتهای کافه بازار و مایکت هیچ بازی نه منتشر می کردم و نه دیگه براشون آپدیت میفرستادم.
چند وقت پیش تصمیم گرفتم نسخه جدید بازی فایتر1 رو توی کافه بازار منتشر کنم.
در کمال تعجب بازی رد شد...
علت: تضاد با ارزشهای اخلاقی جامعه!!! عجب... باشه...
بنابراین مجبور شدم بازی رو ببرم روی گوگل پلی (روی اکانتی که برای شخص خودم نبود).
میخواستم از دوستانم خواهش کنم که اگر دوست داشتن و فرصتش رو داشتن، با دانلود بازی و درصورت امکان دادن پنج ستاره و کامنت انگلیسی، کمک کنن تا بازی دیده بشه و در الگوریتم سرچ گوگل پلی بالا بیاد.
ممنونم از اینکه برام وقت میگذارید.
ارادتمند شما... نریمان
لینک دانلود بازی از گوگل پلی:
https://play.google.com/store/apps/detai...hter1.demo

سلام
منم نظر دادم اما یه خواهش
توی سایتتون هم این بازی رو بزارید اینگار این بازی بعد از آپدیتی که انجام دادید روی سایت از کار افتاده...
یه سؤال دیگه... این انیمیشن های سه بعدی و حرکات سه بعدی فقط فریم به فریم عکس هستن؟!
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

حسین جان, ارکیا جان و بقیه دوستان عزیزی که برام وقت گذاشتین... ممنونم از لطفتون, شرمنده ام کردین.
سینا جان ممنونم از لطفت. قبلا نسخه html5 توی سایتم بود اما فعلا از سایت حذفش کردم. 
در مورد انیمیشنها هم که فرمودین من قبلا هم توی گروه واتساپی انجمن عرض کرده بودم (تبلیغ برای گروه واتساپی کردما!!! ادمینهای گروه واتساپی انجمن لطفا حق تبلیغ رو برام کارت به کارت کنن!!!) 
مشخصا بهترین و بهینه ترین روش برای ایجاد انیمیشن و یا حتی کات سینهای بین بازی در انجین کانستراکت به نظر من استفاده از انیمیشن فریم به فریم هست. هم بهینه هست و هم بر روی همه دیوایسها با پرفرمنس عالی اجرا میشه.
در این بازی هم تمامی انیمیشنها و کات سینها همگی فریم به فریم هست.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، ARKEYA
با سلام و احترام خدمت جناب نریمان

واقعا کیف میکنم وقتی بازی های جناب نریمان رو بازی میکنم ، حتی برادر 7 ساله من نیز از بازی های جناب نریمان خوشش اومده ، مخصوصا این بازی فایتر 1 و 2
خواستم صمیمانه از جناب نریمان تشکر کنم که باعث شده برادر بنده سرگرم بشه ، چون برادر من از بعضی بازی ها خوشش میاد که خوشبختانه صبح تا شب داره بازی فایتر 1 و 2 رو بازی میکنه...!
( این رو هم بگم که بردارم گفت اگر امکانش هست بازی فایتر 3 رو هم بسازید... 3 ‌)

موفق باشید جناب نریمان.. 53

پاسخ

(1399/12/1، 01:50 صبح)ARKEYA نوشته است: با سلام و احترام خدمت جناب نریمان

واقعا کیف میکنم وقتی بازی های جناب نریمان رو بازی میکنم ، حتی برادر 7 ساله من نیز از بازی های جناب نریمان خوشش اومده ، مخصوصا این بازی فایتر 1 و 2
خواستم صمیمانه از جناب نریمان تشکر کنم که باعث شده برادر بنده سرگرم بشه ، چون برادر من از بعضی بازی ها خوشش میاد که خوشبختانه صبح تا شب داره بازی فایتر 1 و 2 رو بازی میکنه...!

ارکیا جان اولا ممنونم از لطفت و اینکه دوتامون میدونیم که این تعریف اغراق شده ات از روی لطف بود نه واقعیت.
اما یک چیزی رو من بگم
یه انجمن کانستراکت داره کشور روسیه که خیلی شبیه انجمن ماست اما به زبان روسی. من یه تاپیک زدم توش برای معرفی بازیم و با گوگل ترنسلیت دوتا جمله روسی دست و پا کردم و برای تاپیک نوشتم.
دیشب یه پستی زیر تاپیکم اومد که کلی توش یک بازیساز مطلب نوشته بود.
کلی خوشحال شدم که بازیم رو یک کانستراکت کار روسی دیده و اونقدر براش جذاب بوده که اینهمه مطلب نوشته.
با گوگل ترنسلیت ترجمه کردم دیدم اون بازیساز روسی هرچی از دهنش اومده بود به روسی بهم توهین کرده بود و حقم داشت. من نسخه دموی بازی رو اشتباها برای رده سنی مثبت هفت سال زدم و گوگل پلی هم متوجه نشده بود. درحالیکه باید مثبت 16 میزدم به دلیل خونریزی های زیاد و استفاده از شمشیر و قمه و چاقو و خشونت بازی. اما یادم رفته بود رده سنی رو اصلاح کنم. فحشها و بدو بیراه های اون بازیساز روسی منو متوجه کرد که چقدر این مساله برای جامعه جهان اول مهمه.
پس اگر یک درصد فرض رو بر این بذاریم که حتی یکبار برادرتون بازی رو انجام داده باشه این کار غلطه و خطاش هم پای منه که رده سنی درست رو برای بازی مشخص نکردم.
اما در کل ممنونم بابت تعریف اغراق شده ات از بازی.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA
(1399/12/1، 07:50 صبح)nariman نوشته است:
(1399/12/1، 01:50 صبح)ARKEYA نوشته است: با سلام و احترام خدمت جناب نریمان

ارکیا جان اولا ممنونم از لطفت و اینکه دوتامون میدونیم که این تعریف اغراق شده ات از روی لطف بود نه واقعیت.
اما یک چیزی رو من بگم
یه انجمن کانستراکت داره کشور روسیه که خیلی شبیه انجمن ماست اما به زبان روسی. من یه تاپیک زدم توش برای معرفی بازیم و با گوگل ترنسلیت دوتا جمله روسی دست و پا کردم و برای تاپیک نوشتم.
دیشب یه پستی زیر تاپیکم اومد که کلی توش یک بازیساز مطلب نوشته بود.
کلی خوشحال شدم که بازیم رو یک کانستراکت کار روسی دیده و اونقدر براش جذاب بوده که اینهمه مطلب نوشته.
با گوگل ترنسلیت ترجمه کردم دیدم اون بازیساز روسی هرچی از دهنش اومده بود به روسی بهم توهین کرده بود و حقم داشت. من نسخه دموی بازی رو اشتباها برای رده سنی مثبت هفت سال زدم و گوگل پلی هم متوجه نشده بود. درحالیکه باید مثبت 16 میزدم به دلیل خونریزی های زیاد و استفاده از شمشیر و قمه و چاقو و خشونت بازی. اما یادم رفته بود رده سنی رو اصلاح کنم. فحشها و بدو بیراه های اون بازیساز روسی منو متوجه کرد که چقدر این مساله برای جامعه جهان اول مهمه.
پس اگر یک درصد فرض رو بر این بذاریم که حتی یکبار برادرتون بازی رو انجام داده باشه این کار غلطه و خطاش هم پای منه که رده سنی درست رو برای بازی مشخص نکردم.
اما در کل ممنونم بابت تعریف اغراق شده ات از بازی.

‌سلام و دورد بر شما جناب نریمان

اول این رو بگم که هیچ کدوم از تعریف های من نه اغراق شده بود و نه از روی لطف
من بازی فایتر 1 و 2 رو که به هرکس از بازیسازی سر در میاورد نشون میدادم در نگاه اول میگفتند بازی با یونیتی کد نویسی شده ، بعدا من توضیح دادم با کانستراکت طراحی و ایونیت نویسی شده و فلان.....
و بعضی موقع ها باید توضیح میدادم  که چطور فریم به فریم انیمیشن های کاراکتر وارد بازی شده و....
حالا قسمت سخت ماجرا این بود که اون فرد رو باید قانع میکردی این بازی کار 1 نفر هست ، ( حالا شاید بگید مهدی فنایی هم یک نفر بود ولی اون یک تیم داشت که خودش توی مصاحبه ها گفت ) چون براشون سخت بود که این 2 بازی رو یک نفر ساخته باشه... البته منظورم از اینکه باور نمیکردن اینه ، که براشون سخت بود باور کنند این بازی که یک بازی کامل هست رو یک نفر توی انجین بدون کد نویسی و فقط با ایونت طراحی کرده... و همچنین گرافیگ ها هم کار خودش باشه...
راجب اون بخش رده سنی هم ، اگر اینجور باشه باید ما باید بریم بازی مهدیار 3 و پو بکنیم....  21

موفق باشید.
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 881 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81