تغییر سیاست بیلد باکس و خبر خوش
درود دوستان گیم ساز خودم

بیلدباکس به شدت گرون بود. خیلی ها خواهان این انجین بودن. مدتی بعد شرکت سازنده اومد نسخه ی رایگان رو گذاشت ولی تعداد سین ها و ورلد های اون خیلی محدود بود در حد یکی دوتا . و خروجی موبایل هم نمیداد.

اما الان..
در نسخه ی رایگانش سین ها و ورلد ها نامحدود شده و خروجی گوشی و دسکتاپ رو هم دارین!!!

[تصویر:  Screenshot-2021-05-28-Welcome-to-Buildbox.png]

یکی از دوستام تو کانادا با این انجین کار میکنه. فریم ریت وحشتناک بالاست و دقیقا با یونیتی برابری میکنه

به هر روی اگه دوست دارین از آخرین نسخه ی برنامه بهره ببرین و خروجی هم بگیرین الان این اتفاق افتاده. بازیهای دوبعدی و سه بعدی رو به راحتی میتونید باهاش هندل کنید. من از محدودیت هاش خبر ندارم چون جدیدا خیلی فیوچر اضافه کرده

[تصویر:  Screenshot-2021-05-28-Welcome-to-Buildbox(2).png]

لینک اصلی سایت
https://signup.buildbox.com/

بهترین ها برای شما

مهرداد
  پاسخ

(1400/3/7، 11:46 صبح)Mehrdad نوشته است: درود دوستان گیم ساز خودم

بیلدباکس به شدت گرون بود. خیلی ها خواهان این انجین بودن. مدتی بعد شرکت سازنده اومد نسخه ی رایگان رو گذاشت ولی تعداد سین ها و ورلد های اون خیلی محدود بود در حد یکی دوتا . و خروجی موبایل هم نمیداد.

اما الان..
در نسخه ی رایگانش سین ها و ورلد ها نامحدود شده و خروجی گوشی و دسکتاپ رو هم دارین!!!

یکی از دوستام تو کانادا با این انجین کار میکنه. فریم ریت وحشتناک بالاست و دقیقا با یونیتی برابری میکنه

به هر روی اگه دوست دارین از آخرین نسخه ی برنامه بهره ببرین و خروجی هم بگیرین الان این اتفاق افتاده. بازیهای دوبعدی و سه بعدی رو به راحتی میتونید باهاش هندل کنید. من از محدودیت هاش خبر ندارم چون جدیدا خیلی فیوچر اضافه کرده

لینک اصلی سایت

بهترین ها برای شما

مهرداد

آقای دکتر سلام و عرض ادب
ممنونم از اطلاع رسانیتون...
میخواستم خواهش کنم لطفا بزرگواری بفرمایین و اگر فرصت داشتین یک توضیحات کاملتری از این انجین بفرمایید...

_شما شخصا تجربه کار با این انجین رو داشتین؟
_ بیشتر مناسب چه سبک بازیهایی هست؟
_ نیاز به کد نویسی داره؟ و یا ویژوال هست؟
_ برتری و ضعفش مشخصا نسبت به کانستراکت و یونیتی چی هست؟
_ رفرنسهای آموزشی مناسب به زبان فارسی داره؟
_ برای ایجاد تبلیغات تپسل و یا ادموب و یا خرید درون برنامه مارکتهای ایرانی پلاگینی براش نوشته شده؟
_ جامعه بازیساز فراگیری مثل یونیتی و آنریل و تا حدودی کانستراکت تو ایران داره؟
_ و سوال آخر... شما به بچه های کانستراکت کار پیشنهاد کوچ به این انجین رو میفرمایین؟
ببخشید که سوالهام زیاد بود اما سوء استفاده از علم شما واجب شرعی هست...
ارادتمند...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، Mehrdad ، ᔕinaᗪehghani ، oak ، hasansanaei
(1400/3/8، 03:01 عصر)nariman نوشته است:

اما الان..

[تصویر:  Screenshot-2021-05-28-Welcome-to-Buildbo]

لینک اصلی سایت

بهترین ها برای شما

مهرداد

آقای دکتر سلام و عرض ادب
میخواستم خواهش کنم لطفا بزرگواری بفرمایین و اگر فرصت داشتین یک توضیحات کاملتری از این انجین بفرمایید...

_ برای ایجاد تبلیغات تپسل و یا ادموب و یا خرید درون برنامه مارکتهای ایرانی پلاگینی براش نوشته شده؟
_ و سوال آخر... شما به بچه های کانستراکت کار پیشنهاد کوچ به این انجین رو میفرمایین؟
ارادتمند...
سلام نریمان جان
من قبلا با این انجین کار کردم
خب اولا بگم کلا کد نویسی منیاز نداره. بازی جدید ایجاد می کنی و حتی بدون visual script فقط با انتخاب نوع بازی و یکم بازی بازی با مقادیر و تهشم Export
یعنی کلا کد نویسی و دستور دادن نداریم !
بازی سه بعدی و دو بعدی میشه باهاش ساخت ولی بیشتر به درد کژوال و هايپر کژوال مي خوره و توض اصلا دستتون باز باز نیست مثل گودو و یونیتی و کانس
نسخه کلاسیکش هم که میگفتی می خوام ه بازی بسازم مثلا پپلتفرمر و بعد مراحل رو می چیدی و اسپرایت ها رو فقط عوض می کردی و تمام
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، ᔕinaᗪehghani ، nariman ، hasansanaei
درود نریمان جان

والا من در حدی نیستم که بخوام پیشنهاد کار با یک انجین رو بدم. چون این کاملا شخصیه و هر کس بنا به نیازش و راحتی کار یک انجین رو انتخاب میکنه.
بهر جهت سوالاتت رو با بی سوادی تمام جواب میدم

1) شخصا خیر من باهاش کار نکردم .
2) مناسب موبایل . کژوال و هایپر همونطور که Oak عزیز گفت
3) ویژوال است . کدنویسی نیاز نداره
4) برتریش سبک بودن برنامه و ضعفش محدودیت هاش است ( البته من نمیدونم در نسخه 3 چیکار کرده چون خیلی فیوچر اضافه شده )
5) اینو سرچ کن. یه چیزایی از فارسی میاد "آموزش بازی بیلدباکس"
6) تا اونجا که میدونم خیر . پلاگینی برای پرداخت درون برنامه بازار و تپسل نداره . اما اگه این خبر رو بفهمن براش مینویسن
7) در مورد فروم ایرانی اطلاعی ندارم
8) من هیچوقت حکم نهایی برای کسی صادر نمیکنم که حتما با فلان چیز کار کنید. فقط اطلاع رسانی و معرفی. به یکبار نصب کردنش میارزه تا ببینید جریان از چه قراره.
موضوع مهم اینه که این انجین به شدت جدیده و سرعت بالای رندرینگ داره. به نظرم با اینکارش بسیار زیاد مشتری جلب میکنه و قطعا به توانایی هاش اضافه میشه. من بیش از هر چیز از دوربین زیباش لذت بردم. مجموعه فیلم های لینک زیر از یوتیوب رو ببین تا با محیط و کارش بیشتر آشنا بشی.
 یکی از برتریهاش نسبت به کانستراکت اینه که لایه هاش رو عین یونیتی میچینی در محیط سه بعدی. همون لینک زیر هست:

https://www.youtube.com/watch?v=BUaSFDal...DalU-U&t=0

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، oak ، nariman ، hasansanaei
(1400/3/8، 03:01 عصر)nariman نوشته است:

اما الان..

لینک اصلی سایت

بهترین ها برای شما

مهرداد

آقای دکتر سلام و عرض ادب

ارادتمند...

سلام آقا مهرداد...

خبر خوبی بود واقعا، خیلی سر کرک کردن این نرم افزار مشکل داشتم 1 ، به امید روزی که کانس 3 هم همین سیاست رو در پیش بگیره...

منم این نکته رو با اجازه ی آقا مهرداد و oak عزیز بگم که خروجی که میده داخل اندروید استودیو قابل تغییر هست، پس میشه براش تبلیغات گذاشت... (مستندات تپسل برای اندروید استودیو)...

اما برای ادموب و گوگل پلی باید نرم افزار رو بخرید... (همون عکسی که آقا مهرداد فرستاده بودن رو نگاه کنید)

موفق باشید...

نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، oak ، nariman ، hasansanaei
خیلی ممنونم از توصیحات کامل امیر مهدی عزیز... دکتر رضایی عزیز و سینا جان.
با این توضیحات حتما لازم شد این انجین رو تستش کنم. بخصوص بخش سه بعدیش رو.
شاید قسمت شد بالاخره یه بازی سه بعدی واقعی ساختم.
ممنونم از همه دوستان و باز هم ممنونم بابت اطلاع رسانی دکتر رضایی عزیز.
ارادتمند...
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak ، Mehrdad ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 529 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,100 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  پرداخت درون برنامه M.Y 3 1,923 1400/9/27، 03:59 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  سوالاتی در مورد حق کپی رایت تصاویر Alireza3d 2 2,049 1400/6/31، 11:12 صبح