درخواست از دوستان انجمن برای تست بازیم...
سلام و عرض ادب
به پیشنهاد یکی از دوستانم در انجمن, تصمیم گرفتم دست از سر گرافیکهای تم دارک و رنگهای سوخته و بازیهای غیر شاد بردارم و برگردم دوباره سراغ رنگهای شاد و پرانرژی و سعی کنم خودم رو با سلیقه مخاطب وقف بدم (نه سلیقه شخصی خودم که البته همچنان بازیهای تم دارک هست...) بنابراین تصمیم گرفتم تا یکی از بازیهام رو تغییر گرافیک بدم و سعی کنم یاد بگیرم سلیقه عامه مخاطب چی هست...
لطف بزرگی به من میکنید که اگر فرصت داشتین این بازی زیر رو تست بفرمایید (بازی تحت وب و بدون نیاز به نصب هست) و از دیدگاه گیمر بفرمایید شما این سبک گرافیک رو میپسندین و یا همچنان این سبک با سلیقه و عرف بازیسازی فاصله داره...
ممنون میشم بازی رو با گوشی تست بفرمایید چون گرافیکهای بازی برای سایز گوشی بهینه سازی شده... بازی البته تموم نشده و کاتسینهای بازی تعدادیش باقی مونده اما کلیت داستان همین هست هرچند که احتمالا همه شما دوستان نسخه قبلی بازی رو دیده بودین.
ممنونم که برام وقت میگذارید و بازی رو برام نقد میکنید. قطعا میدونید که تک تک انتقادات هرچند تندتون برام همیشه ارزشمند بوده و خوب بهشون فکر میکنم و سعی میکنم خودم رو اصلاح کنم.
ارادتمند.

لینک بازی:
Persian mini Football 1

.
  پاسخ

سلام
خیلی عالی شده. من که حال کردم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، ARKEYA
سلام ؛

رنگ آمیزی و ری اکشن های جالبی داره .
به نظرم طراحی رو به همین صورت ادامه بدید کارهاتون بیشتر به نمایش در خواهد آمد .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، persiangamer ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein
خیلی خوبه، من که کلی خندیدم
دل بزن به دریا و منتشر کن
براش استور هم بذاری بهتر میشه
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman ، Hossein
سلام آقای نریمان مثل همیشه عالی بود...

من از اون سماور ها و رادیو های اون گوشه خوشم اومد ایده ی جالبی داشت، وقتی توپ بهش می‌خورد و اتفاقای بعدش... مخصوصا اون اسلوموشن های زیبا و بجا... و اینکه زمین از یه حال و هوای قدیمی به یه حال و هوای جدید تبدیل میشه هم قشنگ بود...
من یه چندتا باگ کوچیک دیدم که توی شخصی براتون ارسال کردمشون... و اینکه نمیدونم چرا اما من با فونت هایی که استفاده کردید مشکل دارم... فونت ها ناخوانا هستن... اگر یه فونتی با خوانایی بیشتر استفاده بشه به نظر من بهتره...

بازم میگم مثل همیشه فوق العاده بود...
امیدوارم همیشه با موفقیت به پیش برید...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: بنده خدا ، Hossein
مهدی یار جان... حسام جان... و پرشین گیمز عزیز ممنونم که برام وقت گذاشتین و بازی رو تست کردین. برام اینکارتون ارزشمند بود.
سینا جان ممنونم از لطفت. من مشکلی با اینکه مشکلات بازیم تو فصای عمومی بیان بشه ندارم, نیازی به گفتن مشکلات بازی تو پیوی نیست. ما اینجا دور هم جمع شدیم که با هم سواد بازیسازیمون رو بالا ببریم و نه انفرادی...
در مورد فونت منم به نظرم میاد که خوب نباشه... در مورد دکمه های نامریی وسط صفحه درست میگی خطای من هست. موقعی که دکمه puse در بالای صفحه زده میشه دوتا دکمه ظاهر میشه که من فراموش کردم در حالت غیر پاز اونارو غیر فعال کنم و همچنان فعالن.
در مورد هنگ کردن بازی اصلا نظری ندارم. چون برای من پیش نیومده نمیدونم دقیقا مشکل کجاست. تو پیش نمایش کانستراکت هم همون موارد شما رو تست کردم اما هنگ نکرد. حالا بازم تستش میکنم.
راستی بابت دقت نظرت در مورد من و اینکه بهم پیشنهاد کردی دیگه دست از سر گرافیکهای غیر شاد بردارم که اصلا برای مخاطب جذاب نیست هم ازت ممنونم. من همیشه از انتقادهای درست هرچند تند و گزنده باشه استقبال میکنم.
بازم ممنونم از همه دوستان...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، persiangamer ، Hossein ، بنده خدا
سلام جناب نریمان امروز که بازیتون رو بازی کردم خیلی نسبت به اون نسخه قبلی دلچپسب تر شده بود و واقعا لازم بود از اون تم تاریک در بیاد .. با اجازه چند تا پیشنهاد دارم برای بازیتون
1-اول اینکه وقتی بازی به قسمت انیمیشن باخت و دنبال کردن کاراکتر میرسه ،صدایی که پخش میشه به نظرم مناسب نیست .. من خودم موقع بازی شوکه شدم  اگه بشه صدای طنز تری مطابق با محیط بازی قرار بگیره بازی جذابتر میشه.
2-توی قسمت اول که باید تپ کنیم و به منو بریم برای من خیلی این جابه جایی کند بود یعنی وقتی کلید  tap to start  رو میزنم حدود دو الی سه ثانیه طول میکشه به منو بره و اولش من فکر کردم مشکل از گوشی منه و خب شاید این برای کاربر خوب نباشه .. البته شاید هم مشکل از سرعت لود اینترنت یا گوشی من بود .
3-و ای کاش توی قسمت انخاب سطح بازی هم دکمه برگشت به منو قرار میدادید حتی تو بازی هم همینطور گرچه ممکنه فضای صفحه اشغال بشه اما شاید بازیکن بخواد سریع به منو جا به جا بشه و اونوقت مجبور هست بازی رو یک دست ببازه تا بتونه به منو بره .

فعلا چیز هایی که به نظرم  لازم اومد رو گفتم و امیدوارم موفق باشید 1 ‌ .//
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman ، بنده خدا
(1400/2/5، 11:21 صبح)Hossein نوشته است: سلام جناب نریمان امروز که بازیتون رو بازی کردم خیلی نسبت به اون نسخه قبلی دلچپسب تر شده بود و واقعا لازم بود از اون تم تاریک در بیاد .. با اجازه چند تا پیشنهاد دارم برای بازیتون
1-اول اینکه وقتی بازی به قسمت انیمیشن باخت و دنبال کردن کاراکتر میرسه ،صدایی که پخش میشه به نظرم مناسب نیست .. من خودم موقع بازی شوکه شدم  اگه بشه صدای طنز تری مطابق با محیط بازی قرار بگیره بازی جذابتر میشه.
2-توی قسمت اول که باید تپ کنیم و به منو بریم برای من خیلی این جابه جایی کند بود یعنی وقتی کلید  tap to start  رو میزنم حدود دو الی سه ثانیه طول میکشه به منو بره و اولش من فکر کردم مشکل از گوشی منه و خب شاید این برای کاربر خوب نباشه .. البته شاید هم مشکل از سرعت لود اینترنت یا گوشی من بود .
3-و ای کاش توی قسمت انخاب سطح بازی هم دکمه برگشت به منو قرار میدادید حتی تو بازی هم همینطور گرچه ممکنه فضای صفحه اشغال بشه اما شاید بازیکن بخواد سریع به منو جا به جا بشه و اونوقت مجبور هست بازی رو یک دست ببازه تا بتونه به منو بره .

فعلا چیز هایی که به نظرم  لازم اومد رو گفتم و امیدوارم موفق باشید 1 ‌ .//

سلام حسین جان. ممنونم که برام وقت گذاشتی. نظراتت بهم خیلی کمک کرد. ایرادهای درست و منطقی که شما و سینا جان از بازی گرفتین رو همشون رو تاجایی که تونستم اصلاح کردم و بازی رو مجدد بر روی سایت آپلود کردم. (بدیهیه که اگر دوست داشتین بازی رو مجدد ببینید قبلش میبایست کش مرورگر پاک بشه تا نسخه قبلی بالا نیاد) بازم تشکر میکنم ازت و باز هم خواهش میکنم که اگر نقد دیگه ای به بازی داشتی لطفا بهم بگو.
ارادتمند...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، بنده خدا ، Hossein
(1400/2/2، 06:18 عصر)nariman نوشته است: سلام و عرض ادب
به پیشنهاد یکی از دوستانم در انجمن, تصمیم گرفتم دست از سر گرافیکهای تم دارک و رنگهای سوخته و بازیهای غیر شاد بردارم و برگردم دوباره سراغ رنگهای شاد و پرانرژی و سعی کنم خودم رو با سلیقه مخاطب وقف بدم (نه سلیقه شخصی خودم که البته همچنان بازیهای تم دارک هست...) بنابراین تصمیم گرفتم تا یکی از بازیهام رو تغییر گرافیک بدم و سعی کنم یاد بگیرم سلیقه عامه مخاطب چی هست...
لطف بزرگی به من میکنید که اگر فرصت داشتین این بازی زیر رو تست بفرمایید (بازی تحت وب و بدون نیاز به نصب هست) و از دیدگاه گیمر بفرمایید شما این سبک گرافیک رو میپسندین و یا همچنان این سبک با سلیقه و عرف بازیسازی فاصله داره...
ممنون میشم بازی رو با گوشی تست بفرمایید چون گرافیکهای بازی برای سایز گوشی بهینه سازی شده... بازی البته تموم نشده و کاتسینهای بازی تعدادیش باقی مونده اما کلیت داستان همین هست هرچند که احتمالا همه شما دوستان نسخه قبلی بازی رو دیده بودین.
ممنونم که برام وقت میگذارید و بازی رو برام نقد میکنید. قطعا میدونید که تک تک انتقادات هرچند تندتون برام همیشه ارزشمند بوده و خوب بهشون فکر میکنم و سعی میکنم خودم رو اصلاح کنم.
ارادتمند.

لینک بازی:
Persian mini Football 1

.
چرا

سلام بازی خوبیه ومنم بعضی وقتا میام و بازی میکنم
ولی اگر میشد زبانش فارسی بود خیلی بهتر بود و حال و هواش بهتر بود
واینکه برامن امروز یک مشکلی پیش اومد اونم این بود که یهو روی یک تکه بازی زوم میشد و درست نمیشد و میموند. این مشکل چندبار برامن بوجود اومده نمیدونم چرا

ممنون که خوندید خداحافظ

به نام نامی نامی که نامش نامی نام هاست
یونانی ها به کوروش گفتند شمافقط برای پول میجنگید وما برای شرف کوروش گفت آشکارس هر ملت برای نداشته هایش می جنگد

اگر کمکت کردم سپاس رو بزن لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، nariman ، ᔕinaᗪehghani
(1400/2/5، 06:43 عصر)بنده خدا نوشته است:
(1400/2/2، 06:18 عصر)nariman نوشته است: سلام و عرض ادب
ارادتمند.

لینک بازی:
Persian mini Football 1

.
چرا

سلام بازی خوبیه ومنم بعضی وقتا میام و بازی میکنم
ولی اگر میشد زبانش فارسی بود خیلی بهتر بود و حال و هواش بهتر بود
واینکه برامن امروز یک مشکلی پیش اومد اونم این بود که یهو روی یک تکه بازی زوم میشد و درست نمیشد و میموند. این مشکل چندبار برامن بوجود اومده نمیدونم چرا

ممنون که خوندید خداحافظ

سلام. ممنونم که بازی رو تست کردین.
نمیدونم چه بگم.
من امروز نسخه جدید آپلود کردم شاید پاک کردن نسخه قدیمی و جایگزینی نسخه جدید همزمان شده باشه با بازی کردن شما.
ممنون میشم اگر باز هم تکرار شد بهم بگین هرچند که اگر بازی گرافیکهای زیاد داشته باشه کلا اجرای خروجی html5 خیلی کندتر از خروجی اندروید هست (اینو دارم به صورت تجربی میگم و نه علمی) بنابراین رو گوشیهای با رم پایین اجرای بازیهای html5 گاهی کند میشه که البته تو فایل نصبی اندرویدی این مشکل حل میشه. در مورد فونت هم راستش چون دوست دارم مارکت گوگل پلی رو تست کنم برای همین فونت رو انگلیسی گذاشتم هرچند که نوشته خاصی هم در بازی وجود نداره که خیلی نیاز به فارسی نویسی باشه.
بازم ممنونم که بازی رو تست کردین.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، بنده خدا ، Hossein

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,441 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,412 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: