جایگزینهای سیستمهای تبلیغی ادموب؟
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز.
میخواستم سوال کنم که کسی اطلاع دقیقی داره که توی کانستراکت و بخصوص کانستراکت3 چه جایگزینهایی به جای ادموب وجود داره که کانستراکت ازش پشتیبانی کنه (منظورم از پشتیبانی وجود پلاگینهای سالم برای اتصال به پنل تبلیغی هست)
چون الان خود کانستراکت پلاگین اورجینال و عالی ادموب رو داره اما مشکل خود ادموب هست چون جدیدا بشدت سیستم کنترلی سنگینی بر روی اکانتهای ایران داره و هر آن ممکنه اکانت بسته بشه اما سیستمهای تبلیغی دیگه مثل پونیتی ادز خیلی مثل ادموب گیرهای الکی نمیدن اما مشکل اینه که مثلا یونیتی ادز هیچ پلاگین سالمی در حال حاضر برای کانستراکت و بخصوص کانستراکت3 نداره.
کسی از دوستان تجربه و اطلاع دقیقی از یک جایگزین مطمین و سالم برای ادموب داره؟
ممنونم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei
سلام نریمان جان.
راه امن برای داشتن تبلیغات ادموب و انتشار تو گوگل پلی اینه که سرور مجازی داشته باشی تو یه کشور دیگه که مشکلی برات پیش نیاد. (هزینه اش بالاست )

این صفحه پلاگین های مربوط به درآمدزایی کانستراکت 3 هست :
Object moved

این هم یونیتی ادز برای کانستراکت 2 :
Object moved
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei
(1400/6/27، 10:06 صبح)mhp نوشته است: سلام نریمان جان.
راه امن برای داشتن تبلیغات ادموب و انتشار تو گوگل پلی اینه که سرور مجازی داشته باشی تو یه کشور دیگه که مشکلی برات پیش نیاد. (هزینه اش بالاست )

این صفحه پلاگین های مربوط به درآمدزایی کانستراکت 3 هست :
Object moved

این هم یونیتی ادز برای کانستراکت 2 :
Object moved

حسین جان سلام.
ممنونم از اطلاعات مفیدت.
نه قطعا به دنبال سرور مجازی نمیرم اصلا جدا از هزینه اش علم این کارارو ندارم.
در مورد پلاگینهای درآمدزایی من فقط تعریف یونیتی ادز رو شنیده بودم که خیلی خوبه اونم فکر کنم از چند ماه پیش دیگه خروجی مستقیم کانستراکت3 اصلا از این پلاگین پشتیبانی نمیکنه شاید دلیلش این باشه که علاقه ای ندارن که پول رو به سمت شرکت یونیتی سرازیر کنن.
متاسفانه سازنده این پلاگین هم نتونسته آپدیت بده برای یونیتی ادز کانستراکت3. تو پستهای زیر این پلاگین هم ذکر شده تو سایت سیرا.
در مورد بقیه پلاگینها اصلا اطلاعی ندارم اما تعداد کم دانلودهاشون شاید دلیل این باشه که خیلی پلاگینهای خوبی نیستن هرچند که کشورهای دیگه مشکلات تحریمی مارو ندارن و شاید اگر اونها هم مشکلات مارو داشتن پلاگین سهل الوصول و راحت ادموب رو با چیز دیگه جایگزین میکردن.
حسین جان اگر اطلاعی داری که کدوم یکی از این پلاگینهای درآمدزایی با وضعیت تحریمی ما سازگارتره ممنون میشم راهنماییم کنی.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، hasansanaei
سلام.
سرور مجازی علم خاصی نمیخواد. راه اندازیش ساده اس.
والا زیاد خبر ندارم فکر میکنم همه ی این سیستم ها با ایرانی ها مشکل داشته باشن.
چرا از تپسل پلاس استفاده نمیکنی ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/6/27، 06:11 عصر)mhp نوشته است: سلام.
سرور مجازی علم خاصی نمیخواد. راه اندازیش ساده اس.
والا زیاد خبر ندارم فکر میکنم همه ی این سیستم ها با ایرانی ها مشکل داشته باشن.
چرا از تپسل پلاس استفاده نمیکنی ؟

تپسل پلاس تا جاییکه میدونستم فکر کنم بازی باید بالای 10k نصب داشته باشه مگه اینطور نیست؟
و در ثانی نمیدونم درآمد تپسل پلاس چقدره؟
مگه مثل ادموب پول میده بابت تبلیغ؟؟؟
اگر اینطور بود که سازنده های بازیهای هایپر کژوال ایران اینقدر بدبختی نداشتن!!!
و از همه مهمتر بازی که با هزار بدبختی و پاک کردن رد ایران توی گوگل پلی منتشر میشه اگر روش تپسل پلاس باشه مگه هویت ایرانی سازنده رو نشون نمیده؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
آره باید ده هزار نصب داشته باشه البته اینا همه قابل مذاکره هست.
تپسل پلاس یه سیستم ad mediation هست یا همون مزایده ای. یعنی میاد میبینه کاربری که درخواست نمایش تبلیغ داده از چه کشوری هست و بعد میره بررسی میکنه بین پلتفرم های تبلیغاتی کدومشون در همون لحظه تبلیغ آماده با بیشترین درآمد ( برای سازنده بازی ) رو داره و همون رو نشون میده.
مثلا یه کاربر تو ایران تبلیغ تپسل میبینه و یه کاربر تو آمریکا یونیتی ادز یا ادموب یا فیسبوک یا ...
حالا اینکه تپسل پلاس چه پلتفرم هایی رو پشتیبانی میکنه برا تبلیغ رو اطلاعی ندارم بهتره با خودشون مکاتبه کنی.
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، محمد40 ، ᔕinaᗪehghani
Object moved
شاید این بد نباشه
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد40 ، nariman ، ᔕinaᗪehghani
سلام؛

منظور حسین از سرور مجازی؛ سرور مجازی ویندوزی هست.
مثل افرادی که برای پاک کردن رد همین حساب های گوگل یا بایننس و ... رو میسازن؛ همشون با سرور مجازی هستند.

برای بعضی از کار ها مثلاً پاسپورت داشته باشید و یک حساب خارج از محدودیت های مالی؛ می تونید با خریدن یک سرور مجازی از حساب بانکی همون کشور، که هزینه اش نهایتا ماهی 200 . 300 تومان هست؛ تمامی محدودیت های تحریم بانکی رو رد کنید.
سایت های ایرانی هم هستند که این کارو می کنند ( سرور مجازی کشور های مختلف رو می فروشن ) ؛ مثلا رفتن به ارمنستان خیلی ارزون در میاد می تونید یک حساب اونجا باز کنید، یک سرور مجازی ارمنستان هم بخرید و با اطلاعات خودتون به راحتی کاراتونو انجام بدید 21

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد40 ، nariman ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,458 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,135 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85
  فروش سورس شبه بازی ۴۱۱۴۸ امیرعلی فیروزبخش 0 1,352 1400/11/18، 09:09 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  track گوگل انالیتیکس M.Y 6 2,714 1400/10/27، 12:03 عصر