آموزش خروجی موناکا (اندروید)
(1400/2/1، 10:14 عصر)persiangamer نوشته است:
(1400/2/1، 07:01 عصر)SinaDehghani نوشته است: چون با اينكار فقط از پلن رايگان ميشه استفاده كرد نه پلن هاي پولي!
يا من اشتباه متوجه شدم؟

والا اگه ببینمش ازش میپرسم
میدونم برای ios استفاده می کرد و خوب هم کار داد

(1400/2/1، 07:51 عصر)nariman نوشته است: شما چجوری با فونگپ روی api29 خروجی میگیرین؟
فونگپ که 28 بیشتر قبول نمیکنه!!!
Api زیر 29 هم که به درد هیچ مارکتی نمیخوره حداقل گوگل پلی و کافه بازارش رو که مطمئنم بازی زیر 28 رو اجازه آپلود نمیدن!!!
بنابراین خروجی فونگپ دیگه به چه دردی میخوره؟

خدمتتون عرض شود که خروجی مستقیم با فونگپ (cli) میگیرم
و توی کانفیگ روی 29 تنظیم می کنم
فونگپ مستقیم یک خروجی خوب مبتنی بر کوردوا میده(بعلاوه فایل دیباگ apk)
خروجیشو(فولدر اندروید) با اندروید استودیو باز می کنم، ساین می کنم و خروجی arm7 ریلیز میگیرم

نکته ظریفی که این وسط وجود داره اینه که وقتی با فونگپ ساین می کنی برنامه نصب نمیشه و کار نمیکنه
بخاطر همین میبرم توی اندروید استادیو
با اندروید استودیو هم همه نوع تغییرات قابل اعمال هست و میشه خیلی کارها روی پروژه و تنظیمات پروژه انجام داد.

چرا از همون كرودوا (خروجي مستقيم) استفاده نميكنيد؟ بدون نياز به اندرويد استوديو همه ي تنظيمات لازم رو ميده؟ و اينقدر اينكارا رو لازم نداره؟ (دليل خاصي داره؟)
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/1، 10:34 عصر)SinaDehghani نوشته است: چرا از همون كرودوا (خروجي مستقيم) استفاده نميكنيد؟ بدون نياز به اندرويد استوديو همه ي تنظيمات لازم رو ميده؟ و اينقدر اينكارا رو لازم نداره؟ (دليل خاصي داره؟)

برای من کوردوا با تپسل مشکل داره، هر روشی هم رفتم بازم ایراد داشت
به هر حال با فونگپ کارم کاملا راه افتاده
بردن پروژه توی اندروید استودیو کار پیچیده و سختی نیست، بخصوص که یک ریلیز فوق العاده عالی و استاندارد هم بهت میده
از دردسرهای موناکا و سایتهای این مدلی هم نجاتت میده
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/1، 06:52 عصر)persiangamer نوشته است: من همچنان با فونگپ خروجی میگیرم و هنوز به راههای دیگه متوصل نشدم، یکی از همکارا با موناکا کار می کنه
ایده ای هم که برای استفاده نامحدود داشت استفاده از ایمیل فیک هست
توی بعضی سایتا میشه یک ایمیل سریع ساخت( بدون نیاز به پر کردن 1000 تا فرم و با انقضای نیم ساعته) و با همین ایمیل توی موناکا ثبت نام می کرد
و بعد از 14 روز یا هر موقه که نیاز داشت مجدد یه ایمیل نیم ساعته و استفاده مجدد

مگه فونگپ هنوز کار میکنه؟!
من که هر وقت میخوام فایل زیپ بازیم رو توی فونگپ اپلود کنم میگه که(سایت منسوخ شده!)

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/1، 06:52 عصر)persiangamer' نوشته است: توی بعضی سایتا میشه یک ایمیل سریع ساخت( بدون نیاز به پر کردن 1000 تا فرم و با انقضای نیم ساعته) و با همین ایمیل توی موناکا ثبت نام می کرد
و بعد از 14 روز یا هر موقه که نیاز داشت مجدد یه ایمیل نیم ساعته و استفاده مجدد

میتونید از افزونه کروم Temp Mail استفاده کنید:

https://chrome.google.com/webstore/detai...gjjobnhomj
  پاسخ

سپاس شده توسط: persiangamer ، amin COD ، ᔕinaᗪehghani
از فون گپ چطوری استفاده میکنید ؟ مگه از کار نیوفتاده
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببینید فونگپ اصلا دیگه نمیزاره وارد سایتش بشیم
میگه مشکلی پیش اومده
از نظر من دیگه کار فونگپ رو تموم شده بدونید
قول میدم تا یکی دوماهه دیگه کلا فونگپ از یاد بره!

تنها راه مفید برای خروجی اندروید برای کانستراکت همین خروجی مستقیم هست
چون تقریبا تمامی راه های دیگه برای خروجی اندروید کانستراکت از بین رفته و فقط خروجی مستقیم کوردوا مونده
و فکر میکنم تا سالها... این نوع خروجی باقی بمونه چون کوردوا همون خود اندروید هست یک جورایی و فکر نکنم منسوخ بشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/27، 10:21 عصر)elkman نوشته است: از فون گپ چطوری استفاده میکنید ؟ مگه از کار نیوفتاده

سلام

منظور پرشين گيمر عزيز از خروجي فونگپ خروجي سايت فونگپ نبود ...
منظور ايشون cli فونگپ بود كه بايد مثل كرودوا روي سيستم خودتون نصب و راه اندازيش كنيد...

موفق باشيد...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خروجی مستقیم چطور از کوردوا بگیریم ؟ من با آموزش ها امتحان کردم اما وقتی فرمان create cordova  رو وارد میکنم اون نتیجه  مورد نظر رو نشون نمیده
خروجی مستقیم با کانس 2 مشکلی داره دوستان ؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/28، 05:11 عصر)elkman نوشته است: خروجی مستقیم چطور از کوردوا بگیریم ؟ من با آموزش ها امتحان کردم اما وقتی فرمان create cordova  رو وارد میکنم اون نتیجه  مورد نظر رو نشون نمیده

سیستم کامپیوترت چیه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/2/28، 05:11 عصر)elkman نوشته است: خروجی مستقیم چطور از کوردوا بگیریم ؟ من با آموزش ها امتحان کردم اما وقتی فرمان create cordova  رو وارد میکنم اون نتیجه  مورد نظر رو نشون نمیده

سلام...

لطفا با دقت آموزش ها رو ببينيد بعد سوالي بپرسيد ؛ من هيچ جايي در اموزش ها رو
create cordova
نديدم!

بايد حتما بعد از create يه اسم بنويسيد براي مثال game ... لطفا از اين به بعد آموزش ها رو با دقت ببينيد ؛ چون اگر مشكلي داشتن قبل از اون بقيه باهاش روبرو ميشدن...

و در مورد سوال بعديتون اگر مشكلي داشت چرا بايد همه اونو معرفي ميكردن؟؟!!

موفق باشيد...

----------------------------

نكته ي بعدي هم اينه كه نبايد اينجا سوالتون رو مطرح مي كرديد! بايد يه تاپيك جديد ميزديد و يا در زير تاپيك آموزش خروجي مستقيم اونرو مي پرسيديد!
نقل قول:
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,076 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,645 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,139 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 6,988 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,298 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: