برنامه نویسی اندروید؟؟؟
سلام به همگی[تصویر:  103.gif]
امیدوارم روز خوبی رو داشته باشید
یه سوال از برنامه نویسان انجمن داشتم. من خودم علاقه زیادی به برنامه نویسی و گرافیک دارم.(البته بیشتر برنامه نویسی[تصویر:  16.gif])
خواستم ازتون بپرسم ، برنامه نویسی ارزششو داره یا نه! بازاریابی و درآمدش چطوره ، و اینکه از برنامه نویسی راضی هستید یا نه؟

خیلی ممنون از همگی[تصویر:  8.gif]

همیشه باید از سختی ها گذشت
باید تجربه اندوخت
و از شکست درس گرفت! 54
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA
داداش
برنامه نویسی آینده دنیاست
و شما می تونی با یک پروژه ساده ، کلی درآمد کسب کنی
فریلنسری هستش
کار برای شرکتا هستش (همشون سایت می خوان و همه سایتا هم برنامه نویسی میخوان)
تولید نرم افزار
تبلیغات
بازی سازی
و ...
همه اینا رو می تونید انجام بدهید و خیلی راحت هم میتونید از خارج از کشور پرژه بگیرید و درامد به دلار رو یورو داشته باشین
برنامه نویسی ارزش زیاد داره 
با یک سایت ساده نزدیک 1 میلیون تومن در میاری 
گرچه که یه سری معایب داره که اگر خودت پایه نباشی کلا باید برنامه نویسی بزاری کنار
اول از همه اینکه تبدیل شدن به یه برنامه نویس حرفه ای زمان می بره و هیچ وقت آدم یه شبه به پول نمی رسه
سختی هاش و امکاناتی که می خواد رو خب همه ندارن
به همین دلیل همه برنامه نویس نیستن
استعداد ذاتی و علاقه هم هستش که شما داری
تواناییت در حل الگوریتم ها
آشناییت با زبان انگلیسی
توانایی های طراحی و کامپیوتری
امکانات سخت افزاری و نرم افزاری
حوصله و وقت
همه اینها مواردی هستن که باعث شدن هر کسی نتونه برنامه نویس بشه

ولی در کل
معایبش گاهی اوقات به درآمدش می چربه و کارت می گیره
یه وقتی دیدی نگرفت. یه وقتی دید گرفت
پس ، هیچوقت نسیه رو نقد نکن

امیدوارم موفق باشی

من که والا خییییییلی از برنامه نویسی و درامدش راضی ام
بازار یابی خوبی هم داره 
برای کار گیرآوردن می تونی به سایت های زیر بری :
https://quera.ir/
https://ponisha.ir/
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1399/8/20، 05:58 عصر)oak نوشته است: داداش
برنامه نویسی آینده دنیاست
و شما می تونی با یک پروژه ساده ، کلی درآمد کسب کنی
فریلنسری هستش
کار برای شرکتا هستش (همشون سایت می خوان و همه سایتا هم برنامه نویسی میخوان)
تولید نرم افزار
تبلیغات
بازی سازی
و ...
همه اینا رو می تونید انجام بدهید و خیلی راحت هم میتونید از خارج از کشور پرژه بگیرید و درامد به دلار رو یورو داشته باشین
برنامه نویسی ارزش زیاد داره 
با یک سایت ساده نزدیک 1 میلیون تومن در میاری 
گرچه که یه سری معایب داره که اگر خودت پایه نباشی کلا باید برنامه نویسی بزاری کنار
اول از همه اینکه تبدیل شدن به یه برنامه نویس حرفه ای زمان می بره و هیچ وقت آدم یه شبه به پول نمی رسه
سختی هاش و امکاناتی که می خواد رو خب همه ندارن
به همین دلیل همه برنامه نویس نیستن
استعداد ذاتی و علاقه هم هستش که شما داری
تواناییت در حل الگوریتم ها
آشناییت با زبان انگلیسی
توانایی های طراحی و کامپیوتری
امکانات سخت افزاری و نرم افزاری
حوصله و وقت
همه اینها مواردی هستن که باعث شدن هر کسی نتونه برنامه نویس بشه

ولی در کل
معایبش گاهی اوقات به درآمدش می چربه و کارت می گیره
یه وقتی دیدی نگرفت. یه وقتی دید گرفت
پس ، هیچوقت نسیه رو نقد نکن

امیدوارم موفق باشی
من که والا خییییییلی از برنامه نویسی و درامدش راضی ام
بازار یابی خوبی هم داره 
برای کار گیرآوردن می تونی به سایت های زیر بری :
307 Temporary Redirect
https://ponisha.ir/
ببخشید سایتایی که گفتین مگه به کسایی که مدرک ندارن یا سنشون کمتر از ۱۸ هست هم پروژه میدن ؟ 

غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein
یه سوال چطوری به ما اطمینان میکنن ؟ یعنی مثلا الان یکی بیاد و استخدام بشه بجز رزومه چیز دیگه ای میخوان مثلا نمونه کار ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: ARKEYA
(1399/8/20، 09:17 عصر)Hossein.AB نوشته است: یه سوال چطوری به ما اطمینان میکنن ؟ یعنی مثلا الان یکی بیاد و استخدام بشه بجز رزومه چیز دیگه ای میخوان مثلا نمونه کار ؟
اگه منظورتون استخدام هست که خب علاوه بر رزومه و نمونه کار فکر کنم مصاحبه هم میکنن حالا بستگی به اون جایی که استخدام میکنه داره
ولی این سایتا رو یک سری اطلاعات اولیه میخواد و پرداخت هاش امنه که تا کارفرما نخواد شما نمیتونید پولو پس بگیرید و خود سایتا واسطه هستن
  پاسخ

سلام؛
ببینین دو حالت کلی پیش روی شماست.
حالت اول اینه که شما میدونین دقیقاً توی چه پلتفرم (حوزه ای) میخواین کار کنین. وب، ویندوز، اندروید، آی او اِس، بازیسازی و ...
حالت دوم اینه که شما هنوز با خودتون رو راست نیستین که هدف نهایی تون چه پلتفرمی هست. برای شروع بهتره یک زبانی رو یاد بگیرین که توی حوزه های مختلفی بشه ازش استفاده کرد. از این دسته زبانها زیاد داریم که من چند موردشون رو لیست میکنم.
  • * جـاوا (Java): جاوا زبان بسیار محبوبیه که میتونه برای نوشتن برنامه های اندرویدی، وب و ... به کار بره. شما میتونین دست کم با دونستن جاوا توی حوزه سمت سرور (بک اند) به کمک JSP یا جاوا سرورلت (که زیر مجموعه Java EE حساب میشن) فعالیت کنین و همینطور اپ های اندرویدی هم بنویسین. بهتر بگم اگر یک اپ اندرویدی نوشتین برای آنلاین کردنش دیگه نیازی نیست به زبان جدیدی برای بحث سمت سرور تسلط پیدا کنین چرا که جاوا در بحث برنامه نویسی سمت سرور به خوبی به کمکتون میاد.
  • * سـی شـارپ (C#): سی شارپ زبانیه که توسط مایکروسافت پشتیبانی و بروزرسانی میشه. میتونین با دونستن سی شارپ در یونیتی بازیسازی کنین، به کمک تکنولوژی ASP.NET مایکروسافت در سمت سرور فعالیت کنین، برنامه های ویندوزی بسازین و البته به کمک زامارین برنامه های اندرویدی، آی او اِسی و ... بسازین.
  • * سی پلاس پلاس (Cpp): دیگه سی پلاس پلاس نیاز به معرفی نداره. میتونین به کمک Cpp تقریباً توی هر حوزه ای فعالیت کنین از سمت سرور و وب بگیرین تا ساختن سیستم عامل و اپ اندرویدی، برنامه نویسی میکروکنترلرهایی مثل آردوینو و ...
  • * پـایتون (Python): پایتون هم که صاحب نامه و میشه گفت تقریباً توی هر حوزه ای (وب، طراحی اپ اندرویدی و ...، برنامه نویسی میکروکنترلر و ...) میشه ازش استفاده کرد. موردی که پایتون رو خیلی محبوب کرده سادگی گرامر هست که به شدت حجم کدهایی که باید نوشته بشه رو کمتر میکنه. البته از کتابخانه ها (لایبری های) و فریمورک های فوق العاده ای هم که برای پایتون موجوده سخت میشه گذشت!
  • * جـاوا اسکریپت (Java Script): اشتباه نکنین! جاوا اسکریپت همون جـاوا نیست بلکه صرفاً تشابه اسمیه. جاوا اسکریپت هم از اون دسته زبانهاست که توی چندین حوزه به کار میره. اگر شما بخواین فرانت اند یک وبسایت رو کار کنین بدون شک در کنار CSS و HTML نیاز به این زبان پیدا میکنین. در کنار کاربرد اصلی و ذاتی جاوا اسکریپت که برای فرانت اند طراحی شده شما میتونین اون رو در بک اند (سمت سرور) هم به کمک Node.JS به خدمت بگیرین. میتونین با انجین هایی مثل گودوت و یونیتی هم بازیسازی انجام بدین. فریمورک های متعددی هستن که به شما کمک میکنن به کمک جاوا اسکریپت اپ های اندرویدی هم توسعه بدین.
  • * گولنگ (Golang): زبان گو توسط گوگل ساپورت و بروزرسانی میشه. زبان گو هم برای بحث سمت سرور به خصوص سوکت نویسی و وب سوکـت یا به عبارتی کلاً کارهای ریل تـایم (البته سوکت برکلی عادی با وب سوکت متفاوته!) گرینه بسیار خوب و قدرتمندیه در عین اینکه به کمک یه سری لایبری که توسعه داده شده میشه برای اندروید اپ طراحی کرد و همینطور برنامه های GUI ویندوزی هم ساخـت. ولی نظر شخصی من اینه که بهتره قدرت مانـور گو رو برای همون سمت سرور نگه داریم. با این حساب شاید گو لنگ کاندیدای راستین این لیست نباشه!
از این دسته زبانها زیاد هستن که خُب بعضی هاشون هم مثل پـِرل (Perl) میشه گفت قدیمی و منسوخ حساب میشن. یه سری زبانها هستن که خُب عمومـاً توی یک حوزه میتونن به کـار بـرن. مثلاً زبانی مثل PHP یک زبان سمت سروره که به کمک زبان C نوشته شده.
توصیه من اینه که سعی کنین اول یه مدتی با کانستراکت صرف تفنن کـار کنین تا با اصول اولیه ای که توی زبان های برنامه نویسی هست آشنا بشین. بعد هم همونطور که گفتم اگر هنوز با خودتون رو راست نیستین که چه حوزه ای مناسبتون هست یه زبانی رو یاد بگیرین که توی چندین حوزه بتونه به کار بره و همون رو با قدرت ادامـه بـدین!
مـوفق بـاشین.
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amirhesam.KH ، M.gh ، MRleader.10 ، ARKEYA ، MdSarli ، amin COD ، oak ، ᔕinaᗪehghani
آقای Master Badfarخیلی از توضیحات شما لذت بردم فقط یچزی شما که توی برنامه نویسی وارد هستید به نظرتون اول java کارکنیم بهتره یا java script  ؟  میدونم الان میگید همه شون خوبن ولی کدوم شون بازار و تقاضای بهتری داره ؟ چون من هر چی سرچ و تحقیق میکنم گیج تر میشیم یه سایتی میگه جاوا یکی دیگه میگه جاوا اسکریپت بیشتر تقاضا داره  .......... حالا اگه لطف گنین یه توضیحی هم در این باره بدین ممنون میشم 11
  پاسخ

سپاس شده توسط:
با سی شارپ شروع کن چون بازار کار بیتر داره
بعد برو سراغ جوا اسکریپت و تکنولوژی های مرتبط بهش
بعدش هم می تونی بری سراغ پایتون چون خیلی قوی هستش
Php هم یاد بگیری ضرر نمی کنی
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

مگه پایتون راحتر نیست ؟ چرا بعد از سی شارپ و جاوا برم سراغش ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببین این حرفا رو ول کن! اول سی شارپ یاد بگیر بعد برو سراغ php و بعدشم  java  اینجوری دیگه اندروید تو مشتته و هر کاری بخوای میتونی تو اندروید بکنی. حالا اگه خواستی بعد از اینا برو html  و css و javascript هم یاد بگیر که دیگه تو هر زمینه ای حرفی برا گفتن داشته باشی

غایب
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 261,554 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,730 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,592 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,347 1400/5/26، 02:11 عصر