انتشار بازی بنا
تبریک میگم بازیتون نرخ نگه داشتش خوب بوده تقریبا
درآمدتون هم تغییر کرده از درون پرداخت و تبلیغات؟
I'm hamed 1985
من همون Americanboy  و Americanboy2 هستم و از اون زمان که انجمن به مشکل خورده بود،نتونستم وارد اکانتم بشم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/8/10، 10:33 صبح)Hamed85 نوشته است: تبریک میگم بازیتون نرخ نگه داشتش خوب بوده تقریبا
درآمدتون هم تغییر کرده از درون پرداخت و تبلیغات؟
سلام مرسی . تقریبا دوبرابر اون درامدی که گفتم شده 
حالا سعی میکنم بعدا یه امار دقیق تر بدم . تا اخر این هفته 5 هزار نصب فعال میشه 

پاسخ

سپاس شده توسط: Hamed85 ، ᔕinaᗪehghani
مرسی که بازم میگی، خیلی از دوستان هستند به محض اینکه به درآمد میرسن دیگه پیداشون نمیکنی، مثل مهدی حیدرزاده عزیز که نبرد فرماندهانش که به درآمد رسید دیگه ندیدیمش
خیلی خوبه که تجربه های خوب یا بد رو اینجا به اشتراک بذاریم ببینیم راه درست چیه، یا مثلا درآمد که بالا میره، اینجا بگیم که بقیه دوستان هم انرژی بگیرن...

امیدوارم هممون موفق باشیم و ثروتمند
I'm hamed 1985
من همون Americanboy  و Americanboy2 هستم و از اون زمان که انجمن به مشکل خورده بود،نتونستم وارد اکانتم بشم.
  پاسخ

(1400/8/16، 10:39 صبح)Hamed85 نوشته است: مرسی که بازم میگی، خیلی از دوستان هستند به محض اینکه به درآمد میرسن دیگه پیداشون نمیکنی، مثل مهدی حیدرزاده عزیز که نبرد فرماندهانش که به درآمد رسید دیگه ندیدیمش
خیلی خوبه که تجربه های خوب یا بد رو اینجا به اشتراک بذاریم ببینیم راه درست چیه، یا مثلا درآمد که بالا میره، اینجا بگیم که بقیه دوستان هم انرژی بگیرن...

امیدوارم هممون موفق باشیم و ثروتمند

سلام؛

آقای حیدرزاده تا مدتی پس از درآمدزایی بازیشون بازم توی انجمن بودن و هر از گاهی پاسخ به عزیزان هم می دادن؛ خودم شخصاً یک سوال از نود داشتم که ایشون راهنمایی کردند اون موقع.
هرچند خودم قبلاً مثل شما فکر می کردم؛ اما الان که سر خودم شدیداً شلوغ شده و نمی تونم پاسخگو باشم، درک می کنم که چرا این عزیزان هم دیگه اینورا پیداشون نشد.

جدای اینکه خیلی از دوستان در انجمن از درک بالایی برخوردار هستند؛ همه اینطوری نیستند! سوالات مسخره و گاهاً طلبکارانه که باعث میشه شخص از کار خودش هم بیوفته.
در کل مسیر و راه روشن و مرتفع است؛ کسی که بخواد موفقیتی کسب کنه احتیاج به اطلاعات و انگیزه از دیگران نیست.

برای استارتر عزیز هم آرزوی موفقیت های روز افزون دارم.

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد40 ، ᔕinaᗪehghani
سلام 
امکانش هست یه گزارشی از میزان درآمد بازی بدی؟ از درون پرداخت و تپسل
البته اگر امکانش هست.
و اینکه در کل راضی بودی از درآمدش؟
I'm hamed 1985
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 152 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 524 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 777 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 884 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81