ویدئوهای دوره آموزشی جامع کانستراکت
سلام اقای مجتبی لطفا در باره انرید بیشتر اموزش بدید چون طرفتار بیشتری دارد من همه ویدیو های شما خریدم ولی خوب نمی توانم بازی انرید بسازم ممنون می م قرار بدید استاد . 16 :-\
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام من در اجرا ویدو 6.2 مکل دلرم بقیش می اد ولی اون نمی اد رتهنمایی کنید لطفا
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1394/6/29، 11:26 صبح)mahdighaemi123 نوشته است: سلام من در اجرا ویدو 6.2 مکل دلرم بقیش می اد ولی اون نمی اد رتهنمایی کنید لطفا

علیک سلام. همون طور که دوستان گفتند، برای پخش ویدئوها از نرم افزار VLC Media Player یا Pot Player استفاده کنید.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdi.paradox
سلام.
آموزش های خوبی هست دو هفته پیش تا 4 و 5 و 6 رو دانلود کردم ، واقعاً دیدن تصویری خیلی
بهتر از توضیحات ، توضیحات فقط حفظ می شین اما آموزش تصویری باعث میشه دقیقاً درک کنی عملیات ها چطور
انجام میشن.

-
-
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mojtaba
13
سلام ممنون از مطالب خوبتون ولی من هیچ کدوم از آموزش های رایگان رو نتونستم دانلود کنم همشون ایراد دارن لطفا جای دیگری آپلود کنید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
تست کردم مشکلی ندارن !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdiirani ، Mojtaba
مشکلات کجاست چون همه را دانلود کردیم . بیشتر اینها در آپلود های رایگان می گذارند که مشکلی ندارد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
اصلا هیچ دانلود نمیشه

ببخشید میشه الان امتحان کنید ببینید دانلود میشه یا مشکل از نت منه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
نه مشکلی ندارد از برنامه IDM دانلود منجیر استفاده کنید و مروگر خود تان رو در این برنامه فعال کنید تا دانلود شود 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mojtaba ، keyhan
ممنون درست شد باید اول زدم روی یکی از فیلم ها نزنم بره دانلود منیجر همون با مرورگر ادامه بدم بعدش با دانلود منیجر تا دانلود بشه تشکر از همه ی دوستان که سریع پاسخ میدید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش انیمیشن سازی توسط اینجانب Mehrdad 1 3,008 1398/11/4، 03:30 عصر
آخرین ارسال: mahdi.p
  مهم دوره برنامه‌نویسی سمت سرور بازی Mojtaba 65 49,256 1398/6/14، 12:36 عصر
آخرین ارسال: FARZAD BLACK
  مهم ثبت نام دوره‌ی پیشرفته‌ی جاوااسکریپت و ساخت پلاگین کانستراکت Mojtaba 15 16,176 1395/6/9، 12:03 صبح
آخرین ارسال: Mojtaba
  دوره‌ی جاوا اسکریپت شروع شد! Mojtaba 22 18,986 1395/5/11، 11:59 صبح
آخرین ارسال: mansoor22
  مهم ثبت نام دوره‌ی مجازی امسال تمام شد! Mojtaba 33 30,563 1395/4/12، 11:37 عصر
آخرین ارسال: Arvin.DVI

پرش به انجمن: