سلام و عرض ادب... انتشار بازی گنده لات (آن بزرگوار)
ایول
بازم به ایران اپس
از بازار که هیچ پوخی در نمیاد
ایشالا نصب بالا بخوره 41
سهراب سپهری

ﮔﺎﻫﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ به خودم میگویم در دیاری که پر از دیوار است
ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﯿﻮﺳﺖ؟
ﺑﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﻝ ﺑﺴﺖ
ﺣﺲ ﺗﻨﻬﺎﯼ ﺩﺭﻭﻧﻢ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﺸﮑﻦ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ، ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻧﺖ ﺩﺍﺭﯼ !
ﭼﻪ ﺳﻮﺍﻟﯽ ﺩﺍﺭﯼ؟!
ﺗﻮ " خدﺍ " ﺭﺍ ﺩﺍﺭﯼ
" ﺧﺪﺍ "
ﺍﻭﻝ ﻭ ﺁﺧر با توست....

پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
(1398/10/12، 04:49 عصر)nariman نوشته است: [تصویر:  2emv_capture+_2020-01-02-15-43-50.png]
الان دیدن ایران اپس لطف کردن و بازی گنده لات رو آوردن جزو بازیهای درحال پیشرفت... 

نریمان جان من گوشیم داغونه نمیتونم نصب کنم بازیو ، میشه بگی پرداخت درون برنامه رو برای چی استفاده کردی ؟
میخوام ببینم امکان داره بازیت فروش هم داشته باشه یا باید ی فکری به حالش بکنی .
چون ایران اپس پتانسیل خرید زیادی داره و الان هم که بازیتون اومده بالا امکان داره کاربران بیش از 20 هزار تا هم بره .
  پاسخ

حسام جان برای اینکه همه از بازی لذت ببرن تا سه مرحله مبارزه اولیه و سه اراذل و اوباش اول بازیکنهای آماتور هم به راحتی میتونه حریف رو شکست بدن.
هر چند از همون حریف اول به بعد کم کم مبارزه سخت میشه و فقط بازیکنهای حرفه ای میتونن اراذل و اوباش مراحل بالاتر رو شکست بدن و حریفهای جدید رو فعال و باز کنن. مشخصا با شکست هر حریف اراذل بعدی باز میشه و گنده لات صلاحیت مبارزه با اون کاراکتر رو پیدا میکنه.
من یک پرداخت درون برنامه برای باز شدن همه مراحل گذاشتم.
اما مطمین باشید بازی پتانسیل خرید و دانلود بالا رو خیلی نداره. چون تبلیغی هم به غیر از سایتم براش نکردم تازه لینک تبلیغ بازی هم برای کافه بازاره نه ایران اپس.
نهایت شاید به 200 نصب فعال برسه
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1398/10/12، 06:07 عصر)nariman نوشته است: حسام جان برای اینکه همه از بازی لذت ببرن تا سه مرحله مبارزه اولیه و سه اراذل و اوباش اول بازیکنهای آماتور هم به راحتی میتونه حریف رو شکست بدن.
هر چند از همون حریف اول به بعد کم کم مبارزه سخت میشه و فقط بازیکنهای حرفه ای میتونن اراذل و اوباش مراحل بالاتر رو شکست بدن و حریفهای جدید رو فعال و باز کنن. مشخصا با شکست هر حریف اراذل بعدی باز میشه و گنده لات صلاحیت مبارزه با اون کاراکتر رو پیدا میکنه.
من یک پرداخت درون برنامه برای باز شدن همه مراحل گذاشتم.
اما مطمین باشید بازی پتانسیل خرید و دانلود بالا رو خیلی نداره. چون تبلیغی هم به غیر از سایتم براش نکردم تازه لینک تبلیغ بازی هم برای کافه بازاره نه ایران اپس.
نهایت شاید به 200 نصب فعال برسه

نگران نباش ، همه اینا تجربه ای میشه که در آینده میتونی صد برابر ازش پول بیشتری در بیاری  1

البته من هنوز ذهنم درگیر اون پیشنهادی که بهم گفته بودی هست ، متاسفانه وقت ندارم وگرنه خیلی عالیه ...
البته من فکر های بیشتری توی ذهنم داشتم و میخواستم براش سناریو هم بنویسم ولی دیگه زندگی نذاشت  18

حالا اگر تا برج 2 . 3 سال آینده سرم خلوت شد و نمرده بودم و شما هم فکری به حالش نکرده بودی بهت خبر میدم دوتایی میریم سراغش ...
  پاسخ

باعث افتخار بنده هست حسام جان.
کار کردن با شما برام افتخاره
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
سلام و عرض ادب
به سلامتی بازی گنده لات در کافه بازار به دلیل دستور وزارت ارشاد حذف شد. ارادت دارم خدمت عزیزانی که احساس وظیفه کردن تا با شکایت از محتوای این برنامه باعث حذف اش بشن.
[تصویر:  p8y5_capture+_2020-01-25-15-28-12.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh
(1398/11/5، 04:32 عصر)nariman نوشته است: سلام و عرض ادب
به سلامتی بازی گنده لات در کافه بازار به دلیل دستور وزارت ارشاد حذف شد. ارادت دارم خدمت عزیزانی که احساس وظیفه کردن تا با شکایت از محتوای این برنامه باعث حذف اش بشن.
[تصویر:  p8y5_capture+_2020-01-25-15-28-12.png]

دقیقا برای چی حذف اش کردن ؟؟  13
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اگر شما فهمیدن منم فهمیدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.gh ، oak
(1398/11/5، 04:37 عصر)nariman نوشته است: اگر شما فهمیدن منم فهمیدم...

با پشتیبانی کافه بازار تماس بگیرید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/11/5، 04:37 عصر)nariman نوشته است: اگر شما فهمیدن منم فهمیدم...

همونطوری که اعلام کردند با پشتیبانی وزارت فرهنگ و ارشاد تماس بگیرید .
گفتند شامد برنامه باطل شده و باید این موضوع رو از طریق اون ها مورد بررسی قرار بدید .
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی runner نسخه‌ی ۴ منتشر شد. ehsanavy 0 124 1403/2/30، 10:34 صبح
آخرین ارسال: ehsanavy
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 439 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 843 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 1,098 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA