بازشدن برنامه در ساعت خاص
سلام دوستان 
میخوام بگم برنامه در زمان خاصی باز بشه . تا جاییکه یادم میاد نزدیک ترین مثالی که میتونم بگم بادصباست که در زمان اذان خودکار باز میشه . میخوام ببینم چنین کاری رو میشه کرد در کانستراکت ؟ 
من تاپیک زیر رو دیدم و روش های گفته شده رو انجام دادم اما وقتی از برنامه میام بیرون بازم بسته میشه و تاثیری نداره . اگر راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید . 
ساخت بازی مانند پو

اینم تصویر تغییراتی که توی index.html طبق همین تاپیک بالا انجام دادم .
[تصویر:  image_2021-10-10_151726_fvrr.png]
البته با انجام کارهای بالا وقتی میرم از برنامه بیرون ، بالای گوشی میزنه برنامه فلان درحال اجراست اما کاری که میخوام انجام نمیشه . مثلا اگه گفتم فلان ساعت اهنگ پخش کن نمیشه . و وقتی از طریق دکمه 3 خط گوشی ، برنامه رو کلا میبندی ، اون متن که نوشته بود برنامه درحال اجراست اون هم بسته میشه .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام؛

برای اجرا شدن برنامه میتونین از پلاگین cordova-app-luncher (Config.xml - Apache Cordova استفاده کنید و برای اجرا شدن در پس زمینه هم این تیکه متن رو توی کانفینگتون امتحان کنید (https://cordova.apache.org/docs/en/10.x/...reference) :

<preference name="KeepRunning" value="true"/>

(من امتحان کردم و به درست کار کرد!)

موفق باشید
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، محمد40

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 890 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 329 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,476 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,039 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: