سوال در مورد خروجی ios

سلام . وقتی با c3 خروجی ios میگیریم فایل xcode به ما میده . خب بعدش باید چکار کنیم که این فایل قابل نصب روی ایفون باشه ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
درود بر شما

شما نیاز به کامپیوتر مک دارین یا اینکه امولاتور مک رو روی ویندوز نصب کنبد ( مثلا VMware) . بعد برنامه ی xcode را نصب کنید و فایل خودتون رو بهش بدین تا خروجی ipa بهتون بده .
اگه آی دی اپل داشته باشین میتونید تستش رو همزمان روی گوشی یا تبلت ببینید.

موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alirezza3d
(1401/2/18، 04:39 عصر)Mehrdad نوشته است: درود بر شما

شما نیاز به کامپیوتر مک دارین یا اینکه امولاتور مک رو روی ویندوز نصب کنبد ( مثلا VMware) . بعد برنامه ی xcode را نصب کنید و فایل خودتون رو بهش بدین تا خروجی ipa بهتون بده .
اگه آی دی اپل داشته باشین میتونید تستش رو همزمان روی گوشی یا تبلت ببینید.

موفق باشید

سلام ممنونم ازتون
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad
فقط اقا مهرداد یه سوال واسم پیش اومده. میگن دستگاههای ایفون اجازه نصب اپلیکیشن رو به جز از منبع اپ استور نمیدن .حالا ما چه جوری میتونیم فایل ها و اپ ها رو در حال دیباگ روی گوشی تست کنیم ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1401/2/18، 09:04 عصر)Alirezza3d نوشته است: فقط اقا مهرداد یه سوال واسم پیش اومده. میگن دستگاههای ایفون اجازه نصب اپلیکیشن رو به جز از منبع اپ استور نمیدن .حالا ما چه جوری میتونیم فایل ها و اپ ها رو در حال دیباگ روی گوشی تست کنیم ؟

من یادمه چند بار که تست کردم فقط اپل آی دی ازم خواست و بعد روی گوشی نشون داد. مشکلی نداشتم باهاش. اینی که عرض میکنم مال دو سال پیشه. الان هم قاعدتا نباید مشکلی باشه .
  پاسخ

(1401/2/18، 09:04 عصر)Alirezza3d' نوشته است: فقط اقا مهرداد یه سوال واسم پیش اومده. میگن دستگاههای ایفون اجازه نصب اپلیکیشن رو به جز از منبع اپ استور نمیدن .حالا ما چه جوری میتونیم فایل ها و اپ ها رو در حال دیباگ روی گوشی تست کنیم ؟

سلام ، موقع خروجی گرفتن اپل سه نوع خروجی داره یکی خروجی اپ استور ، یکی خروجی اداک ( خروجی تست و دیباگ)(البته برای انتشار داخل مارکت های ایرانی همین خروجی لازمه)
و خروجی اینترپرایز که قابلیت نصب مستقیم هم داره مثل فایل apk کاربر میتونه با کلیک نصبش کنه ، در خروجی اداک که گفتم اگر اکانت دولوپر داشته باشید میتونید ایدی هر دستگاه ios رو ست کنید تا خروجی فقط برای همون نصب بشه اما اگر از شناسه های عمومی داخل گیت هاب استفاده میکنید برای خروجی بعد از گرفتن خروجی اداک خروجی رو با نرم افزار 
https://sideloadly.io/ روی دستگاهتون نصب کنید.

پاسخ

(1401/2/22، 09:38 صبح)mhc نوشته است:
(1401/2/18، 09:04 عصر)Alirezza3d' نوشته است: فقط اقا مهرداد یه سوال واسم پیش اومده. میگن دستگاههای ایفون اجازه نصب اپلیکیشن رو به جز از منبع اپ استور نمیدن .حالا ما چه جوری میتونیم فایل ها و اپ ها رو در حال دیباگ روی گوشی تست کنیم ؟

سلام ، موقع خروجی گرفتن اپل سه نوع خروجی داره یکی خروجی اپ استور ، یکی خروجی اداک ( خروجی تست و دیباگ)(البته برای انتشار داخل مارکت های ایرانی همین خروجی لازمه)
و خروجی اینترپرایز که قابلیت نصب مستقیم هم داره مثل فایل apk کاربر میتونه با کلیک نصبش کنه ، در خروجی اداک که گفتم اگر اکانت دولوپر داشته باشید میتونید ایدی هر دستگاه ios رو ست کنید تا خروجی فقط برای همون نصب بشه اما اگر از شناسه های عمومی داخل گیت هاب استفاده میکنید برای خروجی بعد از گرفتن خروجی اداک خروجی رو با نرم افزار 
https://sideloadly.io/ روی دستگاهتون نصب کنید.

سلام . ممنونم بابت توضیحات کاملتون

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارسال عکس shahin54 1 192 1402/12/10، 05:23 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  دانلود اجباری shahin54 1 155 1402/12/6، 07:42 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  مسیریابی shahin54 3 379 1402/10/27، 08:10 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  حل شده درگ اند دراپ یک اسپرایت در فاصله های خاص alireza24 3 418 1402/10/18، 06:55 عصر
آخرین ارسال: alireza24
  اتصال به متامسک (Metamask) محمد 82 0 407 1402/8/25، 04:31 عصر
آخرین ارسال: محمد 82

پرش به انجمن: