مشکل در گرفتن خروجی آنلاین فونگپ
(1399/3/6، 05:46 عصر)hesam3 نوشته است: نریمان جان متن ارور لاگی که فرستادی و توضیحاتی که شخص خودت دادی مربوط به پلاگین و یا چیز دیگه ای نبوده !
مشخصا مربوط به SDK بوده .
با این حال هر چیزی که هست امیدوارم مشکلت حل بشه .

موفق باشید .

حسام جان من سواد برنامه نویسی شما و کاکممد و آقا میلاد رو ندارم بنابراین خودم هیچ نظر قاطعی نمیتونم بدم اما استنباط منم این هست که از سه روز پیش تا الان همون فایل قبلی که راحت خروجی گرفتم و الان ارور میده تنها چیزی که تغییر کرده آپدیت سه روز پیش آقا میلاد هست. به آقا میلاد پیغام دادم که اگر فرصت داشتن لطف کنن مساله رو بررسی کنن
چرا که اگر مشکل از آپدیت باشه مشکل شخص من دیگه نیست و احتمالا بچه های دیگه هم به نوبت به مشکل برمیخورن. بازم ممنونم ازت.

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
خب برای اینکه متوجه این موضوع بشید ، فقط آدرس گیت هاب پلاگین میلاد عزیز رو حذف کنید و ببینید مشکل حل میشه یا خیر .
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
سلام
خطایی که داده مربوط به تارگت نیست. مربوط به نسخه کامپایله. اگه توی کانفیگ همچین کدی نداشته باشی احتمالا یکی از پلاگینایی که گیت هاب دارن و از گریدل استفاده میکنه داره از نسخه پایین تر استفاده میکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، hasansanaei
(1399/3/6، 08:55 عصر)miladesign نوشته است: سلام
خطایی که داده مربوط به تارگت نیست. مربوط به نسخه کامپایله. اگه توی کانفیگ همچین کدی نداشته باشی احتمالا یکی از پلاگینایی که گیت هاب دارن و از گریدل استفاده میکنه داره از نسخه پایین تر استفاده میکنه

سلام و عرض ادب
آقا میلاد من فقط سه تا پلاگین تپسل شما و ابزار اندروید شمارو و پرداخت درون برنامه ای شمارو تو بازیم استفاده کردم...
نکته عجیبش اینه که من همین دوتا پلاگین و کلا همین بازی رو شاید نزدیک 15 بار تا سه روز پیش خروجی گرفتم و همین الان بازیم هم توی کافه بازار در حالت انتشاره (کبری فایت 1)
من همون رو دوباره میخوام خروجی بگیرم الان داره این ارور رو میده؟؟؟
الان فایل کانفیگم رو خدمتتون میفرستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام مجدد.
مشکل بخاطر اینه که خروجی آنلاین فونگپ بصورت پیشفرض از نسخه 6.5 فونگپ استفاده میکنه که خیلی قدیمیه و الان نسخه 9 اومده که با اندرویدهای 9 و 10 سازگاره.
برای اینکه مشکلتون حل بشه همیشه کاری کنید که از نسخه 9 استفاده کنه چون بهینه تره. واسه این کار کد زیر رو به کانفیگ اضافه کنید:
کد php:
<preference name="phonegap-version" value="cli-9.0.0" /> 
البته خروجی که کانستراکت 3 میده خودشون این تیکه کد رو به کانفیگ اضافه میکنن و فقط واسه کانستراکت 2 لازمه.
من پلاگین تپسل رو با این کد تست کردم مشکلی نداشت.
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi ، nariman ، shazde ، hasansanaei
(1399/3/7، 10:05 صبح)miladesign نوشته است: سلام مجدد.
مشکل بخاطر اینه که خروجی آنلاین فونگپ بصورت پیشفرض از نسخه 6.5 فونگپ استفاده میکنه که خیلی قدیمیه و الان نسخه 9 اومده که با اندرویدهای 9 و 10 سازگاره.
برای اینکه مشکلتون حل بشه همیشه کاری کنید که از نسخه 9 استفاده کنه چون بهینه تره. واسه این کار کد زیر رو به کانفیگ اضافه کنید:
کد php:
<preference name="phonegap-version" value="cli-9.0.0" /> 
البته خروجی که کانستراکت 3 میده خودشون این تیکه کد رو به کانفیگ اضافه میکنن و فقط واسه کانستراکت 2 لازمه.
من پلاگین تپسل رو با این کد تست کردم مشکلی نداشت.

خیلی ممنونم از شما آقا میلاد.
خیلی دیروز و امروز زحمتتون دادم.
متشکرم از پیگیریهاتون.
ارادتمند.

پاسخ

سپاس شده توسط: miladesign ، shazde
سلام دوستان من دقيقا مشكل اين عزيز رو دارم 
وقتي از پلاگين تپسل آقا ميلاد استفاده مي كنم و ميخوام با فون گپ خروجي بگيرم همين خطا رو دريافت ميكنم
وقتي پلاگين رو پاك ميكنم اكي ميشه خروجي ميگيره

خط كدي كه آقا ميلا زحمتشو كشيده بودن رو هم امتتحان كردم و و كانفيگ گذاشتم اينبار وقتي خروجي خواستم بگيرم اتفاق عجيب تري افتاد
يك خطا ميده كه فايل يكي از آيكونام نيست با ايني كه وجود داره تو پروژه و چند بار تستش كردم

دفعه بعد كد آقا ميلاد رو حذفف كردم پلاگين تپسل رو هم حذفف كردم اينبار همون پروژه بدون هيچ خطايي اكي شد.

لطفا راهنمايي كنيد چه كنم نميخام بدون تپسل خروجي بگيرم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
عجبا
انی دسک داری ؟؟؟
نصب کن و بعد بیا خصوصی تا برات بگم
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: sajjad.1156
(1399/4/5، 01:58 عصر)sajjad.1156 نوشته است: سلام دوستان من دقيقا مشكل اين عزيز رو دارم 
وقتي از پلاگين تپسل آقا ميلاد استفاده مي كنم و ميخوام با فون گپ خروجي بگيرم همين خطا رو دريافت ميكنم

خط كدي كه آقا ميلا زحمتشو كشيده بودن رو هم امتتحان كردم و و كانفيگ گذاشتم اينبار وقتي خروجي خواستم بگيرم اتفاق عجيب تري افتاد
يك خطا ميده كه فايل يكي از آيكونام نيست با ايني كه وجود داره تو پروژه و چند بار تستش كردم

دفعه بعد كد آقا ميلاد رو حذفف كردم پلاگين تپسل رو هم حذفف كردم اينبار همون پروژه بدون هيچ خطايي اكي شد.

سلام.
توی فایل کانفیگ در قسمت آیکون256 و 128 www/ رو از جلوی آیکون حذف کنید مشکلتون حل میشه. (راه حل آقا میلاد هست)
یعنی
"www/icon-256.png" 
بشه
"icon-256.png"
همینکار رو برای خط آیکون 128 هم انجام بدید.
موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: sajjad.1156 ، oak ، shazde
(1399/4/5، 02:57 عصر)nariman' نوشته است:
(1399/4/5، 01:58 عصر)sajjad.1156' نوشته است: سلام دوستان من دقيقا مشكل اين عزيز رو دارم 

سلام.
توی فایل کانفیگ در قسمت آیکون256 و 128 www/ رو از جلوی آیکون حذف کنید مشکلتون حل میشه. (راه حل آقا میلاد هست)
یعنی
"www/icon-256.png" 
بشه
"icon-256.png"
همینکار رو برای خط آیکون 128 هم انجام بدید.
موفق باشید.

حل شد.
با سپاس فراوان از شما

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، kakmamad

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 1,022 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 444 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 396 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,555 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,087 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: