حدّاکثر مبلغی که حاضرید برای کلّ این دوره پرداخت کنید چه قدر است؟
۱۰ هزار تومان
70.00%
14
۲۰ هزار تومان
15.00%
3
۳۰ هزار تومان
15.00%
3
۴۰ هزار تومان
0%
0
20 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

مهم دوره برنامه‌نویسی سمت سرور بازی
سلام خدمت اقا مجتبی عزیز؛ممنون از زحماتتون دوره تا اینجا واقعا مفید بود؛ممنون از شما
آقا مجتبی من متاسفانه نتونستم دوره مقدماتی جاوا اسکریپت رو ببینم و وقتی آدرس سایتی ک در اموزش گفتید رو سرچ میکنم با صفحه ای نامربوط مواجه میشم...لطفا اگه میشه آدرس دقیق رو بذارید و یا برای ورود به صفحه اصلی راهنمایی کنید...
بازم ممنون از زحمتهای شما

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام، خواهش می‌کنم
آدرس سایت این هست:
ecmascript.ir

این سایت فعلاً فقط در نسخه‌های جدید مرورگر کروم اجرا می‌شود. متأسفانه برای نگهداری اطّلاعات در این سایت از دیتابیس سمت کاربر (WebSQL) استفاده کردم و الآن فهمیدم چه اشتباهی کردم 22 (چون الآن تمرین هم اضافه کردم به درس‌ها، ولی چون دیتابیس سمت کاربر هست، اگه آپلودش کنم همه چیز به هم می‌ریزه، همچنین این موضوع باعث شده که سایت فقط در کروم باز بشه).

ان‌شاءالله اگه در آینده وقت کنم دوباره از اوّل کلّ دیتابیسش رو می‌برم سمت سرور که این مشکل هم حل بشه.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: نیما ، oak
یک نکته در مورد نتایج نظرسنجی تا به حال:

شما بعد از دیدن این دوره نیاز دارید در نهایت روی یک سرور یا هاست برنامه‌تون رو منتقل کنید. که حدّاقل باید سالیانه ۱۲۰ هزار تومن بابتش هزینه پرداخت کنید. بعد آیا حاضر نیستید بیشتر از ۱۰ هزار تومن بابت این دوره‌ی آموزشی بپردازید؟ واقعاً چه طور ممکنه حاضر باشید سالیانه ۱۲۰ هزارتومان پول هاست بدهید، ولی حاضر نباشید بابت این دوره بیشتر از ۱۰ هزار تومان هزینه کنید.

دوره‌ی جامع کانستراکت که ۹ هزار تومان هست حدوداً مال دو سال پیش بوده، و برای اون نیازی نبوده که هزینه‌ی سرور هم بدهید.

البته من به نظرسنجی وفادار خواهم بود، ولی این رو نوشتم به امید این‌که دوستان در آراء خودشون تجدید نظر بکنند.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: نیما ، oak
دوباره سلام خدمت اقا محتبی عزیز..
کروم رو اپدیت کردم و تونستم ب سایت دسترسی پیدا کنم اما متاسفانه ویدیوها هیچکدوم کامل دانلود نشدن و فقط تا دیقه پنج دانلود میشن(جلسه اول تا سوم این مشکل رو داشتم)
اگه میشه ی امتحان کنید ببینم مشکل از سمت منه یا خیر..
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/12/6، 09:51 عصر)Rghaf نوشته است: دوباره سلام خدمت اقا محتبی عزیز..
کروم رو اپدیت کردم و تونستم ب سایت دسترسی پیدا کنم اما متاسفانه ویدیوها هیچکدوم کامل دانلود نشدن و فقط تا دیقه پنج دانلود میشن(جلسه اول تا سوم این مشکل رو داشتم)
اگه میشه ی امتحان کنید ببینم مشکل از سمت منه یا خیر..

علیک سلام
مطمئن هستید ناقص هستند؟
چون قصد داشتم در این دوره ویدئوها کوتاه باشند (حدّاکثر ۱۰ دقیقه) که برای قسمت‌های اوّل تونستم این کارو انجام بدم، ولی بقیه‌ی قسمت‌ها متأسفانه به ۱۵ دقیقه یا حتّی ۲۰ دقیقه هم رسید.

زمان سه قسمت اوّل به ترتیب ۴:۴۵ و ۱۱:۳۸ و ۵:۵۱ است.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: oak
مرسسسسی آقا مجتبی
مثل همیشه یه دونه ای...

فقط من یه سوالی دارم:

من تو بازیسازی با یونیتی و کانستراکت مشکلی ندارم،و سوالم اینه که آیا با این آموزش میتونیم یه بازی مثل نبر فرماندهان که آقای حیدرزاده ساخته رو بسازیم؟؟

گفتم من تو طراحی ها و انیمیشن سازی و کد نویسی و غیره مشکلی ندارم و تنها مشکلم اینه که نمیتونم آنلاین بسازم...

و در مورد مبلغ نظر سنجی آموزش هم ،راستش من دیر رسیدم و نظر سنجی رو بسته بودین اما در کل وقتی از یه بازی آنلاین خوب ، میشه تا ماهی 10 یا 20 یا 40 یا 100 میلیون یا بالاتر هم درآمد داشت،واقعا چطور حاضر به پرداخت مبالغ بالاتر از این نمیشیم؟؟
من همون:

Americanboy ، Americanboy1 ، Americanboy2 ، Americanboy3 

هستم که بنا به مشکلاتی که در انجمن پیش اومد،الان با این یوزر در خدمتتون هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/12/7، 02:22 صبح)hamed1985 نوشته است: من تو بازیسازی با یونیتی و کانستراکت مشکلی ندارم،و سوالم اینه که آیا با این آموزش میتونیم یه بازی مثل نبر فرماندهان که آقای حیدرزاده ساخته رو بسازیم؟؟

گفتم من تو طراحی ها و انیمیشن سازی و کد نویسی و غیره مشکلی ندارم و تنها مشکلم اینه که نمیتونم آنلاین بسازم...

بله ان‌شاءالله
البته من بازی ایشون رو ندیدم، ولی در کل در یک بازی آنلاین دو مدل رد و بدل کردن اطّلاعات داریم، یکی رد و بدل کردن اطّلاعات بین بازی و سرور هست (که این کار با AJAX و WebSocket در کانستراکت انجام می‌شود). یکی هم رد و بدل کردن مستقیم اطّلاعات بین بازی‌کن‌ها با همدیگر هست (که این کار توسّط Multiplayer در کانستراکت انجام می‌شود)، هرچند که می‌توانیم به‌جای رد و بدل کردن مستقیم اطّلاعات بین بازی‌کن‌ها از سرور به عنوان واسطه استفاده کنیم، ولی توصیه نمی‌شود.

این دوره فقط بخش اوّل رو پوشش می‌ده. برای بخش دوم (یعنی شیء Multiplayer) تا به حال سه آموزش «مفاهیم بازی‌های چندنفره» و «چتٰ‌روم» و «پنگ» رو آماده کردیم که در سایت وجود داره و فقط قسمت آخرش یعنی «بازی RealTime» به دلیل عدم استقبال ساخته نشد.
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamed1985 ، oak
ممنونم مدیر عزیز

البته باید بازی معروف تری رو مثال میزدم،منظورم مثل بازی هایی مثل خروس جنگی یا همون کلش خودمون هست...میشه با این آموزش ،همچین بازی هایی ساخت؟؟
من همون:

Americanboy ، Americanboy1 ، Americanboy2 ، Americanboy3 

هستم که بنا به مشکلاتی که در انجمن پیش اومد،الان با این یوزر در خدمتتون هستم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/12/7، 05:23 عصر)hamed1985 نوشته است: ممنونم مدیر عزیز

البته باید بازی معروف تری رو مثال میزدم،منظورم مثل بازی هایی مثل خروس جنگی یا همون کلش خودمون هست...میشه با این آموزش ،همچین بازی هایی ساخت؟؟

دوست عزیز، با دیدن یه آموزش که نمیشه یه بازی مثل کلش و خروس جنگی ساخت، این آموزش فقط بخش آنلاین کردن بازی رو به شما یاد میده
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamed1985
(1395/12/7، 05:46 عصر)mahdi_R8095 نوشته است:
(1395/12/7، 05:23 عصر)hamed1985 نوشته است: ممنونم مدیر عزیز

دوست عزیز، با دیدن یه آموزش که نمیشه یه بازی مثل کلش و خروس جنگی ساخت، این آموزش فقط بخش آنلاین کردن بازی رو به شما یاد میده

منظورشون همون بخش آنلاینشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hamed1985

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ویدئوهای دوره آموزشی جامع کانستراکت Mojtaba 205 192,243 1400/8/19، 09:13 صبح
آخرین ارسال: ^_^ Ali ^_^
  آموزش انیمیشن سازی توسط اینجانب Mehrdad 1 3,008 1398/11/4، 03:30 عصر
آخرین ارسال: mahdi.p
  مهم ثبت نام دوره‌ی پیشرفته‌ی جاوااسکریپت و ساخت پلاگین کانستراکت Mojtaba 15 16,176 1395/6/9، 12:03 صبح
آخرین ارسال: Mojtaba
  دوره‌ی جاوا اسکریپت شروع شد! Mojtaba 22 18,983 1395/5/11، 11:59 صبح
آخرین ارسال: mansoor22
  مهم ثبت نام دوره‌ی مجازی امسال تمام شد! Mojtaba 33 30,563 1395/4/12، 11:37 عصر
آخرین ارسال: Arvin.DVI

پرش به انجمن: