درآمد کاربران عزیز از درون پرداخت و تبلیغات
(1394/9/29، 06:30 عصر)mahdi71 نوشته است:
(1394/9/29، 06:28 عصر)saadat68 نوشته است:
(1394/9/29، 06:16 عصر)mahdi71 نوشته است: نه من گفتم یه ۱۰۰ دلار از پولمو با سیستمشون تبلیغ کنم بعد چون این پلاگین کوردواش SDK سیستم تبلیغشونو نداشته فقط سیستم پابلیشو داشت برا همین سیستمشون نتونست حساب کنه چی به چیه بعد با  ۲۰۰ دلار تو حساب بستن
یعنی بخواین با سیستمشون تبلیغ کنید به مشکل بر میخورید
ولی مشکلی نداره که تبلیغشونو نمایش بدید

اوکی ممنون 
من بازیتو توی گوگل پلی دیدم مسما شما یه کشور دیگه رو زدی برای ثبت نام و با وی پی اس داری وصل میشی به گوگل مثلا اگر با وی پس اس آلمان وصل شی بیشتر برای آلمانی ها نمایش داده میشه بازیت 
ولی سوال اینجاست چرا همه اینایی که بازیتو دانلود کردن ایرانی ان ؟ چون گوگل نمیدونسته شما ایرانی هستی باید به کشور های دیگه بازتیو نمایش میداد بیشتر 
نه عزیز ربطی به این نداره خودتون میتوننین انتخاب کنین برای کدوم کشورا نمایش داده بشه

من تازه کارم و هنوز هم کار نکردم با گوگل پلی اما شما یعنی فقط ایرانو انتخاب کردی ؟ 
اون چیز که گفتم الگوریتمش هست و واقعا هست اما مساله اینه که چرا فقط ایرانی ها دانلودش کردن مگه همه کشور ها رو تیک نزدی ؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2
(1394/9/29، 06:33 عصر)saadat68 نوشته است:
(1394/9/29، 06:30 عصر)mahdi71 نوشته است:
(1394/9/29، 06:28 عصر)saadat68 نوشته است: اوکی ممنون 
من بازیتو توی گوگل پلی دیدم مسما شما یه کشور دیگه رو زدی برای ثبت نام و با وی پی اس داری وصل میشی به گوگل مثلا اگر با وی پس اس آلمان وصل شی بیشتر برای آلمانی ها نمایش داده میشه بازیت 
ولی سوال اینجاست چرا همه اینایی که بازیتو دانلود کردن ایرانی ان ؟ چون گوگل نمیدونسته شما ایرانی هستی باید به کشور های دیگه بازتیو نمایش میداد بیشتر 
نه عزیز ربطی به این نداره خودتون میتوننین انتخاب کنین برای کدوم کشورا نمایش داده بشه

من تازه کارم و هنوز هم کار نکردم با گوگل پلی اما شما یعنی فقط ایرانو انتخاب کردی ؟ 
اون چیز که گفتم الگوریتمش هست و واقعا هست اما مساله اینه که چرا فقط ایرانی ها دانلودش کردن مگه همه کشور ها رو تیک نزدی ؟ 
خیر زبونش فقط ایرانی بود فقط ایران رو زدم تازه نسخه خارجی رو هم گزاشتم
در کل تو خیلی کشورا هست ولی این که تو کدوم کشور بیاد بالا مهمه
  پاسخ

سپاس شده توسط: saadat68 ، Americanboy2 ، Vizmark#
آقا چارت بوست چیههههههههههههههخ
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

(1394/9/29، 06:37 عصر)amirho24 نوشته است: آقا چارت بوست چیههههههههههههههخ

chartboost
سیستمی عین عدد 

شما باز بنداز تو لیوان رو طراحی کردی ؟ یکی دیگه تاپکیشو زده بود ؟
درآمد اونو گفتی یا خودتو ؟

پاسخ

نه مال اونه . باهاش در تماسم هم استانی هستیم
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط: saadat68 ، Americanboy2
به جای اینکه تو هر تالاری 100 بار پست بدی چارت بوست چیه همینو تو گوگل سرچ کن تا 300 هزار تا مطلب تو کمتر از 1 ثانیه برات پیدا کنه !!!!!
.
فقط یه چیزی خطاب به دوستان گرامی . شما میگین 3 هزار دانلود داشت بعد فقط 60 تومن ؟ من اولین بازیم که پولی بود 76 تا دانلود شد 76 هزار تومن
راستش ساخت بازی زیر 5 میلیون تومن اصلا به صرفه نیست . البته بازیه در حد استاندارد !
من تا الان غیر از 2 - 3 تا بازیه کوچیک بقیه ی بازی هام برای اینو اون سفارشی بوده . حالا چه دانشگاه و چه اینور اونور . اگر کم باشه یعنی زیر 3 روز تموم شه بابت انیمیشن ها . و کل ارت ها و بازی هزینه میگیرم و اگر بالای 3 روز باشه ساعتی میگیرم که 30 تومنه . یه بازیه ساده که تو 1 هفته تموم میشه ساختش نزدیکای 600 - 700 میدم (تا 900 ) خوب این بازی فقط برای رسوندن گیم هست و در واقع از هیچ مرحله ای ساخته نشده . مثلا بازیه ماریو ساختم با 1 مرحله ی 20 ثانیه ای و 600 گرفتم حالا همینو بیام 1 ماه ادامش بدم مثلا 10 تا مرحله بسازم بعد بیام بذارم بازار به نظرتون چقدر خریدار داره ؟ بالای 100 تومن ؟ بعید میدونم !!
در هر صورت راه های درامد رو میخوام بگم تو ایران اصلا خوب نیست . فکر کنم بد نباشه در مورد گوگل پلی و راه های ارتقای سطحتون در گوگل پلی رو نگاه کنین . امکان گرفتن اسپانسر و پابلیشر هم که وجود نداره به 2 دلید 1 تحریم و 2 کیفیت پایین بازی ها
ممنون
راستی چارت بوست سر کوکون ای او نمیشه اوردش . کسایی که اوردن بگن طوری
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2 ، Rghaf
البته باید بگم که بستگی به خیلی موارد داره ... ولی در کل ...
شما سعی کنید همیشه یه جایزه به کاربر بدید ... یعنی اینجوری نباشه که خسیس بازی دربیارید و اصلا به کاربر سکه و اینچیزا ندید بعد تو فروشگاهم همه چیزو گرون کنید ... مطمئن باشید که اینجوی کسی نمیخره ... 
این بازی یکی از آشناهای منه ( البته با یونیتیه ولی خب برا مثال دارم میگم )
302 Found
این بازی از پنجشنبه اومده تو بازار ... و تا الان مثبت هزار دانلود داشته و تقریبا پنجاه هزار تومن درآمد داشته ... یعنی به طور میانگین هر نفر پنج هزار تومن برای بازی خرج کرده ... در حالی که نه گرافیک خاصی داره ... نه خسیس بازی درآورده ... ولی روند جوریه که این حس رو میده که اگه امتیاز و سکه بخری بهتره ... 
و همه اینها در حالیه که بازی هنوز نیومده تو تازه های برگزیده ( قراره بیاد ! ) در این صورت فروش چند برابر میشه !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

(1394/9/30، 12:14 صبح)Tartilla نوشته است: البته باید بگم که بستگی به خیلی موارد داره ... ولی در کل ...
شما سعی کنید همیشه یه جایزه به کاربر بدید ... یعنی اینجوری نباشه که خسیس بازی دربیارید و اصلا به کاربر سکه و اینچیزا ندید بعد تو فروشگاهم همه چیزو گرون کنید ... مطمئن باشید که اینجوی کسی نمیخره ... 
این بازی یکی از آشناهای منه ( البته با یونیتیه ولی خب برا مثال دارم میگم )
302 Found
این بازی از پنجشنبه اومده تو بازار ... و تا الان مثبت هزار دانلود داشته و تقریبا پنجاه هزار تومن درآمد داشته ... یعنی به طور میانگین هر نفر پنج هزار تومن برای بازی خرج کرده ... در حالی که نه گرافیک خاصی داره ... نه خسیس بازی درآورده ... ولی روند جوریه که این حس رو میده که اگه امتیاز و سکه بخری بهتره ... 
و همه اینها در حالیه که بازی هنوز نیومده تو تازه های برگزیده ( قراره بیاد ! ) در این صورت فروش چند برابر میشه !

هر نفر 5 تا تک تومنی میشه
  پاسخ

(1394/9/29، 05:47 عصر)mahdi71 نوشته است: بین 2 تا 3 میلیون در 2 ماه با تبلیغات چارت بوست و بازی جنگ ژنرال ها ولی فعلا یه سری مشکلات با چارت بوست به وجود آمد که اکانتم بسته شد برای همین 1 میلیون آخریم تعطیل شد !
(اگه خاستین از چارت بوست استفاده کنید اصلا از سیستم تبلیغشون استفاده نکنید فقط پابلیش کنید)
ولی از خرید درون برنامه 70 هزارتومان !!
البته بازی برای خرید طراحی نشده بود  و بیشتر رایگان بود در کل خواستم تست کنم وو الان مشغول بازی بعدی صفحه اول بازار هستم  4
ممنونم از همه دوستان گل
ببخشید دوست عزیز یه سوالی از شما داشتم اگر امکان داره راهنماییم کنید شاید برای بقیه بچه ها جای سوال باشه:

1- شما با همین انجین کانستراکت از تبلیغات چارت بوست استفاده کردی و این مقدار رو درآمد داشتی؟
2- روش قرار دادن تبلیغات در بازی به چه شکل بوده؟( اگر آموزش شما هزینه ای داره لطفا بفرمائید،با کمال میل قبول میکنم)
3- اسم بازی که فرمودین ازش ماهی 3 میلیون درآمد از چارت بوست دارید رو + لینکش همینجا قرار بدید ممنون میشم...
4- نحوه دریافت درآمد شما از چارت بوست از طریق چه بانکی است،وب مانی،پرفکت مانی،پی پال و...

- سوال آخر:

اگر بازیمون در گوگل پلی تایید بشه و بعد بیایم در مارکت های دیگه قرارش بدیم،آیا مثلا در کافه بازار هم میتونیم از چارت بوست درآمد داشته باشیم یا نه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark#
(1394/9/30، 09:52 صبح)Americanboy2 نوشته است:
(1394/9/29، 05:47 عصر)mahdi71 نوشته است: بین 2 تا 3 میلیون در 2 ماه با تبلیغات چارت بوست و بازی جنگ ژنرال ها ولی فعلا یه سری مشکلات با چارت بوست به وجود آمد که اکانتم بسته شد برای همین 1 میلیون آخریم تعطیل شد !
(اگه خاستین از چارت بوست استفاده کنید اصلا از سیستم تبلیغشون استفاده نکنید فقط پابلیش کنید)
ولی از خرید درون برنامه 70 هزارتومان !!
البته بازی برای خرید طراحی نشده بود  و بیشتر رایگان بود در کل خواستم تست کنم وو الان مشغول بازی بعدی صفحه اول بازار هستم  4
ممنونم از همه دوستان گل
ببخشید دوست عزیز یه سوالی از شما داشتم اگر امکان داره راهنماییم کنید شاید برای بقیه بچه ها جای سوال باشه:

1- شما با همین انجین کانستراکت از تبلیغات چارت بوست استفاده کردی و این مقدار رو درآمد داشتی؟
2- روش قرار دادن تبلیغات در بازی به چه شکل بوده؟( اگر آموزش شما هزینه ای داره لطفا بفرمائید،با کمال میل قبول میکنم)
3- اسم بازی که فرمودین ازش ماهی 3 میلیون درآمد از چارت بوست دارید رو + لینکش همینجا قرار بدید ممنون میشم...
4- نحوه دریافت درآمد شما از چارت بوست از طریق چه بانکی است،وب مانی،پرفکت مانی،پی پال و...

- سوال آخر:

اگر بازیمون در گوگل پلی تایید بشه و بعد بیایم در مارکت های دیگه قرارش بدیم،آیا مثلا در کافه بازار هم میتونیم از چارت بوست درآمد داشته باشیم یا نه؟

سلام
1 - بله و فقط یک بازیم اینطوری بوده
2 - آموزش رو قبلا قرار دادم :
آموزش افزودن تبلیغات chartboost به برنامه اندروید
3 - لینک گوگل پلی :
Moved Permanently
لینک بازار :
302 Found
4 - با پی پال و با سایت payment24
سوال آخر : بله ربطی نداره چطوری نصب میشه و در هر صورت تبلیغات نمایش داده میشه و هزینه هم پرداخت میشه
_
در کل با توجه به مدت زمان یعنی حدودا ماهی یک میلیون برای یک بازی ساز پول خیلی کمی هست و به همین دلیل الان بیشتر روی خرید درون برنامه ای وقت میزارم و بازی های جدیدم فقط همین گزینه رو خواهند داشت و از چارت بوست استفاده نمیکنم به نظر من شما هم همین کارو بکنید
با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: yunes3 ، saadat68 ، Americanboy2 ، Vizmark#

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 261,214 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,726 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,573 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,341 1400/5/26، 02:11 عصر