بازی اسکورتر... انشالله به زودی...
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم
بازی اسکورتر... انشالله به زودی...
بازی روایت فداکاری و از خود گذشتگی خلبان جنگنده ای هست که ماموریت پیدا میکنه یک هواپیمای مسافربری با تعداد زیادی زن و بچه رو از شهر به محاصره دشمن افتاده، نجات بده و تا رسیدن به منطقه امن اسکورتشون کنه...
ارادتمند...
[تصویر:  20.png]

ویدیوی بازی:
https://aparat.com/v/peqL7
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، ᔕinaᗪehghani ، ARKEYA ، MayonnaiseGame ، Alireza3d ، amin COD ، mhp ، hasansanaei ، oak ، alii ، Hossein
خیلی عالی بود
تبریک میگم
واقعا خیلی خوب شده بود. نظری برای آنلاین کردن بازیتون ندارید ؟
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، hasansanaei ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
امیر مهدی جان سلام.
ممنونم از لطفت. به نظر داشتن من مربوط نمیشه. به سواد من مربوط میشه که متاسفانه سواد آنلاین کردن من ندارم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، oak ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
سلام ؛

عجب بازی ای شده و عجب بازی ای میشه !!!
نریمان جان من همیشه از منتقدان بازی های شما بود ؛ اما این یکی حتی تریلرشم منو جذب کرد .
به طور ویژه با اینکه هنوزم از همون گوشیه قدیمی استفاده میکنم ، اما وقتی این بازی منتشر بشه حتما ی گوشی خوب قرض میکنم و بازی میکنم .
از اون جایی که ایده جذابی هست ، به نظرم از همین الان یکی دو تا آپشن مالی توی بازی قرار بدید ، با توجه به تجربه کمی که توی مسائل مالی دارم ، احتمال این رو میدم که این بازی از 1 تا 10 میلیون تومان بتونه براتون سرمایه جذب کنه .
البته این حداکثر 10 میلیون رو وابسته به شرایطی که الان فکر میکنم دارم بیان میکنم ، شاید ایده نهاییتون ارزشش بیشتر از این حرفا باشه .
برای کسی مثل من که از ی چوب خشکم پول در میارم حدس زدن اینجور چیزا خیلی آسونه .
پس این سری نه به عنوان ( فقط ) یک منتقد ، بلکه به عنوان یک پیشنهاد دهنده و یک توصیه کننده بهتون میگم توی این بازی از تبلیغات و یک یا دو آپشن درون برنامه استفاده کنید .
اول بازی را داخل مایکت منتشر کنید ؛ CPM و CPI را بررسی کنید ، طی یکی دو تا آپدیت کوچیک این موارد رو تحت نظر بگیرید ، بعد توی کافه بازار منتشر کنید .
توی حداکثر 4 ماه فکر میکنم نهایت بازدهی بازی باشه .

موفق باشی آقا نریمان عزیز .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
حسام جان سلام
ممنونم از لطف همیشگیت به من.
راستش من چندین بازی رو نیمه کاره ول کردم و دیگه حوصله تکمیلشون رو ندارم. یکیش همین بازی بود.
دیروز یک صحبت مفصل با جناب آقای عبدالمجید که نماینده شرکت و ناشر فرانسوی tap nation در ایران هستن داشتم. ایشون همون فردی هستن که برگزارکننده رویداد هایپر کژوالی هستن که الان بچه های انجمن هم بازی اونجا دارن. 
ایشون لطف کردن و همه بازیهام رو دیدن. یک سری بحثهای مقصل با هم داشتیم اما دوتا نکته مهم بهم گفتن که اینجا بیان میکنم که بقیه دوستان اشتباه من رو تکرار نکنن. 
اول اینکه بهم گفتن با توجه به مکانیکهایی که توی بازیهام همیشه به طور ناخودآگاه میگذارم این نوع مکانیک مال بازی کژوال هست پس اگر قراره با همین روش بخوام ادامه بدم باید تمرکزم رو بذارم روی بازیهای کژوال.
نکته دوم و مهمتر این بود که اگر قراره حالا بازی کژوال بسازم دیگه این سبک گرافیک دارک و تیره و رنگهای سوخته بدرد بازی کژوال نمیخوره.
من بعد صحبتهاشون این فیلم بازی اسکورتر رو نشونشون دادم و خواستم ببینم این گرافیک رو میپسندن که دیدن و از بازی خوششون اومد و گفتن بعد اتمام بازی یه نسخه براشون بفرستم. 
راستش همین باعث شد که دوباره انگیزه پیدا کنم و دوباره این بازی رو ادامه بدم وگرنه اینو هم مثل بقیه بازیهای نیمه کارم ادامه نمیدادم.اما در مورد روشهای درآمدزایی حتما با خودت مشورت میکنم هرچند دیگه خیلی با گیرهای مارکت های ایرانی حال نمیکنم و ترجیح میدم یا بازی رو رایگان html5 بسازم و منتشر کنم و یا شانسم رو برای پیدا کردن ناشر خارجی امتحان کنم.
در کل بازهم ممنونم ازت و حتما ازت راهنمایی میگیرم. 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA ، oak ، hasansanaei ، ᔕinaᗪehghani
(1399/12/6، 12:03 صبح)nariman نوشته است: امیر مهدی جان سلام.
ممنونم از لطفت. به نظر داشتن من مربوط نمیشه. به سواد من مربوط میشه که متاسفانه سواد آنلاین کردن من ندارم.
آنلاین کردن بازی خیلی می تونه به نفع شما باشه
اونم نه اینکه بیاید و یک جدول کویچیک بگذارید توی بازی.
شما باید با استفاده از همین مساله آنلاین بودن ، کاربر رو به وجد بیاورید. مثلا تورنومنت و کوئست و اینجور چیزیا برگذار کنید.
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ARKEYA ، ᔕinaᗪehghani
 سلام دوستان من یه بازی رو باید طراحی کنم با برنامه کانستراکت .
کسی می‌تونه برام انجامش بده ؟
این بازی باید ساخته بشه
https://www.aparat.com/v/ru8Fk
بانی خرگوشه (سگا)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,441 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: