ویدئوی آموزشی از گیم پلی بازی ایده آل هایپرکژوال
(1400/3/6، 08:21 عصر)oak نوشته است:
نقل قول: امیر مهدی جان سلام.
ممنونم از لطفت.
من تعارف نکردم بلکه حقیقت رو گفتم...
بساز بالاخره این دریانوردانت رو دیگه... کشتی مارو بس که انتشار بازیت رو عقب انداختی. خدا رو چه دیدی, شاید اولین نفری بشی از انجمن که با بازی دریانوردانت سواحل قناری نصیب شما بشه... بساز برادر من بساز این بازیت رو... اینقدر وسواس بخرج نده.
ارادت...
خیخخیخیخیخخخخخخخخخ

نریمان جان ایده گسترده هستش و با چند تا چیز این وسط ما شمکل داریم
اول کانستراکت 2
بعد امتحان و کنکور
بعد کمبود امکانات

امتحان و کنکور میگذره تموم میشه
کانستراکت 2 هم خیلی داره اذیتم می کنه
می ترسم به جایی برسه که نتونم ولی الحمد لله اینطوری پیشرفتن جذابین های خودشو داره. انشالله که حل میشه.
کمبود امکاناتم که هعی داریم باهاش سر می کنیم دیگه

کلا من به یه نتیجه مهم رسیدم
لقمه گنده اینطوری ور داشتن خوردنش یکم طول می کشه
ولی الحمدلله دریانوردان تو دهن من جا میشه فقط یکم دردسر دارم سر هضم کردنش  4

اون 360 درجه رندر 36 فریمی شما هم خیلی قشنگ ترش کرده منتها یه نگرانی هایی دارم 
ما قراره یه کار اوپن ورلد داشته باشیم که هر کشتی توش  360 درجه آزاد باشه برای حرکت و چرخشش ولی افرادی که با هم توی یک روم هستن بر فرض 10 نفر باشن یعنی عملا 10 تا اسپرایت 36 فریمی با فیزیک فعال . اینطوری پدر رم و سی پی یو در میاد منتها اگر بخوام 3d با یونیتی یا گودو کار کنم بازم سنگین میشه. حالا گودو یکم بهینه تر هستش واسه موبایل ولی کلا این نگرانی ها وجود داره که من یه چیزایی فعلا داره تو ذهنم می چرخه حالا تا ببینم می تونم این الگوریتم بهینه سازی رو عملی کنم یا نه !

یکی از هنرهای بزرگی که ایرانیها دارن آزمودن آزموده هست!!!
اصلا یه حال خوبی بهشون دست میده که اشتباه دیگران رو هی تکرار کنن و از اشتباه دیگران درس نگیرن...
همه مون نمونه بازیهای زیادی دیدیم که اونقدر وسعت بازی رو سازنده برای خودش بزرگ کرده که در نهایت تو عمق بازی خودش خفه شده!!!
امیر مهدی جان... جان من از این سیستم آنلاین بازیت بکش بیرون. یه نسخه آفلاین از بازیت بزن اصلا ببین خودت از خروجی کار لذت میبری؟ ببین به خودت بازی حال میده؟ ببین پلیرهای بی غرض نظرشون چیه؟ اصلا شاید محصول نهاییت اون چیزی نشه که فکر میکردی... اگر از نسخه آفلاین بازیت استقبال شد که انشالله قطعا میشه بعد برو سراغ بزرگ کردن بازیت. قرار نیست که یک عمر کاملت رو بذاری رو بازی ایده آلت که ممکنه در نهایت اون چیزی نشه که میخواستی.
اگر نسخه آفلاین بازیت ترکوند که هیچ... خدارو صد هزار بار شکر...
اما...
اگر دیدی اون چیزی که باید میشد نشد با غرور به خودت افتخار کن که جرات انتشار بازیت و تحمل قضاوت شدن رو داشتی و سریع پرونده دریانوردان رو ببند و سوییچ کن رو پروژه بعدی. انجمن خودمون مملو از بازیهای بزرگی هست که هیچ وقت به انتها نرسیدن.
بزن نسخه آفلاین این لامصب رو...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، MrAlvand ، persiangamer

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,606 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,192 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,390 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,779 1400/10/27، 12:03 عصر