دوره‌ی جاوا اسکریپت شروع شد!
بسم الله الرّحمن الرّحیم

[تصویر:  course__courses_javascriptpersian__cours...394.46.jpg]

سلام، امروز صبح جلسه‌ی اوّل دوره‌ی مقدماتی جاوا اسکریپت برگزار شد و دوره‌ی آفلاین نیز از روز سه شنبه شروع خواهد شد.

حتماً دوستانی که به صورت آفلاین ثبت نام کردند تا به حال ایمیلی را از سایت openlearning.com دریافت نموده‌اند. طبق دستورالعمل این ایمیل عمل کنید، به این صورت که با همین ایمیل‌تان در سایت openlearning.com ثبت نام کنید و بعد در دوره‌ی زیر شرکت کنید:
https://www.openlearning.com/courses/javascript-persian

در صورتی که با ایمیلی دیگر ثبت نام کنید Open Learning به شما اجازه‌ی شرکت در دوره را نمی‌دهد.

با تشکّر
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng ، Arvin.DVI ، saatkooki ، mahdiirani ، mostafanastary ، amirho24 ، oak ، amin hosseini
من چطور می تونم ثبت نام کنم؟
آنلاین هم می خواهم استفاده کنم!!!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
مهلت ثبت نام تموم شده، ولی چون هنوز تا شروع دوره‌ی آفلاین دو روز مونده اگه خواستید مشخصاتتون رو پیام خصوصی کنید تا ثبت‌نام‌تون کنم.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
دوره‌ی آفلاین از فردا شروع می‌شه و با این حال بیشتر دوستان هنوز در Open Learning ثبت نام نکرده‌اند.
اگر واقعاً می‌خواهید در دوره‌ی آفلاین شرکت کنید، هرچه سریع‌تر اقدام کنید.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: fake ، vng
باسلام 
آقا مجتبی یه پیشنهاد داشتم و تونم این هستش که حد.دا یک الی دو ساعت قبل از شروع آموزش توی همین تایپیک اعلام کنید که چه ساعتی دوره برگزار میشود تا همه ی ما بتوانیم در ساعت مقرر شده حاضر بشیم ... اگر همون موقع که دوره شروع میشه شما ایمیل بدید ممکنه خیلی ها نبینند  1
[تصویر:  ir.parsgame.hadsonline_fcb3bd39-5eb1-428...48c7dd.png]

لطفا بازیم رو دانلود و بهش نظر بدید
مرسی  53
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/4/14، 10:13 عصر)Mojtaba نوشته است: سلام
دوره‌ی آفلاین از فردا شروع می‌شه و با این حال بیشتر دوستان هنوز در Open Learning ثبت نام نکرده‌اند.

سلام،

آقا مجتبی، بنده دعتونامه رو از Open Learning دریافت کردم و از داخل همان دعوت نامه با ایمیلی که قبلا ثبت نام کرده بودم در Open Learning یک اکانت ساختم. تو بخش course که میریم هیچ دوره ای وجود نداره! به داخل لینک دوره شما هم که وارد میشوم و روی join the course میزنم در کمال تعجب ارور میدهد ایمیلی که شما استفاده میکنید به این دوره دعوت نشده!!و... :

The email address you are using has not been invited to this course, please check that you are using the correct email address.

حال میخواستم ببینم هنوز دوره شروع نشده است که همچین اروری میدهد؟ یا مشکل فنی هست؟

با تشکر
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من تنظیم کردم ساعت ۱ امشب جلسه‌ی اول باز بشه، ولی شما هر وقت بعد اون هم می‌تونید دانلود کنید و مشکلی نداره.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
(1395/4/15، 12:21 صبح)vng نوشته است:
(1395/4/14، 10:13 عصر)Mojtaba نوشته است: سلام

سلام،

آقا مجتبی، بنده دعتونامه رو از Open Learning دریافت کردم و از داخل همان دعوت نامه با ایمیلی که قبلا ثبت نام کرده بودم در Open Learning یک اکانت ساختم. تو بخش course که میریم هیچ دوره ای وجود نداره! به داخل لینک دوره شما هم که وارد میشوم و روی join the course میزنم در کمال تعجب ارور میدهد ایمیلی که شما استفاده میکنید به این دوره دعوت نشده!!و... :

The email address you are using has not been invited to this course, please check that you are using the correct email address.

حال میخواستم ببینم هنوز دوره شروع نشده است که همچین اروری میدهد؟ یا مشکل فنی هست؟

با تشکر

علیک سلام
دوباره invite کردمتون
درست نشد؟
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
بله مشکل حل شد ...ممنون
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/4/15، 12:27 صبح)Mojtaba نوشته است: من تنظیم کردم ساعت ۱ امشب جلسه‌ی اول باز بشه، ولی شما هر وقت بعد اون هم می‌تونید دانلود کنید و مشکلی نداره.

یعنی میتونیم ویدیو رو دانلود کنیم
یا چیز دیگه ای هست
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئوهای دوره آموزشی جامع کانستراکت Mojtaba 205 193,762 1400/8/19، 09:13 صبح
آخرین ارسال: ^_^ Ali ^_^
  آموزش انیمیشن سازی توسط اینجانب Mehrdad 1 3,026 1398/11/4، 03:30 عصر
آخرین ارسال: mahdi.p
  مهم دوره برنامه‌نویسی سمت سرور بازی Mojtaba 65 49,416 1398/6/14، 12:36 عصر
آخرین ارسال: FARZAD BLACK
  مهم ثبت نام دوره‌ی پیشرفته‌ی جاوااسکریپت و ساخت پلاگین کانستراکت Mojtaba 15 16,252 1395/6/9، 12:03 صبح
آخرین ارسال: Mojtaba
  مهم ثبت نام دوره‌ی مجازی امسال تمام شد! Mojtaba 33 30,679 1395/4/12، 11:37 عصر
آخرین ارسال: Arvin.DVI

پرش به انجمن: