سوال : استیم
سلام به همه دوستان عزیز؛

از دوستانی که تجربه و یا اطلاعاتی درباره نحوه فروش در استیم دارند، درخواست دارم به موارد زیر پاسخ بدهند :

1 - به طور کلی ساخت اکانت برای فروش بازی در استیم به چه صورت هست ؟
2 - نحوه تبلیغات برای بازی ای که درون استیم قرار گرفته به چه صورت هست ؟
پ.ن : مثلا توی ایران در صورتی که در مارکتی ( فرضاً کافه بازار ) اپی رو منتشر کنید، روش های تبلیغاتی مثل تپسل هستند که با دریافت درصدی برای شما مشتری هدف میارن.
پ.ن 2: حالا این مسئله که مشتری برای خرید بازی بیارن به کنار، چه روش هایی برای فروش بیشتر در استیم استفاده میشن ؟
پ.ن 3: این روش تبلیغات برای فروش، منظور از فروش بالای 1000 عنوان ذکر شده؛ لطفا اگر تجربه و یا اطلاعاتی دارید در اختیار قرار بدید.
3 - ی سوال سومم هست، اونم اینه که به طور ارگانیک ( یعنی به صورت طبیعی و بدون تبلیغات و ... ) عناوین سطح 3 _ یعنی پروژه هایی که شخصی ساز هستند، تفننی هستند و فقط جنبه فان دارند ( همین بازی هایی که درون انجمن خودمون ساخته میشن ) _ این پروژه ها چقدر فروش میرن درون استیم ( قیمت رو می تونید بر اساس ذهن خودتون تنظیم کنید ).

4 - این مورد رو بر اساس تجربیاتتون بگید؛ راه کار عملی ای که بشه با اون در استیم بدون دردسر فعالیت داشت و ترانسفر مالی انجام داد. ( به همراه پاداش نقدی )
مسلماً می دونید که استیم بازار دلاری هست و هیچ محدودیت سنی و اسلامی و غیره درون اون وجود نداره، قصد دارم در این بازار بی انتها و بی محدودیت فعالیت کنم.

همچنین در صورتی که روش عملی هم برای موارد مورد ذکر ارائه بدید، با فروش اولین کار
و اثبات عملیاتی بودن روش؛ مبلغی بیش از 1 میلیون تومان و بین 1 تا 5 میلیون تومان به عنوان چشم روشنی به شخص پرداخت خواهم کرد. و یا برای یکی از عناوینش در کافه بازار 5 تا 10 هزار نصب واقعی تبلیغ خواهم گذاشت.
پ.ن : به جز مواردی، مانند صراف، حساب بانکی و غیره؛ قصد ندارم با شخص، سازمان یا گروهی همکاری کنم.

تشکر از همه دوستان.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hamed85 ، ᔕinaᗪehghani ، amin COD
سلام. حسن جان، تا جایی که من اطلاع دارم، یا باید ناشر داشته باشی، یا اینکه یه فردی که توی یکی از کشورهایی که استیم اونا رو از بابت مراودات مالی تائید کرده ( و ظاهرا نه همه ی کشورها ؛ منظورم کشورهای تحریم هم نیست، ظاهرا کشورهای مختلفی رو تحت الشعاع قرار میده ) داشته باشی .
که شما توی پینوشت گفتی اینا رو نمیخوای.

غیر از اینا فقط خودت باید 5 میلیارد پول داشته باشی، تبدیل کنی به دلار، بری ترکیه خونه بخری، اقامت بگیری، بعد از اونجا کار کنی و ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، amin COD ، hasansanaei

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 262,247 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,668 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,383 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  جشنواره بازی های هایپر کژوال Kwalee amin COD 2 3,477 1400/4/18، 07:14 عصر
آخرین ارسال: محمد40