راهنمایی درباره پرداخت درون برنامه ای کانستراکت 3
 سلام من یه مدتی هست با کانستراکت کار میکنم چندتا سوال درباره پلاگین پرداخت درون برنامه کانستراکت 3 داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
1. توی پلاگین برای نسخه 3 محصول مصرف نشدنی نداره یه مصرفی شدنی هست یه اشتراکی چه طور باید مصرف نشدنی رو اضاف کرد
2. توی تمام وب گشتم اصلا ویدیو یا متن آموزشی پرداخت درون برنامه ای برای کانستراکت 3 نبود (برای نسخه 2 بود ولی 3 نه) کسی آموزش ویدئویی یا متنی نداره؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام، منظورتون از مصرف نشدنی چیه؟ همون اشتراکی میشه دیگه.
اگه منظورتون این هست که بازه داشته باشه که مثلا یه ماهه نیازه دوباره بخره که میشه همون اشتراکی.
اگه منظورتون اینه که مثلا واسه حذف تبلیغات یبار فقط لازمه که پول بده، خب اینو با همون محصول مصرف شدنی و یه متغیر میتونید تعریف کنید، مثلا یه محصول توی پنل دولوپری هرجا که هست تعریف کنید و بعد توی برنامه هم یه متغیر بولین تعریف کنید، در نهایت هم یه دکمه. وقتی کاربر رو دکمه میزنه اگه متغیر false بود که بره به صفحه پرداخت و وقتی هم پرداخت انجام شد متغیر true بشه و سیو بشه. در دفعات بعدی که شرط رو چک میکنه چون متغیر true هست دیگه به صفحه پرداخت نمیره.
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1402/7/13، 02:57 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام، منظورتون از مصرف نشدنی چیه؟ همون اشتراکی میشه دیگه.
اگه منظورتون این هست که بازه داشته باشه که مثلا یه ماهه نیازه دوباره بخره که میشه همون اشتراکی.
اگه منظورتون اینه که مثلا واسه حذف تبلیغات یبار فقط لازمه که پول بده، خب اینو با همون محصول مصرف شدنی و یه متغیر میتونید تعریف کنید، مثلا یه محصول توی پنل دولوپری هرجا که هست تعریف کنید و بعد توی برنامه هم یه متغیر بولین تعریف کنید، در نهایت هم یه دکمه. وقتی کاربر رو دکمه میزنه اگه متغیر false بود که بره به صفحه پرداخت و وقتی هم پرداخت انجام شد متغیر true بشه و سیو بشه. در دفعات بعدی که شرط رو چک میکنه چون متغیر true هست دیگه به صفحه پرداخت نمیره.

منظورم همون یکبار پرداخت کردن هست میتونید از مثالی که زدین یکبار اینها رو توی کانستراکت انجام بدین و عکس بفرستید؟ من میخوام یه اسپرایت باشه که کاربر با کلیک روی اون اگر پرداخت نکرده بود وارد صفحه پرداخت بشه و بعد از پرداخت براش ذخیره بشه بتونه وارد صفحه جدید(layout) بشه مثلا صفحه مراحل بازی

پاسخ

سپاس شده توسط:
https://www.uplooder.net/files/b627f5b5e...t.c3p.html
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1402/7/15، 11:36 عصر)محمد 82 نوشته است: https://www.uplooder.net/files/b627f5b5e...t.c3p.html

ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خواهش میکنم، اگر مشکل حل شد تاپیک رو به حل شده تغییر بدید.
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1402/7/21، 06:15 عصر)محمد 82 نوشته است: خواهش میکنم، اگر مشکل حل شد تاپیک رو به حل شده تغییر بدید.

من سورس شما رو دیدم شما از پلاگینی که میشه باهاش توی مارکت های ایرانی استفاده کرد استفاده نکردین ولی خودم یه راه پیدا کردم ولی بازهم ممنون وقت گذاشتین
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1402/7/22، 09:41 عصر)alirezauu13 نوشته است:
(1402/7/21، 06:15 عصر)محمد 82 نوشته است: خواهش میکنم، اگر مشکل حل شد تاپیک رو به حل شده تغییر بدید.

من سورس شما رو دیدم شما از پلاگینی که میشه باهاش توی مارکت های ایرانی استفاده کرد استفاده نکردین ولی خودم یه راه پیدا کردم ولی بازهم ممنون وقت گذاشتین

بله، چون ذکر نکرده بودید چه مارکتی، من هم از پلاگین خود کانستراکت استفاده کردم. اما نکته ای که هست و چند وقت پیش داشتم امتحان میکردم، پلاگین های مارکت های ایرانی (احتمالا منظور شما vinoos iap هست که اقا میلاد زدن) کار نمیدن یه مدتیه و نیاز به بروزرسانی دارن که بعید میدونم اقا میلاد وقتشو داشته باشه. اگر پلاگین دیگه ای استفاده میکنید، ذکر کنید که ما هم استفاده کنیم، در غیر اینصورت حواستون باشه این پلاگین ها کار نمیکنن (البته اگه تو خروجی موفق شدید به امیدخدا، به ما خبر بدید که کار میکنن، من اخرین تجربمو گفتم).
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1402/7/23، 03:06 صبح)محمد 82 نوشته است:
(1402/7/22، 09:41 عصر)alirezauu13 نوشته است:

بله، چون ذکر نکرده بودید چه مارکتی، من هم از پلاگین خود کانستراکت استفاده کردم. اما نکته ای که هست و چند وقت پیش داشتم امتحان میکردم، پلاگین های مارکت های ایرانی (احتمالا منظور شما vinoos iap هست که اقا میلاد زدن) کار نمیدن یه مدتیه و نیاز به بروزرسانی دارن که بعید میدونم اقا میلاد وقتشو داشته باشه. اگر پلاگین دیگه ای استفاده میکنید، ذکر کنید که ما هم استفاده کنیم، در غیر اینصورت حواستون باشه این پلاگین ها کار نمیکنن (البته اگه تو خروجی موفق شدید به امیدخدا، به ما خبر بدید که کار میکنن، من اخرین تجربمو گفتم).

وای چه بد من بازیم که دارم میسازم آخرشه حالا چیکار کنم؟ شما تست کردین کار نکرد؟ اگر میدونستم بازی رو با کانستراکت نمیساختم. آقا میلاد کیه مگه کار اصلیش ساخت بازی با کانستراکت نیست؟

پاسخ

سپاس شده توسط:

خیر پلاگین سالمه تو بازی من هنوز زنده
تنها مشکلش کرش کردن بعد از آماده سازیه که بعضی وقتا میشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خروجی کامستراکت ۲ و ۳ xcmpunkgtsx 1 587 1403/2/10، 06:25 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  ارسال عکس shahin54 1 466 1402/12/10، 05:23 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  دانلود اجباری shahin54 1 377 1402/12/6، 07:42 عصر
آخرین ارسال: محمد 82
  مسیریابی shahin54 3 612 1402/10/27، 08:10 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  حل شده درگ اند دراپ یک اسپرایت در فاصله های خاص alireza24 3 680 1402/10/18، 06:55 عصر
آخرین ارسال: alireza24

پرش به انجمن: