ویدئوهای دوره آموزشی جامع کانستراکت
اینطوری که نمیشه ! سایت آنلاین آموزش کاملا غیر حرفه ایه و کلی طول میکشه ویدیو هارو بزاره ، اگه ممکنه فقط به اعضا ثبت نام شده دسترسی دانلود ویدیو هارو بدید ، من میتونم تا 15 هزار تومن هم شهریه پرداخت کنم

در مورد اون کلاسای حضوریتون

قابل توجه شما : من از خانواده شهدا هستم پس رایگان هست برام
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی جالبه سایت آمزوش آنلاین گفته اگه چهار جلسه غیبت کنید حذف میشید. این دوره مگه دانشگاهیه؟ ضروریه؟ ما طبق علاقه خودمون ثبت نام کردیم پس اجازه نداره این کار رو بکنه. هیچ ضروریتی نداشت که دوستان ثبت نام کردن طبق شناختی از که از آقا مجتبی و تخصصش داشتیم ثبت نام کردیم بشخصه خودم دو جلسه غیبت داشتم نتونستم آنلاین بشم با اینکه به شدت علاقه داشتم ولی شرایطم طوری نبود که بتونم. از سیاستهای سایت اصلا خوشم نیومد اصلا  اخلاق و حرفه، حرفه ای گری ندارن
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/4/18، 01:58 صبح)tux-world نوشته است: خیلی جالبه سایت آمزوش آنلاین گفته اگه چهار جلسه غیبت کنید حذف میشید. این دوره مگه دانشگاهیه؟ ضروریه؟ ما طبق علاقه خودمون ثبت نام کردیم پس اجازه نداره این کار رو بکنه. هیچ ضروریتی نداشت که دوستان ثبت نام کردن طبق شناختی از که از آقا مجتبی و تخصصش داشتیم ثبت نام کردیم بشخصه خودم دو جلسه غیبت داشتم نتونستم آنلاین بشم با اینکه به شدت علاقه داشتم ولی شرایطم طوری نبود که بتونم. از سیاستهای سایت اصلا خوشم نیومد اصلا  اخلاق و حرفه، حرفه ای گری ندارن

سلام.

خوب بعضی‌ها (البته منظورم شما نیستید) با خودشون می‌گن ویدئوی کلاس‌ها که هست، برای چی بیایم سر کلاس؟ در نتیجه تعداد شرکت‌کنندگان به مرور زمان کمتر و کمتر می‌شه، و در نهایت به حدّی می‌رسه که عملاً نمی‌شه کلاسی برگزار کرد. از اون‌جایی که این دوره در سایت آنلاین آموزش به عنوان یک دوره‌ی رایگان قرار گرفته (البته درمورد ۲۰٪ اون‌ها باهاشون صحبت کردم و قراره بهشون پرداخت کنم) این قانون رو وضع کردند تا شرکت‌کنندگان برای اینکه دسترسی‌شون به ویدئوی کلاس‌ها قطع نشه توی کلاس شرکت کنند.

باتشکّر
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: tux-world ، amin hosseini
جلسه‌ی چهارم اضافه شد!
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، makan parsi ، amin hosseini
با سلام تاپیک اعضای دوره آنلاین رو هنوز اضافه نکردید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/4/19، 05:06 عصر)babashah نوشته است: با سلام تاپیک اعضای دوره آنلاین رو هنوز اضافه نکردید؟

علیک سلام

شما و بقیّه‌ی کسانی که بابت این دوره شهریه پرداخت کردند باید به این‌جا مراجعه کنید:
http://construct2.ir/showthread.php?tid=627

(سایر اعضاء به این تاپیک دسترسی ندارند)
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: tux-world
متشکرم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
جلسه‌ی پنجم اضافه شد!
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: seyed ، makan parsi
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز. خدا قوت
  پاسخ

سپاس شده توسط:
جلسه‌ی ششم اضافه شد!
موضوع: دلتا-تایم و استقلال از نرخ فریم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، seyed ، tux-world ، makan parsi ، saman ، amin hosseini ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش انیمیشن سازی توسط اینجانب Mehrdad 1 3,008 1398/11/4، 03:30 عصر
آخرین ارسال: mahdi.p
  مهم دوره برنامه‌نویسی سمت سرور بازی Mojtaba 65 49,258 1398/6/14، 12:36 عصر
آخرین ارسال: FARZAD BLACK
  مهم ثبت نام دوره‌ی پیشرفته‌ی جاوااسکریپت و ساخت پلاگین کانستراکت Mojtaba 15 16,176 1395/6/9، 12:03 صبح
آخرین ارسال: Mojtaba
  دوره‌ی جاوا اسکریپت شروع شد! Mojtaba 22 18,986 1395/5/11، 11:59 صبح
آخرین ارسال: mansoor22
  مهم ثبت نام دوره‌ی مجازی امسال تمام شد! Mojtaba 33 30,571 1395/4/12، 11:37 عصر
آخرین ارسال: Arvin.DVI

پرش به انجمن: