درآمد کاربران عزیز از درون پرداخت و تبلیغات
با سلام خدمت همه عزیزان
گفتم این تاپیک رو در پرسش و پاسخ ایجاد کنم( چون اصل تاپیک سوالی جالب و موجب تجربه برای همه عزیزان هست)

میخواستم هر دوستی که بازی درون پرداخت با تبلیغات ادپلی در بازار قرار داده،به همراه لینک بازیش و میزان درآمدش و مدت زمانیکه به این درآمد رسیده رو در این تاپیک قرار بده... به امید موفقیت همه گیم میکر های عزیز...
  پاسخ

سپاس شده توسط: comerway ، Rghaf ، _1515Team_ ، hossein_1418 ، [email protected] ، Warrior ، baaziaa ، oak ، ᔕinaᗪehghani
سلام من از یک بازی خودم که دانلود کمی هم در حد 3هزار تا داشته 59 تومان از تبلیغات تو کمتر از 2ماه در آوردم و برای خودم جالب بود!!!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2 ، comerway ، Vizmark# ، hossein_1418
ممنون از ارسال شما دوست عزیز
من هم که یوزر قبلیم تو انجمن Americanboy بود،و بعد از بازشدن مجدد انجمن دیگه نتونستم واردش بشم،اگه خاطرتون باشه یه بازی ساده به نام مسابقات قهرمانی وزنه برداری ساخته بودم که حدود 700 تا دانلود شد و 40 هزار تومان درآمد در 8 روز از ادپلی برام داشت،اما چون دیدم کاربرای کافه بازار ناراضی ان مجبور به لغو انتشار شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark#
درآمد بازی بنداز تو لیوان حدود 600 هزار تومان
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط: comerway ، Americanboy2 ، Vizmark# ، vascity
بین 2 تا 3 میلیون در 2 ماه با تبلیغات چارت بوست و بازی جنگ ژنرال ها ولی فعلا یه سری مشکلات با چارت بوست به وجود آمد که اکانتم بسته شد برای همین 1 میلیون آخریم تعطیل شد !
(اگه خاستین از چارت بوست استفاده کنید اصلا از سیستم تبلیغشون استفاده نکنید فقط پابلیش کنید)
ولی از خرید درون برنامه 70 هزارتومان !!
البته بازی برای خرید طراحی نشده بود و بیشتر رایگان بود در کل خواستم تست کنم وو الان مشغول بازی بعدی صفحه اول بازار هستم 4
  پاسخ

سپاس شده توسط: saadat68 ، Americanboy2 ، Vizmark#
(1394/9/29، 05:47 عصر)mahdi71 نوشته است: بین 2 تا 3 میلیون در 2 ماه با تبلیغات چارت بوست و بازی جنگ ژنرال ها ولی فعلا یه سری مشکلات با چارت بوست به وجود آمد که اکانتم بسته شد برای همین 1 میلیون آخریم تعطیل شد !
(اگه خاستین از چارت بوست استفاده کنید اصلا از سیستم تبلیغشون استفاده نکنید فقط پابلیش کنید)
البته بازی برای خرید طراحی نشده بود  و بیشتر رایگان بود در کل خواستم تست کنم وو الان مشغول بازی بعدی صفحه اول بازار هستم  4

سلام 
آقا مهدی منظورت رو متوجه نشدم ؟ یعنی چی اگر میخوایم از چاربوست استفاده کنیم از سیستم تبلیغاتش استفاده نکنیم ؟ مگه غیر تبلیغات به کار دیگه هم میاد ؟ 
برای چی اکانتتو بست ؟ پولتو بالا کشید ؟ تخلفی کردین ؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2
آقا یکی به من بگه؟ چارت بوست چیه
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/9/29، 06:10 عصر)saadat68 نوشته است:
(1394/9/29، 05:47 عصر)mahdi71 نوشته است: بین 2 تا 3 میلیون در 2 ماه با تبلیغات چارت بوست و بازی جنگ ژنرال ها ولی فعلا یه سری مشکلات با چارت بوست به وجود آمد که اکانتم بسته شد برای همین 1 میلیون آخریم تعطیل شد !
البته بازی برای خرید طراحی نشده بود  و بیشتر رایگان بود در کل خواستم تست کنم وو الان مشغول بازی بعدی صفحه اول بازار هستم  4

سلام 
آقا مهدی منظورت رو متوجه نشدم ؟ یعنی چی اگر میخوایم از چاربوست استفاده کنیم از سیستم تبلیغاتش استفاده نکنیم ؟ مگه غیر تبلیغات به کار دیگه هم میاد ؟ 
نه من گفتم یه ۱۰۰ دلار از پولمو با سیستمشون تبلیغ کنم بعد چون این پلاگین کوردواش SDK سیستم تبلیغشونو نداشته فقط سیستم پابلیشو داشت برا همین سیستمشون نتونست حساب کنه چی به چیه بعد با ۲۰۰ دلار تو حساب بستن
یعنی بخواین با سیستمشون تبلیغ کنید به مشکل بر میخورید
ولی مشکلی نداره که تبلیغشونو نمایش بدید
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2 ، Vizmark#
(1394/9/29، 06:16 عصر)mahdi71 نوشته است:
(1394/9/29، 06:10 عصر)saadat68 نوشته است:

سلام 
نه من گفتم یه ۱۰۰ دلار از پولمو با سیستمشون تبلیغ کنم بعد چون این پلاگین کوردواش SDK سیستم تبلیغشونو نداشته فقط سیستم پابلیشو داشت برا همین سیستمشون نتونست حساب کنه چی به چیه بعد با  ۲۰۰ دلار تو حساب بستن

اوکی ممنون 
من بازیتو توی گوگل پلی دیدم مسما شما یه کشور دیگه رو زدی برای ثبت نام و با وی پی اس داری وصل میشی به گوگل مثلا اگر با وی پس اس آلمان وصل شی بیشتر برای آلمانی ها نمایش داده میشه بازیت 
ولی سوال اینجاست چرا همه اینایی که بازیتو دانلود کردن ایرانی ان ؟ چون گوگل نمیدونسته شما ایرانی هستی باید به کشور های دیگه بازتیو نمایش میداد بیشتر 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy2 ، Vizmark#
(1394/9/29، 06:28 عصر)saadat68 نوشته است:
(1394/9/29، 06:16 عصر)mahdi71 نوشته است:
(1394/9/29، 06:10 عصر)saadat68 نوشته است: سلام 
نه من گفتم یه ۱۰۰ دلار از پولمو با سیستمشون تبلیغ کنم بعد چون این پلاگین کوردواش SDK سیستم تبلیغشونو نداشته فقط سیستم پابلیشو داشت برا همین سیستمشون نتونست حساب کنه چی به چیه بعد با  ۲۰۰ دلار تو حساب بستن

اوکی ممنون 
من بازیتو توی گوگل پلی دیدم مسما شما یه کشور دیگه رو زدی برای ثبت نام و با وی پی اس داری وصل میشی به گوگل مثلا اگر با وی پس اس آلمان وصل شی بیشتر برای آلمانی ها نمایش داده میشه بازیت 
ولی سوال اینجاست چرا همه اینایی که بازیتو دانلود کردن ایرانی ان ؟ چون گوگل نمیدونسته شما ایرانی هستی باید به کشور های دیگه بازتیو نمایش میداد بیشتر 
نه عزیز ربطی به این نداره خودتون میتوننین انتخاب کنین برای کدوم کشورا نمایش داده بشه
  پاسخ

سپاس شده توسط: saadat68 ، Americanboy2 ، Vizmark# ، Mr.aliana1383

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,665 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,512 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,307 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y