معرفی انجین بازیسازی GDevelop
بله باید با وی پی ان انجام بدید تا روز های اینده این مشکل حل میشه

ویژگی دیگر GDevelop این هست که می توانید افکت های صوتی خود را درست کنید یا انها را ویرایش کنید

پاسخ

سپاس شده توسط:
پاسخ به برخی سوالات شما :

ایا می توانیم فارسی تایپ کنیم؟

بله فونت فارسی کاملا پشتیبانی می شود

ایا GDevelop نیاز به دانش خاصی دارد؟

خیر شما همان طور که در کانستراکت ایونت نویسی می کردید در اینجا هم می توانید ایونت نویسی کنید 

ایا میشه با کد نویسی جاوا اسکریپت بازی رو ادامه دهیم؟

بله در GDevelop محدودیتی وجود ندارد و می توانید با جاوا اسکریپت هم بازی خود را ادامه دهید

نحوه خروجی مستقیم چطور است؟

خروجی مستقیم با اینترنت می باشد و بدون هیچ محدودیتی می توانید خروجی بگیرید

ایا GDevelop نیاز به کرک خاصی داره؟

همان طور که گفتیم GDevelop انجین بازیسازی رایگان است

ایا GDevelop زبان فارسی دارد؟

بله نصف زبان فارسی ترجمه شده است همان طور که پست بالا گفتیم برای کمک به ترجمه باید به سایتی که گفتم بروید

ایا GDevelop رفتار های از قبل ساخته شده مثل کانستراکت وجود دارد؟

بله رفتار های مثل فیزیک و پلتفرمر و بقیه در GDevelop وجود داره

فرق خروجی GDevelop با کانستراکت چیست؟

خروجی GDevelop خیلی با کیفیت تر و با حجم کم کامپایل میشه و دردسری نداره علاوه بر خروجی مستقیم کسی که دوست داشته باشد می توانید خروجی غیر مستقیم هم بگیرد با Cordova یا با وینوس گفتیم که هیچ محدودیتی وجود نداره
در کانستراکت هم که همه مشکل خروجی دارند و کیفیت پایین و حجم خروجی بالایی رو بهتون میده و بهینه نیست
پس خروجی GDevelop خیلی بهتر از کانستراکت است

تو GDevelop ساخت رفتار شخصی برای پروژه هم داریم یعنی می تونید رفتار حرکت رو پیاده کنید بدون هیچ دانش خاصی و دیگه هی تو ایونت تکرار نکنید 1
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بازی ساخته شده با به اسم The Research Age با انجین GDevelop 
لینک بازی در پلی استور : 
https://play.google.com/store/apps/detai...esearchage
تصاویر بازی : 

[تصویر:  nDl8ilxYI2YmKrDDNfpKaF3I9Hs3fWi3KXeSkT9j...20-h310-rw]

[تصویر:  NIwAwoSqzm-rbgj8RwLezFQ5__QXcymqCss1-rZo...20-h310-rw]

[تصویر:  YLVLvv6iUlOoN5EsQL1Z783Rlspl-jByl1aJnk2H...60-h667-rw][تصویر:  BwJqtXuHfZLS7SWMuRK_WrxeBAPxAKpNyLVwilMd...60-h667-rw]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ممنون از معرفي اين انجين! هرچند اين انجين بارها توي انجمن معرفي شده بود!

جایگزین کانستراکت GDevelop می باشد

من هم با GDevelop كار كردم هم كانس؛ اما طبق اون چيزي كه خودم مقايسه كردم اين انجين هرگز نميتونه جايگزين كانس بشه! (حداقل براي من!)

تمام اين خصوصياتي كه عرض كردين تمامش توي كانس هست! از فول اسكرين تا ساخت رفتار!

خروجی GDevelop خیلی با کیفیت تر و با حجم کم کامپایل میشه و دردسری نداره علاوه بر خروجی مستقیم کسی که دوست داشته باشد می توانید خروجی غیر مستقیم هم بگیرد با Cordova یا با وینوس گفتیم که هیچ محدودیتی وجود نداره
در کانستراکت هم که همه مشکل خروجی دارند و کیفیت پایین و حجم خروجی بالایی رو بهتون میده و بهینه نیست

نميدونم اين حرف رو چجوري مي‌زنيد!

بنظرم بهتره توي عمل هم ثابتش كنيد! منظورتون از كيفيت پايين چيه؟! منظورتون از بهينه نبودن چيه؟! كانس از اساس برپايه ي html هست، و گيم دولوپ هم با ايده گرفتن از كانس ساخته شده!

هيچ كدوم از اين موتورها خروجي هاشون نيتيو نيست! و همشون از كرودوا استفاده مي‌كنن براي خروجي گرفتن! پس چرا مي‌گيد خروجي گيم دولوپ خيلي بهتر از كانس هست؟!

نكته بعدي هم اينه كه شما بايد آخرين نسخه ي گيم دولوپ رو با آخرين نسخه كانس (3) مقايسه كنيد! تا مقايسه عادلانه اي باشه! هرچند كانس 2 هم از اين مقايسه سربلند بيرون مياد...

تنها مزيت گيم دولوپ فعلا خروجيشه!

خب اگر بحث پرفرمنس رو بذاريم كنار (كه مهمترين بحثه) اين نكات خيلي قابل توجه هستن:

1- رابط كاربريش اصلا به دل نميشنه!
2- يه انجمن فعال (حداقل فارسي براش وجود نداره! (بغير از اينكه انجمن انگليسيش هم خيلي فعال نيست!))
3- از پلاگين هاي فوق العاده ي كانس محروم ميشي!

اين كه شما لينك از پلي استور ميديد هم بنظرم خيلي جالب نيست ، اگر ميشه لينكي از مايكت يا كافه بازار ارائه كنيد!

بنظرم بهتره يه مقايسه ي درست از گيم دولوپ و كانستراكت هم ارائه بديد (شايد منم اومدم سمتش!)، از نظر پرفرمنس و سرعت ساخت بازي و ...

موفق باشيد!
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: TheUnderName
(1400/6/12، 12:14 عصر)ᔕinaᗪehghani نوشته است: سلام ممنون از معرفي اين انجين! هرچند اين انجين بارها توي انجمن معرفي شده بود!

جایگزین کانستراکت GDevelop می باشد

من هم با GDevelop كار كردم هم كانس؛ اما طبق اون چيزي كه خودم مقايسه كردم اين انجين هرگز نميتونه جايگزين كانس بشه! (حداقل براي من!)

تمام اين خصوصياتي كه عرض كردين تمامش توي كانس هست! از فول اسكرين تا ساخت رفتار!

نميدونم اين حرف رو چجوري مي‌زنيد!

بنظرم بهتره توي عمل هم ثابتش كنيد! منظورتون از كيفيت پايين چيه؟! منظورتون از بهينه نبودن چيه؟! كانس از اساس برپايه ي html هست، و گيم دولوپ هم با ايده گرفتن از كانس ساخته شده!

هيچ كدوم از اين موتورها خروجي هاشون نيتيو نيست! و همشون از كرودوا استفاده مي‌كنن براي خروجي گرفتن! پس چرا مي‌گيد خروجي گيم دولوپ خيلي بهتر از كانس هست؟!

نكته بعدي هم اينه كه شما بايد آخرين نسخه ي گيم دولوپ رو با آخرين نسخه كانس (3) مقايسه كنيد! تا مقايسه عادلانه اي باشه! هرچند كانس 2 هم از اين مقايسه سربلند بيرون مياد...

تنها مزيت گيم دولوپ فعلا خروجيشه!

خب اگر بحث پرفرمنس رو بذاريم كنار (كه مهمترين بحثه) اين نكات خيلي قابل توجه هستن:

1- رابط كاربريش اصلا به دل نميشنه!
2- يه انجمن فعال (حداقل فارسي براش وجود نداره! (بغير از اينكه انجمن انگليسيش هم خيلي فعال نيست!))
3- از پلاگين هاي فوق العاده ي كانس محروم ميشي!

اين كه شما لينك از پلي استور ميديد هم بنظرم خيلي جالب نيست ، اگر ميشه لينكي از مايكت يا كافه بازار ارائه كنيد!

بنظرم بهتره يه مقايسه ي درست از گيم دولوپ و كانستراكت هم ارائه بديد (شايد منم اومدم سمتش!)، از نظر پرفرمنس و سرعت ساخت بازي و ...

موفق باشيد!

خب داش ببین منظورت از پلاگین های فوق العاده ی کانستراکت چیه؟
تو گیم دولوپ پلاگین های زیادی ساخته نشده فعلا ولی در اینده بیشتر میشه

رابطه کاربری گیم دولوپ خیلی بهتر از کانستراکت هست یحورایی رابطه کاربری کانستراکت خشکه 1

تو کانستراکت چیزی به نام دوربین وجود نداره

رفتار فیزیک انجین تو کانستراکت اصلا خوب نیست

الان بیا این ویدیو رو ببین فیزیک کانستراکت رو با گیم دولوپ مقایسه کن :
لینک

خروجی کانستراکت حجم بالاتری و کیفیت پایینی میده بهتون قبلا تست کردم و اگر قبول نداری خروجی انلاین با خروجی مستقیم کانستراکت مقایسه کن

برتری دیگه گیم دولوپ این هست که می تونید خودتون رفتار دلخواه خودتون بسازید بدون هیچ محدودیتی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میگم ی سوال.
چرا شما ازنقدر از این انجین تعریف می کنی؟
این برای من سوال شده.
من نسخه آنلاینشو تست کردم.
شبیه کانس 3 بود.
ولی ی جاهایی هم فرق داشت.
من اولش فک کردم که ی وقت خودت درست کردی.
فرزاد شریفی هستم بنیانگذار مجموعه موسسه های FG Studio
و گروه بازی سازی farzadgame سابق

--------------------FG Studio--------------------
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام؛

یک بار دیگه پست رو بیارید بالا و تبلیغات غیر الزامی بذارید اکانت و پست کامل مسدود میشن.
دفعه آخرتون باشه سایت یا کانال شخصی رو با کلماتی مثل جایگزین و غیره ادغام میکنید.

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد40
(1400/6/12، 05:53 عصر)hasansanaei نوشته است: سلام؛

یک بار دیگه پست رو بیارید بالا و تبلیغات غیر الزامی بذارید اکانت و پست کامل مسدود میشن.
دفعه آخرتون باشه سایت یا کانال شخصی رو با کلماتی مثل جایگزین و غیره ادغام میکنید.

موفق باشید.

اوکی از این بعد پلاگین های فوق العاده ی کانستراکت حرف میزنیم
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قبول کردن سفارش شما (:--ALI--:) 0 127 1403/1/30، 09:06 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 555 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,128 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini