چرا انجین یونیتی را برای ساخت بازی انتخاب نکردید؟
برنامه نویسی یاد ندارم.
31.48%
17
محیط یونیتی پیچیده است.
3.70%
2
با یونیتی آشنا نیستم.
3.70%
2
برنامه نویسی یاد دارم ، اما با اسکریپت نویسی در یونیتی آشنا نیستم.
5.56%
3
آموزش های اصولی فارسی از یونیتی وجود ندارد.
9.26%
5
موارد 1 و 2
38.89%
21
موارد 4 و 5
7.41%
4
54 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

شروع آموزش های یونیتی (نظرسنجی مهم)
(1395/5/26، 05:42 عصر)A90 نوشته است:
(1395/5/25، 11:26 عصر)باسلام نوشته است:
میشه کمکم کنین چطور باید آموزش پیاده سازی سیستم تاچ در موبایل دانلود کنم ؟ لینک دانلود مستقیم نیست و جایی که میبره اصلا معلوم نیست باید کجا دانلود کرد . خواهش میکنم کمکم کنین . خیلی لازمش دارم ...

سلام دوست خوب از این لینک دانلود کن
https://faranesh.com/animation-3d/15109-...yles-unity

(1395/5/25، 06:02 عصر)A90 نوشته است: سلام خسته نباشید .
خواستم از آقای رجب زاده بخاطر آموزش هاش تشکر کنم . بجرئت می گم دوستان مشابه این آموزش هیچ جا گیر نمیاد و اگر میاد هم به این حد نمی رسه . من خودم هزینه های 150 به بالا پرداخت کردم ولی آقا رجب زده با آموزش کلی و عالی بهتر از همه عمل کرده . البته با قیمت باورنکردنی!چون اینجور هزینه ها معمولا بالای 150 هستند.
درکل همه چیز عالیه غیر از یه چیز ( آقا متاسفانه پرفب رد گلوله که در پوشه مدل  (پک 1 ) وجود داده درست نیست . یعنی پرفب با نام بولت هلس وجود داره اما هیچ چی درونه پرفب وجود نداره !!! خواهش می کنم رسیدگی کننین .)
باز هم ازتون تشکر میکنم و ازتون خواهش میکنم ادامه بدید . ما منتظریم...

سلام
دوست عزیز پرفب مشکلی نداره
از منوی Assets ---> importPackage  پکیج ها رو وارد پروژه کنید

از لطف شما ممنون
سعی می کنم آموزش ها با بهترین کیفیت باشه تا عزیزان عمرشون هدر نشه
یا علی

(1395/5/25، 11:26 عصر)GAME MOEIN نوشته است: سلام
از کجا کد نویسی یاد بگیرم ؟

سلام شما میگید حجمش زیاده
شما بازی GTA 5 داشته باشید حجمش دو برابر هس

سلام

آموزش ها منتشر بشه اطلاع میدم چیزه دیگه نمونده
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: GAME MOEIN
سلام
خیلی ممنون از مدیر انجمن یونیتی
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer
(1395/5/28، 01:33 عصر)GAME MOEIN نوشته است: سلام
خیلی ممنون از مدیر انجمن یونیتی

خواهش می کنم دوست خوب
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط: GAME MOEIN
سلام
من قبلا میخواستم با یونیتی کار کنم اما به دلیل این که با محیطش آشنا نبودم و به نظرم سخت میومد و همچنین زبان برنامه نویسی یونیتی رو بلد نبودم . الان تقریبا با کانستراکت حرفه ای شدم و خواستم برم سمت یونیتی اما باز هم همون مشکل هارو دارم . اگر شما یه آموزش های مقدماتی برای آشنایی و ... بزارید  ممنون میشم(البته اگه میشه "رایگان 4 ")
با تشکر
بازی میکروفن در ایران اپس:http://iranapps.ir/app/com.game.microphone

[تصویر:  4.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/24، 01:23 عصر)montazeria نوشته است: سلام
من قبلا میخواستم با یونیتی کار کنم اما به دلیل این که با محیطش آشنا نبودم و به نظرم سخت میومد و همچنین زبان برنامه نویسی یونیتی رو بلد نبودم . الان تقریبا با کانستراکت حرفه ای شدم و خواستم برم سمت یونیتی اما باز هم همون مشکل هارو دارم . اگر شما یه آموزش های مقدماتی برای آشنایی و ... بزارید  ممنون میشم(البته اگه میشه "رایگان 4 ")
با تشکر

سلام دوست عزیز

آموزش 61 قسمتی جامع و رایگان ، در آموزش از صفر برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی رو شروع می کنم تا سطح عالی به طوری که می تونید بعد دوره شروع به توسعه بازی کنید در 2 یا 3 روز آینده منتشر میشه
این آموزش نزدیک به 9 ساعت هست و شما بعد از این دوره با یونیتی کاملا آشنا میشید
وقتی دوره منتشر بشه خودتون می بینید که چقدر کامل و جامع هست
در خبرنامه GameDeveloper.Blog.ir عضو شید چیزی تا انتشار دوره نمونده
موفق باشی

پاسخ

سپاس شده توسط: alirezagamemaker ، GAME MOEIN ، royapm ، نیما ، montazeria ، shazde
(1395/6/24، 11:01 عصر)developer نوشته است:
(1395/6/24، 01:23 عصر)montazeria نوشته است: سلام
با تشکر

سلام دوست عزیز

آموزش 61 قسمتی جامع و رایگان ، در آموزش از صفر برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی رو شروع می کنم تا سطح عالی به طوری که می تونید بعد دوره شروع به توسعه بازی کنید در 2 یا 3 روز آینده منتشر میشه
این آموزش نزدیک به 9 ساعت هست و شما بعد از این دوره با یونیتی کاملا آشنا میشید
وقتی دوره منتشر بشه خودتون می بینید که چقدر کامل و جامع هست
در خبرنامه GameDeveloper.Blog.ir عضو شید چیزی تا انتشار دوره نمونده
موفق باشی

ایوللل منم میخوامش کی ایشالله شروع میشه؟ 
  پاسخ

باسلام

حالا که این جناب مدیر زحمت دانلود رایگان رو میدن ، بنده هم روشی که هزینه کمتری براتون در میاد رو بهتون پیشنهاد میدم ...

کاربران ایرانسل ، میتونن با خرید بسته اینترنتی از برنامه خود ایرانسل ( بسته هفتگی ( 6 صبح تا 12 ظهر رو با 5 گیگ حجم و 2000 تومان خریداری کنند ) ) ، به این ترتیب 5 گیگ رو با 2000 تومان میتونید دانلود کنید .
اگر حجم بیشتر از 5 گیگ بود ، بسته شبانه 3 ساعت نامحدود 2000 تومان رو خریداری کنید ...

آموزش متصل کردن اینترنت گوشی از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر رو نیز خواهم گذاشت .
  پاسخ

باسلام  دوستان
من تازه شروع به کار با یونیتی کردم  ولی مشکلی که برام پیش اومده  اسکریپتی که باز زبان سی شارپ می نویسم و به دوربین اصلی اضافه میکنم متاسفانه کار نمیکنه و تاثییر اسکریپ روی بازی مشاهده نمیشه  دلیلش چی میتونه باشه ؟؟ ضروریه هر کسی میدونه لطفا کمک کنه 
حتی یه اسکریپ ساده مه روی صفحه Hello world چاپ کنه هم کار نمیکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/25، 01:17 صبح)hesam3 نوشته است: باسلام

حالا که این جناب مدیر زحمت دانلود رایگان رو میدن ، بنده هم روشی که هزینه کمتری براتون در میاد رو بهتون پیشنهاد میدم ...

کاربران ایرانسل ، میتونن با خرید بسته اینترنتی از برنامه خود ایرانسل ( بسته هفتگی ( 6 صبح تا 12 ظهر رو با 5 گیگ حجم و 2000 تومان خریداری کنند ) ) ، به این ترتیب 5 گیگ رو با 2000 تومان میتونید دانلود کنید .
اگر حجم بیشتر از 5 گیگ بود ، بسته شبانه 3 ساعت نامحدود 2000 تومان رو خریداری کنید ...

آموزش متصل کردن اینترنت گوشی از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر رو نیز خواهم گذاشت .

بنده هم همیشه از همین روش دوم دانلود استفاده میکنم واقعا به صرفه اس
تا 10 گیگ تونستم دانلود کنم
فقط دوستانی که میخوان از روش دوم استفاده میکنن پیشنهاد میکنم از ساعت 5 تا 8 رو فعال کنن چون سرعت بیشتری داره(چون کاربران این موقع یخورده کمتره نسبت به ساعت 2 یا 3)
ساخت موشن گرافیک با قیمت مناسب به همراه نمونه کار !
  سفارش + مشاهده نمونه کار ها + مشاوره رایگان از طریق تلگرام :  
+--|||   Reza_VFX@   ||--+
ربات برای عزیزانی که ریپورت هستند:
+--|||   _RezaVFX_Bot@   ||--+
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/25، 01:17 صبح)hesam3 نوشته است: باسلام

من به همین روش کامپیوتر رو به گوشی وصل میکنم و حتی اینترنت سریع تری نسبت به گوشی داره
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,160 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,529 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,231 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,490 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: