ربات تلگرام کانستراکت
سلام

تیم ما تصمیم گرفته که یک ربات تلگرامی مربوط به آموزش کانستراکت بسازه که دارای قسمت ها و  ویژگی های زیر باشه:

1-آموزش قسمت های مختلف کانستراکت
2-دانلود کتاب های آموزش کانستراکت
3-آموزش ترفند های کانستراکت
4-پرسش های متدوال و پاسخ آنها
5-توضیحاتی درمورد بازی سازی و کانستراکت
6-...

میخواستیم اگه نظری دارید اعلام کنید یا اگه می خواهید قسمتی به ربات اضافه بشه حتما برامون بفرستید.
اگه با ادامه ساخت ربات موافق هستید سپاس بدید.
البته نزدیک نیمی از ربات تکمیله ولی فعلا به دلیل نقص موقت لینکی در اختیارتون قرار نمی دیم.

باتشکر
تیم درنا
اپلیکیشن های منتشر شده:

پاسخ

سپاس شده توسط: مازیار ، erfab ، ARKEYA
نسازید :\
تا انجمن و گوگل و.... هست چرا ربات شما
زمانتون رو برای پروژه گرانبها تری صرف کنید که انشالله موفق بشید

اگر جنبه تمرینی براتون داره که بزنید ولی من اگر بودم نمیکردم ایده های خیلی عالی و ناب واسه بات تلگرام هست ( اگر کد نویسی میکنید ) و اگر بدون کد نویسی و با ربات ساز هست که کار 10 دقیقه هست ولی در هر حالت ارزش کارتون از نظر نو اوری ولی اگر کد نویسی میکنید اکیدا توسعه میکنم وقتتون رو برا همچین چیزی نزارید و برید سراغ ایده های باحال 1 ( ایده های باحال حتی کپیشم میگیره... یعنی که از رو یک بات کاملا کپی کنی بازم مخاطب جذب میکنی حالا یکم خلاقیت چاشنیش )

اگر هم واقعا برگ برنده ای دارید که بزنید حریف همه منابع دیگه هم میشید مثل داستان معروف بنز و کیا ک بعد از 20 ساله شدن بنز کیا تازه کارش رو شروع کرد و موفقیت خودش رو هم کسب کرد ( و اون زمان همه کیا رو شکست خورده میدیدن و میگفتن تا بنز هست چرا شما )

"یا اولین باش یا بهترین"

چون تحت تلگرامه کاربرد پذیری و دسترس پذیری بسیار بالا داره اما به شرطی که امکانات قوی رو هم داخلش بگونجونید
  16  من رو بیشتر بشناسید :
  پاسخ

سپاس شده توسط: m.moradi ، Dr.AR
(1396/5/30، 09:31 عصر)omidsha نوشته است: نسازید :\
تا انجمن و گوگل و.... هست چرا ربات شما
زمانتون رو برای پروژه گرانبها تری صرف کنید که انشالله موفق بشید

اگر جنبه تمرینی براتون داره که بزنید ولی من اگر بودم نمیکردم ایده های خیلی عالی و ناب واسه بات تلگرام هست ( اگر کد نویسی میکنید ) و اگر بدون کد نویسی و با ربات ساز هست که کار 10 دقیقه هست ولی در هر حالت ارزش کارتون از نظر نو اوری ولی اگر کد نویسی میکنید اکیدا توسعه میکنم وقتتون رو برا همچین چیزی نزارید و برید سراغ ایده های باحال 1  ( ایده های باحال حتی کپیشم میگیره... یعنی که از رو یک بات کاملا کپی کنی بازم مخاطب جذب میکنی حالا یکم خلاقیت چاشنیش )

اگر هم واقعا برگ برنده ای دارید که بزنید حریف همه منابع دیگه هم میشید مثل داستان معروف بنز و کیا ک بعد از 20 ساله شدن بنز کیا تازه کارش رو شروع کرد و موفقیت خودش رو هم کسب کرد ( و اون زمان همه کیا رو شکست خورده میدیدن و میگفتن تا بنز هست چرا شما )

"یا اولین باش یا بهترین"

چون تحت تلگرامه کاربرد پذیری و دسترس پذیری بسیار بالا داره اما به شرطی که امکانات قوی رو هم داخلش بگونجونید

سپاسگذارم
ممنون از لطفتون
ما نیمی از ربات رو ساختیم
راست میگید بهتر بود به جای ربات قالب دیگه ای رو انتخاب می کردیم
ولی حالا که نصفشو رفتیم سعی می کنیم یک ایده خوب توش بگونجونیم
بازم ممنون

اپلیکیشن های منتشر شده:

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo انتشار بازی پل آجری Hosseinjahanian 0 1,874 1400/11/11، 03:05 عصر
آخرین ارسال: Hosseinjahanian
Shocked خرید و فروش سورس های کانستراکت 《 construct.Source》 امیرعلی فیروزبخش 0 1,304 1400/9/18، 04:25 عصر
آخرین ارسال: امیرعلی فیروزبخش
  امکان multiple-apk به کافه بازار هم رسید ! hasansanaei 2 3,173 1400/1/5، 05:11 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  !!!روز جهانی برنامه نویس مبارک!!! Kiarash 1 3,764 1399/6/22، 12:51 عصر
آخرین ارسال: oak
Star تایپک تبادل سورس Zahra By 6 4,793 1399/5/24، 08:43 عصر
آخرین ارسال: Zahra By

پرش به انجمن: