پلاگین انتشار بازی در wanted5game

سلام دوستان
کسی با wanted5games کار کرده؟
بازیم رو قبول کردن میگن پلاگین ادغام کنم برای انتشار، اما برای کانستراکت 2 نداشتن چیزی، میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم
I'm hamed 1985
من همون Americanboy  و Americanboy2 هستم و از اون زمان که انجمن به مشکل خورده بود،نتونستم وارد اکانتم بشم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/8/3، 12:11 عصر)Hamed85 نوشته است: سلام دوستان
کسی با wanted5games کار کرده؟
بازیم رو قبول کردن میگن پلاگین ادغام کنم برای انتشار، اما برای کانستراکت 2 نداشتن چیزی، میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم

احتمالا خودشون باید پلاگین بهت بدن
https://w5games.com/developers/

ببین تو لینک بالا نوشته پلاگین برای کانستراکت هست
ولی دانلود نداره
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hamed85
نه نیست متاسفانه دانلود نداره
یه دوستی باهاشون کار کرده بود فکر کنم الان خیلی وقته آنلاین نشده.
I'm hamed 1985
من همون Americanboy  و Americanboy2 هستم و از اون زمان که انجمن به مشکل خورده بود،نتونستم وارد اکانتم بشم.
  پاسخ

(1400/8/5، 11:55 صبح)Hamed85 نوشته است: نه نیست متاسفانه دانلود نداره
یه دوستی باهاشون کار کرده بود فکر کنم الان خیلی وقته آنلاین نشده.

سلام

ازشون بپرسید که پلاگینی برای کانستراکت ۳ یا کتابخونه ی جاوااسکریپت ندارن که در اختیارتان بذارن؟!

اگر داشته باشن شاید بشه براش پلاگین نوشت...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
مرسی، پرسیدم اما هیچ جوابی به من ندادن، فقط یه Api دادن که جاواسکریپت هست، گفتن اینو ادغام کن که بازیت رو منتشر کنیم.
I'm hamed 1985
  پاسخ

(1400/8/5، 02:08 عصر)Hamed85 نوشته است: مرسی، پرسیدم اما هیچ جوابی به من ندادن، فقط یه Api دادن که جاواسکریپت هست، گفتن اینو ادغام کن که بازیت رو منتشر کنیم.

خب میشه که لینکی یا api که دارن رو اینجا بذارید؟!
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ممنون
این لینکی هست که دادن:
Moved Permanently
I'm hamed 1985
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
این کد ها رو باید به فایل index.html خروجی بازی اضافه کنید:
کد:
<script type="text/javascript" src="https://wanted5games.com/js/game.js"></script>
این کد را در تگ head میگزارید

و
کد:
<script type="text/javascript">
   CloudAPI.init({
       'id': 99,
       'splash': false
   });
</script>
این کد را در تگ body میگزارید و جای مقدار id ، آیدی بازی خود را می نویسید

1                                            ‌1
||
||
|                                               |
|__________________________|

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hamed85
سلام!

اصل كار رو كه آقاي محمد 40 لطف كردن و توضيح دادن كه بايد چيكار كنيد، منم اينو اضافه كنم كه براي نمايش تبليغ، شئ بروزر رو اضافه كنيد و وقتي بازي شروع ميشه (روي دكمه ي استارت زده ميشه) بايد اين ايونت رو بنويسيد، با اكشن Excute Javascript و بجاي اينپوت:
کد:
"CloudAPI.play();"
و وقتي هم كه كاربر مي‌ميره يا به اصطلاح GameOver ميشه هم از اينو بنويسيد:
کد:
"CloudAPI.gameOver();"

البته اينها توي پيشنمايش كانستراكت نمايش داده نميشن پس بهتره وقتي كه دارين بازي رو تست مي‌كنين اين دوتا ايونت رو Disable (غيرفعال) كنيد تا خطايي رخ نده...

موفق باشيد!
نقل قول:
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد40 ، Hamed85
(1400/8/5، 04:46 عصر)محمد40' نوشته است: سلام
این کد ها رو باید به فایل index.html خروجی بازی اضافه کنید:
کد:
<script type="text/javascript" src="https://wanted5games.com/js/game.js"></script>
این کد را در تگ head میگزارید

و
کد:
<script type="text/javascript">
   CloudAPI.init({
       'id': 99,
       'splash': false
   });
</script>
این کد را در تگ body میگزارید و جای مقدار id ، آیدی بازی خود را می نویسید

مرسی از لطف شما، جبران کنم

(1400/8/5، 09:42 عصر)ᔕinaᗪehghani' نوشته است: سلام!

اصل كار رو كه آقاي محمد 40 لطف كردن و توضيح دادن كه بايد چيكار كنيد، منم اينو اضافه كنم كه براي نمايش تبليغ، شئ بروزر رو اضافه كنيد و وقتي بازي شروع ميشه (روي دكمه ي استارت زده ميشه) بايد اين ايونت رو بنويسيد، با اكشن Excute Javascript و بجاي اينپوت:

"CloudAPI.play();"

و وقتي هم كه كاربر مي‌ميره يا به اصطلاح GameOver ميشه هم از اينو بنويسيد:

"CloudAPI.gameOver();"

البته اينها توي پيشنمايش كانستراكت نمايش داده نميشن پس بهتره وقتي كه دارين بازي رو تست مي‌كنين اين دوتا ايونت رو Disable (غيرفعال) كنيد تا خطايي رخ نده...

موفق باشيد!

آقا دم شمام گرم، من بالایی رو که دوست عزیز زحمتش رو کشید، اوکی کردم، فقط این دوتا تابع رو باید یه فایل جاوااسکریپت بسازم و تو روت پروژه قرار بدم بعد این دوتا تابع رو بهش اضافه کنم و تو کانستراکت تو شیء Browser صدا بزنم یا نه تو خود این تابع ها رو تو input شیء Browser صدا بزنم؟
I'm hamed 1985
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، محمد40

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال عکس shahin54 1 186 1402/12/10، 05:23 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  دانلود اجباری shahin54 1 150 1402/12/6، 07:42 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  مسیریابی shahin54 3 374 1402/10/27، 08:10 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  حل شده درگ اند دراپ یک اسپرایت در فاصله های خاص alireza24 3 414 1402/10/18، 06:55 عصر
آخرین ارسال: alireza24
  اتصال به متامسک (Metamask) محمد 82 0 403 1402/8/25، 04:31 عصر
آخرین ارسال: محمد 82

پرش به انجمن: