حل شده بروزرسانی انلاین متغیر ها
سلام
چنتا متغیر دارم که لازمه بعدا مقدارشونو عوض کنم ولی ارزش نداره به خاطر چنتا عدد بازیو بروز کنن.به خاطر همین فک کردم شاید اگه کاربر به اینترنت متصل شد بشه مقدار این متغیرارو عوض کرد. میشه عایا؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله ، روش کار اینجوریه که :
1 - یه وبلاگ تو رزبلاگ بسازید
2 - توی وبلاگ یه صفحه جداگانه درست کنید (در قالب جداگانه)
3 - همه خط هارو پاک کنید و عدد یا تکست متغیر هاتون رو در خطوط جداگانه(زیرهم) بنویسید ، مثلا زیر:
کد:
0
4
22
open
به فرض مثال هرکدوم مقدار یه متغیر هستن .
4 - داخل کانستراکت بشید و اولا شیء ajax رو وارد کنید .
5 - یه متغیر بسازید (همونی که میخواید تغییرش بدید حالا اگرم ساختید قبلا که هیچ)
6 - داخل اونت شیت بشید و این اونت رو بدید که : 
[تصویر:  Untitled.png]
 در قسمت url آدرس صفحه جداگانه تون رو وارد کنید .(دقت کنید آدرس صفحه جداگانه نه خود وبلاگ ) (من اینجا تگ رو به صورت دلخواه get گذاشتم ولی شما میتونید هرچیزی بذارید)
7 - بعد اونت زیر رو بدید :
[تصویر:  Untitled1.png]
خب در اینجا در قسمت اول که گفتم وقتی تگی که بالا زده بودم کامپلت شد . این از این . اما اکشن :
در اکشن گفتم از قسمت سیستم و set value و متغیری که میخوام تغییر کنه رو گذاشتم . بعد در کادر پایین این اکشن گفتم tokenat(AJAX.lastdata,0,newline) . شما هم همین رو وارد کن با این تفاوت که ببین اون متغیر که میخوای مقدارش تغییر کنه در صفحه جداگانه وبلاگ شما مقدارش خط چندمه . (این رو هم بخاطر داشته باش که در کانستراکت همه چی از صفر شروع میشه) ، یعنی اگه مقدار موردنظر خط اوله ، توی اون قسمت عددی بزن 0 ، اگه خط دومه بزن1 و .... .مثلا توی اون کد های بالا که نوشتم اگه میخوای مثلا متغیر داخل کانستراکت بشه اون سومیه (یعنی 22) باید توی اکشنی که بهت دادم جای 0 بزنی 2 . اون نیولاین هم که یعنی خط جدید (چون ما در وبلاگ هر متغیر رو در خط های جداگانه نوشتیم).
امیدوارم خوب توضیح داده باشم و متوجه شده باشی .

این کار رو که بکنی ، وقتی بازی شروع میشه ، اول کار متغیر مقدار رو از وبلاگ میگیره و میتونی با تغییر دادن عدد وبلاگ اون رو در بازی هم دستکاری کنی و نیازی به دادن آپدیت نیست .
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasiri ، alireza24 ، smrm ، shazde ، ali Co ، kakmamad
سلام مرسی از راهنماییتون این روش برای متغیر های تکستی هم جواب میده؟
برای ظهور و سلامتی امام زمان صلوات بفرستید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام
خواهش میکنم
بله ، برای متغیر تکستی و عددی ، مقدار خود تکست و خلاصه همه چی جواب میده . 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Mahdyar_1381
(1397/5/30، 12:57 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام
خواهش میکنم

ازتون ممنونم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/5/30، 12:57 عصر)محمد 82 نوشته است: سلام
خواهش میکنم

داداش Ajax تو خروجی کوکون کانواس پلاس جواب میده؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله چرا جواب نده 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1397/5/30، 11:24 صبح)محمد 82 نوشته است: بله ، روش کار اینجوریه که :
1 - یه وبلاگ تو رزبلاگ بسازید
2 - توی وبلاگ یه صفحه جداگانه درست کنید (در قالب جداگانه)
3 - همه خط هارو پاک کنید و عدد یا تکست متغیر هاتون رو در خطوط جداگانه(زیرهم) بنویسید ، مثلا زیر:
کد:
0
4
22
open
به فرض مثال هرکدوم مقدار یه متغیر هستن .
4 - داخل کانستراکت بشید و اولا شیء ajax رو وارد کنید .
5 - یه متغیر بسازید (همونی که میخواید تغییرش بدید حالا اگرم ساختید قبلا که هیچ)
6 - داخل اونت شیت بشید و این اونت رو بدید که : 
[تصویر:  Untitled.png]
 در قسمت url آدرس صفحه جداگانه تون رو وارد کنید .(دقت کنید آدرس صفحه جداگانه نه خود وبلاگ ) (من اینجا تگ رو به صورت دلخواه get گذاشتم ولی شما میتونید هرچیزی بذارید)
7 - بعد اونت زیر رو بدید :
[تصویر:  Untitled1.png]
خب در اینجا در قسمت اول که گفتم وقتی تگی که بالا زده بودم کامپلت شد . این از این . اما اکشن :
در اکشن گفتم از قسمت سیستم و set value و متغیری که میخوام تغییر کنه رو گذاشتم . بعد در کادر پایین این اکشن گفتم tokenat(AJAX.lastdata,0,newline) . شما هم همین رو وارد کن با این تفاوت که ببین اون متغیر که میخوای مقدارش تغییر کنه در صفحه جداگانه وبلاگ شما مقدارش خط چندمه . (این رو هم بخاطر داشته باش که در کانستراکت همه چی از صفر شروع میشه) ، یعنی اگه مقدار موردنظر خط اوله ، توی اون قسمت عددی بزن 0 ، اگه خط دومه بزن1 و .... .مثلا توی اون کد های بالا که نوشتم اگه میخوای مثلا متغیر داخل کانستراکت بشه اون سومیه (یعنی 22) باید توی اکشنی که بهت دادم جای 0 بزنی 2 . اون نیولاین هم که یعنی خط جدید (چون ما در وبلاگ هر متغیر رو در خط های جداگانه نوشتیم).
امیدوارم خوب توضیح داده باشم و متوجه شده باشی .

این کار رو که بکنی ، وقتی بازی شروع میشه ، اول کار متغیر مقدار رو از وبلاگ میگیره و میتونی با تغییر دادن عدد وبلاگ اون رو در بازی هم دستکاری کنی و نیازی به دادن آپدیت نیست .

سلام دوستان 
اگه بشه با post to url یه متغیر دیگه داد به وبلاگ محشره و محشر تر اینکه یه مقداری را ویرایش کرد از داخل بازی یا اپ یا حذف کرد محمد جان میشه همچین کاری کرد
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام 
نه . برای فرستادن اطلاعات نیاز به هاست دارید . تو وبلاگ فقط میشه اطلاعات رو گرفت .
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 975 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 429 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 367 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,517 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,057 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: