درخواست فایل SDK
سلام برای خروجی اندروید یونیتی به یه SDK آپدیت شده نیاز دارم که فایل هی اضافی هم توش نباشه من هر جایی رو گشتم نتوستم یه فایل SDk خوب پیدا کنم حتی پوشه های SDK قبلی رو با SDK Maneger آپدیت کردم ولی یونیتی من  (2017)تا api 25 رو نمیشناسه وتوی یونیتی 2018 هم تا api 28 در صورتی که من تا api30 رو دارم

Object moved

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ؛

از نسخه 2018.3 به بالا استفاده کنید ، میتونید از نسخه های API دیگه استفاده کنید .
2017 تا API 28 رو پشتیبانی میکنه .
فکر کنم توی واتس هم بهتون گفتم ، هرچند سیستم بحث بسیار مهمی هست :))
اما 2018 هم احتمالا روی سیستمتون بگیره .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein
بله درسته , منتها توی نسخه 2018.4  هم که وارد میشم تا Api 28 بیشتر پشتیبانی نمیشه جالبه با همین SDK  توی نسخه 2017 تا api25  هست ولی توی نسخه 2018 تا api 28  نمیدونم مشکل از SDk هست یا خود یونیتی ... حالا اگه کسی با یونیتی کار میکنه و تا android 29 رو داره و توی خروجی هم همه  SDK هاش اوکی هست لطفا بگه از کجا گرفته ..
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من از سایت سافت 98 دانلود کرده بودم ؛
https://soft98.ir/mobile/13883-android-sdk.html
پلتفرم تولز رو هم دانلود کنید .

باید همه ی API هارو با اس دی کی منیجر یا اس دی کی تولز دانلود و بروز رسانی کنید ، استفاده از فایل های دیگه میتونه باعث مشکل بشه .
از اونجایی که من خودم نسخه 18 و 19 رو دارم و مشکلی باهاشون ندارم . این موارد تنها راه هایی بوده که به ذهنم میرسید .
  پاسخ

(1400/1/2، 11:43 عصر)hasansanaei نوشته است: من از سایت سافت 98 دانلود کرده بودم ؛
https://soft98.ir/mobile/13883-android-sdk.html
پلتفرم تولز رو هم دانلود کنید .

باید همه ی API هارو با اس دی کی منیجر یا اس دی کی تولز دانلود و بروز رسانی کنید ، استفاده از فایل های دیگه میتونه باعث مشکل بشه .
از اونجایی که من خودم نسخه 18 و 19 رو دارم و مشکلی باهاشون ندارم . این موارد تنها راه هایی بوده که به ذهنم میرسید .

سلام
با نصب این نرم افزارها دیگه برای نصب SDK ها نیاز به اندروید استودیو نیست؟
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein
(1400/1/2، 11:43 عصر)hasansanaei نوشته است: باید همه ی API هارو با اس دی کی منیجر یا اس دی کی تولز دانلود و بروز رسانی کنید
از اس دی کی منیجر خود اندروید استدیو ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان ؛ اندروید استودیو الان این وسط چی میگه ؟؟؟
واقعا برام سواله ؛ چرا به هرکی توی انجمن میگم ، میگه اندروید استودیو ؟؟؟
از اس دی کی تولز استفاده کنید ، توی همین پکیج های SDK هست ، وقتی بازش کنید امکان نصب API ها و پکیج های مختلف رو میده .
  پاسخ

(1400/1/3، 03:47 عصر)hasansanaei نوشته است: دوستان ؛ اندروید استودیو الان این وسط چی میگه ؟؟؟
واقعا برام سواله ؛ چرا به هرکی توی انجمن میگم ، میگه اندروید استودیو ؟؟؟
از اس دی کی تولز استفاده کنید ، توی همین پکیج های SDK هست ، وقتی بازش کنید امکان نصب API ها و پکیج های مختلف رو میده .

سلام آخه توي آموزش هاي آقا رضا گفته شده بود كه از اندرويد استوديو استفاده كنيم و خودشون نرم افزار هاي ديگه مثل sdk manager رو امتحان كردن اما كار نكرده ...
(البته من اينجوري فهميدم...)

نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

اندروید استودیو خودش ی حجم اضافه داره ؛ من روی سیستم اندروید استودیو دارم ، اما روی لپ تاپ ندارم ، ولی بازم کار به SDK نداره .

وقتی خود SDK همچین منیجری داره چرا باید از چی دیگه ای استفاده کرد ؟

Object moved
  پاسخ

(1400/1/3، 04:29 عصر)hasansanaei نوشته است: اندروید استودیو خودش ی حجم اضافه داره ؛ من روی سیستم اندروید استودیو دارم ، اما روی لپ تاپ ندارم ، ولی بازم کار به SDK نداره .

وقتی خود SDK همچین منیجری داره چرا باید از چی دیگه ای استفاده کرد ؟

Object moved

واقعا ممنون من فکر میکردم همون طور که آقا رضا می گفتن این منیجر کار نمی کنه وگرنه چرا کسی باید بخاطر یه SDK؛ یه نرم افزار یک گیگی رو نصب کنه... بازم ممنون...
نقل قول:
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,135 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 752 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,156 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: