سوالات در مورد پرداخت درون برنامه
در محل نصب کانستراکت بعدپوشه exporters بعد html5 و بعد پوشه 
Plugins
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: alii ، ghader
وقتی برنامه اندروید را حذف می کنیم کل وب استور آن هم حذف می شود (اطلاعات وب استور حذف شود ) . چطوری اطلاعات درون پردازی را از سایت بازار مجددا بگریم تا وب استور را از نو مقدار دهی کنیم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghader ، keyhan
اگر مصرفی باشید که فقط یکبار می گیرید و خودتون با وب استورج ذخیره می کنید و اگر کاربر برنامه را حذف کرد دیگه پریده ولی اگر غیر مصرفی خرید کنه علاوه بر این که خودش تو سیستم بازار ذخیره میشه خودتون نیز باید در وب استورج ذخیره کنید تا کاربر بازی را دوباره نصب کرد وقتی وارد بازی میشه سیستم بازار میشناسه و خودش براش مقدار را بر می گردونه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghader
از چه رویداد و اکشنی برای غیر مصرفی استفاده کنم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghader ، keyhan
شما مثلا می خواهید 20 مرحله را قفل کنید و کاربر آن را به بخرد و برای همیشه برایش باز باشد غیر مصرفی.
آسان ترین کار:
یک متغیر بسازید و بگین اگر مقدارش مساوی یک عدد خواست بود 20 تا مرحله باز بشه و خودتون اون عدد را بعد از خرید ذخیره کنید چون اگر طرف به اینترنت هم وصل نبود که شناسه را از بازار دریافت کنه حداقل با ذخیره شما مراحل باز باشد و اگر هم به اینترنت وصل بود که خوده بازار میشناسه ولی اگر بازی را حذف کرد؟؟چی؟؟؟
اگر بازی را خواست دوباره نصب کند اگر به اینترنت وصل باشد مقدار را از بازار دریافت می کند و دوباره مراحل برایش باز است و مقدار مثل اول ذخیره می شود.
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
کاربر بازی را حذف کرده است و تمام اطلاعات پاک ده است. برنامه یا بازی را دوباره نصب می کند.
وصل می شود به اینترنت تا غیر مصرفی برایش فعال شود.
چگونه پیاده سازیش کنم که وصل شد به اینترنت وب استوریج و متغییر ها بروز شود.

از چه رویدادی استفاده کنم که اطلاعات را از کافه بازار بگیرم و در وب استورج ذخیره کنم
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
خوده پلاگین چنین اونتی داره:
اگر خرید غیر مصرفی انجام شد>>>مقدار متغیر بشه 1 & وب استورچ همون لحظه ذخیرش کنه.
و یه شرط بزار که اگر متغیر 1 بود>>> اکشن ها اجرا بشن.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mehrdad.ch

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 1,025 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 448 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 401 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,571 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,090 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: