آموزش جامع ساخت بازی دو بعدی در یونیتی
به نام خدا

خیلی از عزیزان انجین کانستراکت رو برای ساخت بازی دو بعدی انتخاب می کنند غافل از این که یونیتی توانایی دو بعدی بسیار قوی داره در این آموزش یونیتی نحوه ساخت یک بازی پلتفرم دو بعدی از صفر تا 100 آموزش داده شده

یکی از جامع ترین دوره های اینجانب می باشد و به همه عزیزان علاقه مند پیشنهاد می شود

برای دیدن سرفصل ها و پیش نمایش به روی عکس کلیک کنید

حتما پیش نمایش را مشاهده کنید

[تصویر:  587a13af06ff1_sakhte_bazi_platform_dar_unity.jpg]
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

آقای رجب زاده شما فوق العاده ای  41
دوره بازی ماجراجویی رو هم لطفا آماده کنین که من خودم به شخصه حتما حتما میخرم
دست شما درد نکنه
ساخت موشن گرافیک با قیمت مناسب به همراه نمونه کار !
  سفارش + مشاهده نمونه کار ها + مشاوره رایگان از طریق تلگرام :  
+--|||   Reza_VFX@   ||--+
ربات برای عزیزانی که ریپورت هستند:
+--|||   _RezaVFX_Bot@   ||--+
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer
سلام این آموزشتون با #C ولی در کل خیلی عالیه . من دنبال مرجعی برای آموزش یونیتی با جاوا اسکریپت میگردم . (مثل این دوره شما )اگه میشناسین یا خودتون دوره ای دارین لطفا معرفی کنین 
دانلود پلاگین sweet alert 2 مطمئن باش پشیمون نمیشی
[تصویر:  ek95_pluginicon1.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 12:27 صبح)mostafafal نوشته است: سلام این آموزشتون با #C ولی در کل خیلی عالیه . من دنبال مرجعی برای آموزش یونیتی با جاوا اسکریپت میگردم . (مثل این دوره شما )اگه میشناسین یا خودتون دوره ای دارین لطفا معرفی کنین 

سلام دوست عزیز

دوره ای که از جاوا اسکریپت استفاده کرده باشه من نمی شناسم ولی به شما پیشنهاد میدم از دوره جامع و رایگان من شروع کنید ، بنا به دلایلی بسیار بهتر است که در یونیتی از سی شارپ استفاده کنید اگر با سینتکس برنامه نویسی آشنا باشید خیلی رود می تونید با سی شارپ ارتباط بگیرید
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamed2002 ، mahdi_R8095
(1396/3/19، 12:27 صبح)mostafafal نوشته است: سلام این آموزشتون با #C ولی در کل خیلی عالیه . من دنبال مرجعی برای آموزش یونیتی با جاوا اسکریپت میگردم . (مثل این دوره شما )اگه میشناسین یا خودتون دوره ای دارین لطفا معرفی کنین 

آموزش برای جاوا اسکریپت یونیتی یا همون یونیتی اسکریپت خیلی زیاد هست. درسته زبانش انگلیسیه ولی حتی با حداقل دانش زبان میتونید بفهمید داره چی آموزش میده.
مثلا اینو از لیندا ببینید . فکر کنم چیز جالبی باشه :

آموزش Lynda Learning Unity for JavaScript Developers

پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، mahdi_R8095
خیلی ممنون بابت راهنمایی های مفیدتون 1
دانلود پلاگین sweet alert 2 مطمئن باش پشیمون نمیشی
[تصویر:  ek95_pluginicon1.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درباره موهو (انیمه استودیو): azin24 3 6,448 1400/2/2، 09:41 عصر
آخرین ارسال: Mikaeil
  دوره آموزشی ساخت بازی ساده برای سطح مبتدی general-sherman 3 3,499 1399/9/27، 04:54 عصر
آخرین ارسال: general-sherman
Star آموزش نامه ی گرافیک طراحی ی خودروی ایرانی Mohamad## 2 2,651 1399/6/11، 11:51 صبح
آخرین ارسال: Mohamad##
  موقعیت شغلی انیماتور 2 بعدی : azin24 2 2,696 1399/2/6، 01:56 عصر
آخرین ارسال: mahdi.paradox
  ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik azin24 1 2,413 1399/2/6، 01:51 عصر
آخرین ارسال: M.gh

پرش به انجمن: