پنگ(نسخه ی پیشرفته)
سلام دوستان......
بازی ای در دست ساخته تحت عنوان پنگ که البته گرافیک بالایی داره و اصلا دلیل ساختش این بود که بیشتر پنگ هایی که ساخته شده بود با کیفیت خیلی پایین ساخته شده بودن(تاکید می کنم بیشترشون نه همشون) و ما خودمون می دونستیم ایده قدیمیه(واسه دوران جاهلیته?)و باس گفت که اصن اولین بازی ساخته شده در دنیا پنگ بوده!!!!!!!!
با این حال تلاش کردیم که چیز هایی به بازی اضافه کنیم که به بازی جلوه بده........
بازی ساختش از اوایل تابستون 95 شروع شد و پیش بینی میشه تا اواسط مرداد 96 به اتمام برسه
کارهایی که در آینده برای تکمیل بازی خواهیم کد عبارتند از:
1)بهینه سازی بازی و بهینه کردن اسپرایت ها
2)اضافه کردن پرداخت درون برنامه ای برای خرید دستگیره های مختلف تیم های محبوب مث بارسا و ریال( البته تو فروشگاه بازی بیش از چهارده مدل دستگیره و توپ وجود داره ولی ریال یه چیزه دیگس.......)
3)نوشتن نام بازیکن هایی که در حال حاضر در حال رقابت با هم هستند در بخش آنلاین
4)تست و دیباگ بازی
5)از بین بردن لایوت help و اضافه کردن کاراکتر هایی که اتومات بازی و پارت های مختلفشو ارائه می کنن(مثل کلش و دوز آنلاین)
قابلیت های حال حاضر این بازی عبارتند از:
1)اجرای پنگ در حالت های:
الف)یک نفره آفلاین
ب)دو نفره آفلاین
ج)آنلاین
د)بازی از طریق نقطه اتصال قابل حمل
2)اتاق گپ(چتروم)
3)جدول برترین ها
و...........
لازم به ذکره که بازی همین الانشم قابلیت انتشار رو داره ولی باید روی کیفیت کار کرد تا مثل بازی های معروف:41148,حریم,نبرد فرماندهان و......... بشه
گرافیک بازی اغلب به دست خودمون در فتوشاپ طراحی شده ولی بعضی از دکمه ها به دلیل اینکه موجود بودن تو نت استفاده شدن................بک گرند بازی در برخی از قسمت ها مثل منو و برخی دکمه ها فقد به صورت آماده استفاده شدن و بقیه کاملا طراحی شده توسط خودمون هستن
در ادامه چند عکس از بازی میذارم
[تصویر:  1.jpg]
[تصویر:  2.jpg]

[تصویر:  5.jpg]
[تصویر:  6.jpg]
[تصویر:  7.jpg]
[تصویر:  8.jpg]
[تصویر:  9.jpg]
[تصویر:  10.jpg]

[تصویر:  13.jpg]
[تصویر:  15.jpg]

[تصویر:  17.jpg]
[تصویر:  18.jpg]
[تصویر:  19.jpg]

[تصویر:  21.jpg]

لطفا اگر ایده ای در جهت بهبود پروژه دارید بیان کنید.....
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi_R8095 ، mostafanastary ، shazde ، erfan002pooya ، amirho24 ، sajad888
سلام
خیلی عالیه
فقط یه نظرم زمین بازی یکم کوچیکه

راستی تیم دارید؟؟
یا تکی ساختید این بازیو؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: erfan002pooya
(1395/10/17، 03:01 عصر)mahdi_R8095 نوشته است: سلام
خیلی عالیه
فقط یه نظرم زمین بازی یکم کوچیکه

راستی تیم دارید؟؟
یا تکی ساختید این بازیو؟

80درصدش کار خودمه بقیش کار یکی دو نفر دیگه(البته اونا در زمینه ی گرافیک و طراحی و انیمیت کمک جزئی کردن ولی همونم قابل تقدیره)
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
  پاسخ

1- خیلی هنوز کار داره .
2- فقط نکته مهم کوکون از تکس باکس پشتیبانی نمیکنه .
3- و یک چیز دیگه این تغییراتی که توش دادید اصلا کافی نیست ...
4- یک ایده ی جدیدی توش اضافه کنید . 
5- در بازیت سعی کن فقط از یک فونت بهره ببری . به نظر من فونت ایران سنس عالیه می ارزه بخریش همش 38 تومن بود فکر کنم.
6- قضیه نینجای وسط بازی چیه دقیقا ؟؟؟
7- گرافیکت همش آماده هست توی خیلی از بازی ها استفاده شده و همین باعش میشه کسی نصبش نکنه حتما به طور کل تغییرش بده.
8- روی UI بازیت باید خیلی هنوز کار کنی . از رنگ های دیگه استفاده کن . سبز نه رنگ خیلی معروفیه و نه خیلی سنگینه .
9- الان بازی شما همون سورس داخل کانستراکت هست و ایده ی جدیدی درونش یافت نمیشه ...
10- کلا فونت b tabassom رو بیخیال شو ( البته نظر منه )
9- و ...

موفق باشید ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/10/17، 04:46 عصر)erfan002pooya نوشته است: 1- خیلی هنوز کار داره .
2- فقط نکته مهم کوکون از تکس باکس پشتیبانی نمیکنه .
3- و یک چیز دیگه این تغییراتی که توش دادید اصلا کافی نیست ...
4- یک ایده ی جدیدی توش اضافه کنید . 
5- در بازیت سعی کن فقط از یک فونت بهره ببری . به نظر من فونت ایران سنس عالیه می ارزه بخریش همش 38 تومن بود فکر کنم.
6- قضیه نینجای وسط بازی چیه دقیقا ؟؟؟
7- گرافیکت همش آماده هست توی خیلی از بازی ها استفاده شده و همین باعش میشه کسی نصبش نکنه حتما به طور کل تغییرش بده.
8- روی UI بازیت باید خیلی هنوز کار کنی . از رنگ های دیگه استفاده کن . سبز نه رنگ خیلی معروفیه و نه خیلی سنگینه .
9- الان بازی شما همون سورس داخل کانستراکت هست و ایده ی جدیدی درونش یافت نمیشه ...
10- کلا فونت b tabassom رو بیخیال شو ( البته نظر منه )
9- و ...

موفق باشید ...

1)منم همینو گفتم
2)من از اینتل استفاده می کنم
3)چشم
4)اگه ایده ای دارید بیان کنید لطفا
5)بررسی می کنم اگ بهتر بود چشم
6)توی فروشگاه بازی ما سعی کردیم این ایده رو بدیم که مث فروشگاه های بقیه بازیا خشک نباشه و تو این قسمت پلیر با عقب جلو بردن نینجا بقیه ی کالا هارو ببینه و زمانی که نینجا راه میره انیمیشن راه رفتن پخش بشه(نینجا اینجا نقش اسکرول بار رو داره)
7)خیلی عذر می خوام من خودمم گفتم فقط دکمه ها و بک گراند منو امادس و بقیش طراحی شده توسط خودمونه
در مورد بقیش اگ نظرتون اینه من حرفی برای گفتن ندارم و از اینکه انتقاد کردین بازم ممنونم
  پاسخ

کسی نظر دیگه ای نداره؟؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
حتی از اینتل هم ایتفاده کنی بازم بهتره از تکست باکس استفاده نکنی جالب نیست. در مورد نینجا هم کاش به جای اون لا اقل یه شخصیت فوتبالی بود اصلا  متناسب نیست و خوبم به نظر نمیاد تازه زیبایی در سادگیست(شاید تعبیر شما از خشک بودن همین باشه)
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سايه هارو يكم كم رنك تر كن وقتى سايه ميفته روى يه چيزى ديده نميشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
هر کی ایده ای داره میپذیرم ازش حتی اگه ...... باشه پس هرکی ایده ای داره بگه......
با تشکر از شما ک انتقاد کردین.......
ببینید من از پلیر اسمشو می خوام و اگر این تکست باکس نباشه من از کجا اسمشو بفهمم
البته مدل تکست باکس رو با css import تغییر میدم و نمیذارم اینجوری بمونه

(1395/10/18، 01:28 عصر)hamed2002 نوشته است: سايه هارو يكم كم رنك تر كن وقتى سايه ميفته روى يه چيزى ديده نميشه

چون عکس کوچولو شده رزولوشن بالا رفته و تیره تر دیده میشه برای اینکه عکسو تو سایزو اندازه ی واقعی ببینید روی عکس راس کلیک کنید و روی open image n new tab کلیک کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 1,206 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 59,061 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,699 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,605 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,625 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: