اولین کار جدی 3d من
Big Grin 
به نام خدا و با سلام به همه ی دوستان،

حتماً میدونید تو بعضی از بازی های دو بعدی میتونیم از تصاویر 3d بعنوان بک گراند استفاده کنیم.مثل fps 2d یا بازیهای ادونچر و ....

من، اولین کار جدی سه بعدی خودم رو که تصاویر اونها رو اینجا میزارم تقریباً کامل کردم.و دوست دارم نظر شما دوستان رو درباره ی این کارم بدونم.البته باید این رو هم اضافه کنم این کار بیشتر جنبه ی آزمایشی داشته و برای هدف خاصی مثلاً ساخت یک بازی اینها رو طراحی نکردم.
با تشکر

[تصویر:  c1_1_1.jpg]

[تصویر:  c2_f_1_1.jpg]

[تصویر:  c7_f_1_1.jpg]

[تصویر:  c6_f_1_1.jpg]
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط: mehrdad.ch ، maadking ، Vizmark# ، alii ، Mojtaba ، Amirns ، dostmobile ، amirho24 ، seyed ، Amirns78 ، user-11 ، GAME MOEIN ، shazde ، ᔕinaᗪehghani
خیلی عالی عکس یا محیط سه بعدی ؟ چون خیلی واقعی به نظر می رسد بخصوص تکسچر ها و نور پردازها
با چی ساختید 3dmax - maya - belender - cinama4d
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng ، keyhan
(1394/6/16، 11:58 عصر)mehrdad.ch نوشته است: خیلی عالی عکس یا محیط سه بعدی ؟ چون خیلی واقعی به نظر می رسد بخصوص تکسچر ها و نور پردازها
با چی ساختید 3dmax - maya - belender - cinama4d

خیلی ممنون، اینو با 3ds max ساختم.دلیل واقعی به نظر رسیدنش اینکه با V-Ray رندر گرفتم.
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اول دیدم فک کردم عکسه !
خیلی زیبا و واقعی هست
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
خیلی زیبا درستش کردین 
متوسط برای کل طراحیتون چقد وقت صرف کردید؟
از نمونه های اماده هم استفاده کردید یا همشو خودتون طراحی کردین؟؟
  پاسخ

(1394/10/18، 02:54 صبح)amin4000 نوشته است: خیلی زیبا درستش کردین 
متوسط برای کل طراحیتون چقد وقت صرف کردید؟
از نمونه های اماده هم استفاده کردید یا همشو خودتون طراحی کردین؟؟

سلام،

لطف داری...ممنون

این کار تقریباً سه روز کار برده

برخی مدلها مثل (مبل و میز و..) آماده بود ولی کلیت طراحی رو ذهنی انجام دادم.

پاسخ

سپاس شده توسط:
آقا اینجور عکس ها رو ما بخوایم دانلود کنیم از چه سایت هایی میشه دانلود کرد ؟ البته نه سه بعدی

میشه این عکس ها رو با نرم افزار کارتونی کرد و به عنوان بک گراند استفاده کرد  39
  پاسخ

سپاس شده توسط:
آقا عالیه واقعا...
ی سوال دارم. برای یادگیری 3dmax حدودا چند ساعت زمان لازمه؟
  اي قلم در حرفهايت اثري نيست 

از آشنا براي من خبري نيست 

آمد اين جمعه هم گذشت اي خدا  

از يوسف فاطمه خبري نيست 
  پاسخ

حدود دو ماه
[تصویر:  ir.parsgame.hadsonline_fcb3bd39-5eb1-428...48c7dd.png]

لطفا بازیم رو دانلود و بهش نظر بدید
مرسی  53
  پاسخ

(1394/10/18، 08:23 عصر)seyed نوشته است: آقا عالیه واقعا...
ی سوال دارم. برای یادگیری 3dmax حدودا چند ساعت زمان لازمه؟

سلام...
ممنون،

یادگیری اصول حداقل یک هفته زمان میبرد، تسلط نسبی به نرم افزار هم بستگی به ظرفیت ذهنی  کاربر دارد از یک تا سه ماه... البته دنیای طراحی سه بعدی بسیار گسترده تر از دوبعدی است به همین جهت تسلط کامل به امکانات این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه زمان بسیار بیشتری را میطلبد

موفق باشید.

پاسخ

سپاس شده توسط: seyed ، shazde ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار انیمیت برای کانستراکت 3؟ محمد 82 0 591 1402/2/5، 04:44 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  حل شده سوال در مورد گرافیک سه بعدی amin hosseini 9 3,137 1400/7/17، 04:16 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  حداکثر مموری یوز مجاز، در موبایل ها ؟ Alireza3d 3 2,506 1400/6/6، 12:40 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Star پس زمینه و کارکتر های full HD و زیبا erfan002pooya 8 9,702 1400/2/3، 11:46 صبح
آخرین ارسال: امیرعلی ۱۲۳
  حل شده اسپرایت گردونه شانس M.Y 4 3,229 1399/11/27، 04:55 عصر
آخرین ارسال: M.Y

پرش به انجمن: